صفحه 20 از 1268 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930701205201020 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Red face پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

نقل قول نوشته اصلی توسط nik_ar نمایش پست ها
    دوستان عزیز، سلام

من پاسپورت ریکوئست شدم. به امید خبرهای خوب برای سایر دوستان خوب این فروم

(دریافت ایمیل: 28 نوامبر، دقیقاً یکماه پس از رسیدن مدیکال من به پاریس)
    مبارکه nik-ar جان. من که هنوز هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    statistic

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

نقل قول نوشته اصلی توسط nik_ar نمایش پست ها
    دوستان عزیز، سلام

من پاسپورت ریکوئست شدم. به امید خبرهای خوب برای سایر دوستان خوب این فروم

(دریافت ایمیل: 28 نوامبر، دقیقاً یکماه پس از رسیدن مدیکال من به پاریس)

سلام دوست عزيز.
    تبريك ميگم. ميشه بفرماييد بين b فايل و مديكالتون سفر خارجي هم داشتيد يا نه؟ اگر داشتيد چند تا بوده؟
    مصاحبه: ١٧ نوامبر ٢٠١٠ فدرال: ٤ ژانويه ٢٠١١ پاره‌اي توضيحات: ١٣ فوريه ٢٠١١ دریافت مديكال: ٢٢ اکتبر ٢٠١١ رسيدن مديكال به پاريس: ٢ نوامبر 2011 پاس ریکوئست: 6 دسامبر ارسال پاس‌ها با آرامكس: ٧ دسامبر دسيژن ميد: ٢٠ دسامبر دريافت ويزا: ٣ ژانويه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rira نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    تبريك ميگم. ميشه بفرماييد بين b فايل و مديكالتون سفر خارجي هم داشتيد يا نه؟ اگر داشتيد چند تا بوده؟
    سلام به شما و همه دوستهای خوب که پیام خصوصی دادند. ممنون از لطف همه شما

من سفر خارجی تو چند ماه اخیر نداشتم. از نظر من (که این دوران را با دهها احتمالات خوب و بد و نگرانیهای بسیار گذراندم ) باور کنید به این چیزها ربطی نداره.
    برای شما و سایرین همین روزها ایمیلش میاد، نگران نباشید.
    امیدوارم تا چند روز دیگه این من باشم که به شما دوستان خوب تبریک بگم. به امید آن روز
    رشته دیمند شيمي - فرانكوفون // تاریخ ارسال مدارک: اکتبر 2010 // تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ و فايل نامبر فدرال و Inprocess: مارس 2011

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

سلام دوستان
    ما امروز پاسپورت ریکوئست شدیم.
    رشته: شیمی
    تاریخ مصاحبه:31 ژانویه 2011
    تاریخ نامه مدیکال: 18 اکتبر
    تاریخ مراجعه به دکتر: 5 نوامبر
    مدت اعتبار ویزا تا تاریخ 5 نوامبر 2012

Junior Member

من هم همین امروز پاسپورت ریکوئست شدم... درست یکماه بعد از مراجعه برای آزمایش های مدیکالم.... .... با این وضعیت فکر می کنم بقیه دوستان هم به زودی ایمیلشون بیاد...
    برای فرستادن پاسپورتم از چه سرویس پستی استفاده کنم بهتره؟ کلا کسی میدونه کدوم سریع تره؟ یا خیلی فرقی نمی کنن با هم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

[QUOTE=mkarbasi;572737]من هم همین امروز پاسپورت ریکوئست شدم... درست یکماه بعد از مراجعه برای آزمایش های مدیکالم.... .... با این وضعیت فکر می کنم بقیه دوستان هم به زودی ایمیلشون بیاد...
    برای فرستادن پاسپورتم از چه سرویس پستی استفاده کنم بهتره؟ کلا کسی میدونه کدوم سریع تره؟ یا خیلی فرقی نمی کنن با هم؟

دوستان لطفا به این سوال جواب بدهید. سوال من هم هست؟

ApplyAbroad Champion

[QUOTE=samaneh_chem;573066]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkarbasi نمایش پست ها
    من هم همین امروز پاسپورت ریکوئست شدم... درست یکماه بعد از مراجعه برای آزمایش های مدیکالم.... .... با این وضعیت فکر می کنم بقیه دوستان هم به زودی ایمیلشون بیاد...

دوستان لطفا به این سوال جواب بدهید. سوال من هم هست؟
    سلام
    دوستان زیاد نمی خواست بگردین تو فروم تا جواب سوالتونو بگیرید یه کمی هم می گشتید و تاپیک های مشابه رو می خوندید می تونسید جواب سوالتونو پیدا کنید:

من خودم با tpg.ir فرستادم نظرمو اینجا گفتم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post571976
    اما یه مقایسه ای هم دوستی دیگه کردن که اینجاست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post551253
    ویرایش توسط Blue Sky : December 1st, 2011 در ساعت 09:51 PM

Junior Member

سلام دوستان...با تبریک به دوستانی که پاس ریکوست شدن...
    یه سوال داشتم تا حالا به کسی تلفنی از سوریه ارتباط برقرار کردن..راستش همین الان یه خانمی از سوریه با من تماس گرفت و با لهجه خیلی بدی درباره مدیکالم ازم پرسید..من هفته پیش مدیکال دادم و دکترم پنج شنبه فرستاده پاریس...امروز رسیده....راستش من از حرفای خانمه چیزه زیادی نفهمیدم فقط تونستم بفهمونم که من مدیکالو انچام دادم و دکتر فرستاده....می خواستم بدونم کسی تجربه مشابهی داشته و این علتش چیه؟
    Chemist. FNC:23 SEP 2010, CSQ:2 FEB 2011,FNF:27 FEB 2011,status: in progress, Medical E-mail Recieve: 9 NOV 2011,received in pairs office:6 DEC2011,pass request:22 DEC 2011,visa submitted : january2012

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab58 نمایش پست ها
    سلام دوستان...با تبریک به دوستانی که پاس ریکوست شدن...
    یه سوال داشتم تا حالا به کسی تلفنی از سوریه ارتباط برقرار کردن..راستش همین الان یه خانمی از سوریه با من تماس گرفت و با لهجه خیلی بدی درباره مدیکالم ازم پرسید..من هفته پیش مدیکال دادم و دکترم پنج شنبه فرستاده پاریس...امروز رسیده....راستش من از حرفای خانمه چیزه زیادی نفهمیدم فقط تونستم بفهمونم که من مدیکالو انچام دادم و دکتر فرستاده....می خواستم بدونم کسی تجربه مشابهی داشته و این علتش چیه؟
    hi dear user, did he or she introduce him/herself, did he or she speak in other languages except farsi? How and what, I dont know! Just to be sure about that, if I were you, I would send an email and also a fax to the Visa Office in order to inform them about this event and let them know that you have talked to an agent from the Canadian Embassy, also if not, let them know that you have done this! By the way, you have to make a contact through an email and fax to confirm this event, and further info about your medical deliverance to Paris Office. Wish you the best. txs
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    statistic

سلام دوستان ماهم امروز پاس ریکوئست شدیم.
    مصاحبه: ١٧ نوامبر ٢٠١٠ فدرال: ٤ ژانويه ٢٠١١ پاره‌اي توضيحات: ١٣ فوريه ٢٠١١ دریافت مديكال: ٢٢ اکتبر ٢٠١١ رسيدن مديكال به پاريس: ٢ نوامبر 2011 پاس ریکوئست: 6 دسامبر ارسال پاس‌ها با آرامكس: ٧ دسامبر دسيژن ميد: ٢٠ دسامبر دريافت ويزا: ٣ ژانويه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)