صفحه 15 از 1268 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab58 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون...یه سوال دیگه .چقدر این حرف که می گن وقتی آدرس در cic حذف بشه بعدش مدیکال می آد صحت داره..برای شما این اتفاق افتاد...من الان منتظر مدیکالم و دیروز متوجه شدم که آدرسم حدف شده؟امیدوار باشم که این روزا مدیکالم می آد....
    من مدیکالم رو دستی از افسر پروندم گرفتم ولی بودن دوستانی که بعد چند روز از حذف آدرس مدیکال گرفتن. بله شما هم امیدوار که هیچ، شک نکنید به زودی خوشحال میشید.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

دوستان آدرس همه از جمله خود من برگشت ، فکر می‌کنم که توی سیستمشون باگ داشتن و درستش کردن ، به نظر من هیچ ربطی‌ به فرستادن ایمیل یا دریافت مدیکال یا.... نداره .

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

من هم پاس ریکوئست شدم.
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Member hadimola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    aeronaticaul engineur

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    من هم پاس ریکوئست شدم.
    مبارکه انشاا.. موفق باشین
    میخواستم ببینم تاریخ دقیق ارسال مدیکالتون به باریس کی بود؟
    ارسال مدارک 09/09/2010 دریافت مدارک14/09/2010فایل نامبر 26/09/2010مصاحبه26/01/2011
    فایل نامبر فدرا ل21/02 /2011 مدیکال 28/07/2011 ارسال مديكال 20-08-2011 رسيدن مديكال 22-08-2011شهر من رو به زوال است اما من نه

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

15 آگوست مدیکال من رسیده پاریس.22 سپتامبر هم پاس ریکوئست شدم.
    برای فرستادن ویزا با هر سه تا پست آرامکس وتی ان تی ودی اچ ال زنگ زدم گفتند ما فقط پاسپورت رو به سفارت ایران در تهران میدیم و نمی تونیم مستقیما پاسپورت رو ببریم دمشق,آیا این درسته اگه درسته چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد؟ و پاسپورتامون به چه آدرسی میاد؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Member movadin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ادبیات انگلیسی

TNT, DHL یا Aramex پاسپورت شما رو تحویل سفارت کانادا در تهران میدن. سفارت کانادا خودش می فرسته دمشق و ویزا روش می خوره و بر می گرده اینجا. این پروسه تقریبا 6 هفته طول می کشه. بعد از 6 هفته پست مورد نظر پاسپورت ویزا خورده شما رو از سفارت کانادا در تهران تحویل می گیره و براتون میاره.

به خاطر همین 6 هفته معطلیه که خیلیا شخصا میرن سوریه پاسپورتشون رو میدن سفارت و ویزاشون رو همون جا می گیرن و بر می گردن. البته اگه کسی رو بشناسید که داره میره سوریه، می تونید ازش کمک بگیرین که این کارو واستون انجام بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    15 آگوست مدیکال من رسیده پاریس.22 سپتامبر هم پاس ریکوئست شدم.
    برای فرستادن ویزا با هر سه تا پست آرامکس وتی ان تی ودی اچ ال زنگ زدم گفتند ما فقط پاسپورت رو به سفارت ایران در تهران میدیم و نمی تونیم مستقیما پاسپورت رو ببریم دمشق,آیا این درسته اگه درسته چقدر طول میکشه تا ویزا بیاد؟ و پاسپورتامون به چه آدرسی میاد؟
    فایل نامبر فدرال: 7 اکتبر 2009 | ارسال آپدیت: 22 دسامبر 2010
    ایمیل مدیکال: 16 آگوست 2011 | وصول نتایج مدیکال در پاریس: 7 سپتامبر 2011
    ایمیل پاس ریکوئست: 20 فوریه 2012 | دریافت ویزا از طریق سفارت کانادا در تهران: 2 آوریل 2012

ApplyAbroad Champion

تو هفت روز گذشته حداقل دو نفر از دمشق پاسپورت ريكوئست شدند، سهميه ويزاي ٢٠١١ دمشق تموم نشده ....

خسته نباشید...
    من 01mars.2011مصاحبه رفتم و دیمند بودم,ارسال مدارکم هم 13 اکتبر 2010 بود.CSQ من به خاطر نداشتن فیش حقوقی در تهران به دست من رسید در اردیبهشت امسال و من مدارک فایل فدرالم رو اول اکتبر 2011 فرستادم و 13 اکتبر مدیکالم اومد ...من هزینها رو هم با مانی اوردرهای 490 و 550$ با هم همون 1 اکتبر فرستادم.حالا با مدیکالم برگه ای فرستادن و توی برگه قسمت مربوط به هزینه رو هایلایت کردن ...آیا این برگه برای همه می آید و جای نگرانی نداره یا اینکه نه باید پیگیری کنم و بگم بهشون که من مانی اوردر فرستادم.....ممنون میشم راهنماییم کنید....
    سوال دیگه هم اینکه هزینه ی این آزمایشات و دکتر ها چقدر هستش....ممنونم ..همگی موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط in.sepideh نمایش پست ها
    خسته نباشید...
    من 01mars.2011مصاحبه رفتم و دیمند بودم,ارسال مدارکم هم 13 اکتبر 2010 بود.CSQ من به خاطر نداشتن فیش حقوقی در تهران به دست من رسید در اردیبهشت امسال و من مدارک فایل فدرالم رو اول اکتبر 2011 فرستادم و 13 اکتبر مدیکالم اومد ...من هزینها رو هم با مانی اوردرهای 490 و 550$ با هم همون 1 اکتبر فرستادم.حالا با مدیکالم برگه ای فرستادن و توی برگه قسمت مربوط به هزینه رو هایلایت کردن ...آیا این برگه برای همه می آید و جای نگرانی نداره یا اینکه نه باید پیگیری کنم و بگم بهشون که من مانی اوردر فرستادم.....ممنون میشم راهنماییم کنید....
    سوال دیگه هم اینکه هزینه ی این آزمایشات و دکتر ها چقدر هستش....ممنونم ..همگی موفق باشید
    اگه مدارکی همراهه مدیکال ازتون خاستن را به همراه کپی پرداخته هاتون براشون بفرستید اگرم نهاستان هیچ مدرکی ی ایمیل بزنید و کپی پرداخت هاتونو بهش الصاق کنید و بگف که در این تاریخ پول رو دادن

دیروز از دی اچ ال بهم زنگ زدند که پاسپورتم رسیده بعده 28 روز . من هنوز تو سایت inprocess هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)