صفحه 268 از 1268 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278318368768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Junior Member houmandxb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,Amirkabir university of technology

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

اعتبار پاسپورتهای ما الان زیر یک ساله ، پاسپورت ها رو می خواهیم تعویض کنیم و اسکن پاس های جدید رو
    به سفارت ایمیل کنیم ، آیا مشکلی پیش میاد ؟
    Réception: 2009/09/16,ND: 2009/11/01
    CSQ: 2010/04/11,ND du Fédéral: 2010/04/12
    Deuxième mise a jour reçu à Paris le 2013/04/15
    Médical reçue le 05.07.2013,médical délivré à Paris le 15.07.2013 PR le 23.08.2013 Visa imprimé le 03.09.2013

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط houmandxb نمایش پست ها
    اعتبار پاسپورتهای ما الان زیر یک ساله ، پاسپورت ها رو می خواهیم تعویض کنیم و اسکن پاس های جدید رو
    به سفارت ایمیل کنیم ، آیا مشکلی پیش میاد ؟
    نه مشکلی نیست زودتر تعویض کنید و به سفارت اطلاع دهید

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط molod10 نمایش پست ها
    دوست عزیز من وقت ندارم هر روز به اینجا بیام و همه پست هارو بخونم
    من فکر می کردم همه دکترها از هر حیث مورد اعتماد کانادا هستند ولی الان به این نتیجه رسیدم چنین دکترهایی برای کانادا یه ننگ محسوب می شه تا معتمد!!! بعد از پاس رئکویستم با چند تا از دوستان قرار گذاشتیم حتماً یک نامه به وزیر مهاجرت بنویسیم و مشکلات این دکتر رو توضیح دهیم از ایرانی انتظار میره سر آدم کلاه بذاره ولی ایشون امانت دار کانادا در ایران هست
    يعني واقعا قبل از يك كار به اين مهمي منظورم مديكاله نيومدين تاپيك مديكال رو ببينيد كه چه دكتري چه خصوصياتي داره و شرايط مديكال چجوريه؟! شما كه قديمي هستيد؟
    مثل اين ميمونه كه من بخوام برم آنكارا ويزام رو بگيرم و لي نرم تاپيك سفر به انكارا رو بخونم ببينم اونجا چه خبره و روال چيه قبل از رفتن.

ما در اين فروم وقت ميگذاريم و راهنمايي ميكنيم كه امثال شما متضرر نشن. اين پست قبلي من رو ببينيد:

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    بنظر من دكتر شريف خوب نيست چون نتيجه را بسيار دير ميفرستد، لاقل صبر ميكنه 20 تا پرونده جمع بشه بعد همه رو با هم بفرسته تا توي هزينه ارسال صرفه جويي كنه. بعدشم شما رو ميفرسه خودتون از بيرون كپي بگيريد و كلا بسار مقتصد هستند كه شايد بخاطر سن و سال بسيار بالاشون باشه.

دكتر راهواريان عالي و سريع و بي نقص هستند. اصلا گير بيخودي نميدهند. مديكال من رو سه روزه فرستاد.

دكتر مقصوديان بسيار خوب هستند. و منشي بسيار كاربلدي دارند.

دكتر ابراهيمي راد سرش خيلي شلوغه چون كار بچه هاي استراليا رو هم ميكنه. مقداري هم بدقول است.من كه از صبح هرچي زنگ زدم كسي پاسخگو نبود.

دكتر پورمند يه كم تازه كار به نظر ميومد از ديد من هم منشيش و هم خودش گير بيخودي ميداد.

از بين همينهايي كه گفتم انتخاب كن. من كلي تحقيق كردم زمان خودم.

شرح مديكالم رو تو امضام بخون كلي چيز دستگيرت ميشه.

مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Junior Member

سلام بچه ها
    من الان تو سایت وضعیت پروندمو چک کردم دیدم شده decision made .فکر کنم همین روزا پاس ریکوئست بشم.
    csq:21/06/2010 federal:21/06/2010 Associate's Degree Techniques de l'informatique
    update:19/07/2012 CV Request :13 may 2013
    Medical :6 june 2013 Medical delivered : 20 june 2013 New CSQ recieved :4 july 2013
    Decision Made :17 july 2013 Pass Request :18 july 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من الان تو سایت وضعیت پروندمو چک کردم دیدم شده decision made .فکر کنم همین روزا پاس ریکوئست بشم.
    واقعا بهتون تبريك ميكم خدا كنه برا مت هم زودترر اين اتفاق بيفتد شما مسافرا خارجى زياد داشتيد؟من خيلى مسافرت داشتم ايا تاثيرى دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط acan نمایش پست ها
    واقعا بهتون تبريك ميكم خدا كنه برا مت هم زودترر اين اتفاق بيفتد شما مسافرا خارجى زياد داشتيد؟من خيلى مسافرت داشتم ايا تاثيرى دارد؟
    مرسی.من 2-3 تا سفر بیشتر نداشتم اما فکر نمیکنم تاثیری داشته باشه.امیدوارم هرچه زودتر همه از این انتظار رها بشیم.
    csq:21/06/2010 federal:21/06/2010 Associate's Degree Techniques de l'informatique
    update:19/07/2012 CV Request :13 may 2013
    Medical :6 june 2013 Medical delivered : 20 june 2013 New CSQ recieved :4 july 2013
    Decision Made :17 july 2013 Pass Request :18 july 2013

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط qazal_S نمایش پست ها
    ممنون. الان زنگ زدم و یک خانمی با گرفتن شماره رفرنس نامبر خیلی سریع جواب داد که 9 جولای تمدید و ارسال شده و گفت تا 16 روز ممکنه طول بکشه تا برسه البته نتونست بگه به کدوم آدرس ولی گفت اگر فرم تغییر آدرس را پست نفرستادین حتما به آدرس اولیه میره. در ضمن پرسیدم که اگه به دستم نرسید چی میشه گفت با ما تماس بگیرید و فرم تغییر آدرس را بفرستید تا دوباره بفرستیم براتون. حالا از این یکی تا حدودی خیالم راحت شد البته هنوز دستم نرسیده ولی اگر نرسه هم دیگه میتونم ویزامو بگیرم (اگر پاس ریکوست بشم !)
    خوشحالم از اينكه خيالتون راحت شد. يواش يواش ديگه بايد روي سايت Decision Made بشبد. لطفا هر روز چك كنيد و نتيجش رو به ما بگيد.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

Dear Madam,
    Further research and review is needed before a decision can be made on
    your application. I am therefore unable to provide you with a
    definitive time frame for finalization. I can confirm, however, that
    processing is proceeding and there is currently no action required on
    your part.
    Our office will be in touch with you should we need any further
    information or to advise of the next steps.
    Until then, we will not be able to provide any further information
    regarding this application.
    Sincerely,
    Visa Section/Rome
    يه ايميل پيگيري زدم اين جوابشونه ديگه بايد بي خيال اين پروسه شم نميتونم يه سال ديگه اينجوري انتظار بكشم نميدونم چرا هر ويزا سكشني قوانين و زمان بندي خودشو داره شما باز تو اين سايت از همديگه خبر دارين ولي من هيچ نميدونم قدم بعدي براي من چيه و چقدر ميخواد طول بكشه
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen-khz نمایش پست ها
    سلام بچه ها

سلام، تبریک
    امید وارم که هر چه زود تر Pass Request بشید.

شما خودتون برای CSQ جدید اقدام کردید یا خودشون براتون فرستادند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    خوشحالم از اينكه خيالتون راحت شد. يواش يواش ديگه بايد روي سايت Decision Made بشبد. لطفا هر روز چك كنيد و نتيجش رو به ما بگيد.
    ببخشید شما برای سی اس کیو زنگ زدید به مونترال؟ می خوام ببینم با اینکه هنوز مقدار چند روزی از اعتبار سی اس کیو مانده می شه درخواست داد ؟ یا باید باطل بشه بعد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)