صفحه 51 از 1268 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    اینم آخرشه توسط hamed 767

خوب دوستان عزیز
    این هم خبر جدید البته میدونم مربوط به این بخش نیست ولی کلا به هممون مربوط میشه ٰ یکی از دوستای من که فایل سپتامبر 2009 داشت و هفته قبل پاس ریکوئست شده بود ٰامروز گذرنامه هاشون رو به همراه یک نامه براشون فرستادند که شرمنده C.S.Q شما باطل شده دولت فدرال نمی تونه به شما ویزا بده ٰ باید با کبک مکاتبه کنید.................
    حالا هی بشینیم و منتظر باشیم تا C.S.Q باطل بشه و بعدش قید کانادا رو بزنیم و با خیال راحت زندگی کنیم.
    هفته گذشته یکی از دوستان من هم رفته دم در سفارت توی آنکارا ولی راش ندادن و گفتن حتماً پاس رکوئست شده باشید. من هم بارها باهاشون مکاتبه کردم ولی بجز جواب اتوماتیک چیزی دستم نیومد. پس بناچار باید صبر کنیم تا ببینیم میخوان چیکار کنن.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    اینم آخرشه توسط hamed 767

خوب دوستان عزیز
    این هم خبر جدید البته میدونم مربوط به این بخش نیست ولی کلا به هممون مربوط میشه ٰ یکی از دوستای من که فایل سپتامبر 2009 داشت و هفته قبل پاس ریکوئست شده بود ٰامروز گذرنامه هاشون رو به همراه یک نامه براشون فرستادند که شرمنده C.S.Q شما باطل شده دولت فدرال نمی تونه به شما ویزا بده ٰ باید با کبک مکاتبه کنید.................
    حالا هی بشینیم و منتظر باشیم تا C.S.Q باطل بشه و بعدش قید کانادا رو بزنیم و با خیال راحت زندگی کنیم.
    دوست عزیز این ادعا درست نیست چون من دوستانی دارم که الان مونترال هستن و وقتی پاس رکویست شدند CSQ شون باطل شده بوده.در ثانی علت طولانی شدن پروندهها کم کاری سفارت و توی CSQ نوشته تا قبل از این تاریخ تحویل فدرال شود برای باز شدن فایل فدرال.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

دوست عزیز خیلی خواستم جواب شما رو ندم ولی چون می بینم باعث نگرانی خیلی ها شدی چند مورد رو جهت اطلاع شما و دوستان می نویسم :
    ۱- اگه نمی دونید بدونید اعتبار CSQ صرفاٌ برای باز کردن فایل فدرال هست و وقتی شما فایل فدرالتون رو باز کردید دیگه با CSQ کاری ندارید. این مطلب موثق هست و من خودم از وکیلم پرسیدم و ایشون جزو وکلای سرشناس هست.
    ۲- نوشته بودید گذرنامه هاشون رو فرستادن ... راستش اول از ناآگاهیتون خندم گرفت ... اگه نمی دونید بدونید طبق قوانین جمهوری اسلامی خارج کردن مدارک هویتی دیگران توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع و جرم است و اگه تو مبادی ورودی و خروجی چنین چیزی رو بگیرن اون گذرنامه ها رو باطل می کنن به همین دلیل هست که هیچکدوم از پست ها مثل TNT یا آرامکس یا ... گذرنامه شما رو تحویل نمی گیرن ... حتماً دوست بی اطلاعم می پرسه پس قبلاً چه جوری بود که پاسپورت ها رو می دادن به سفارت تهران و از تهران هم تحویل می گرفتن که باید بگم سفارت پاسپورت ها رو بسته دیپلوماتیک می کرده که قوانینش با پست معمولی فرق می کنه بنابراین با توجه به تعطیلی دفتر تهران فعلاً تنها روش قانونی برای دریافت ویزا مراجعه خود شخص به آنکارا هستش.
    ۳- نوشته بودید تو نامه سفارت برای دوستای شما نوشته بودن که یکی تو آنکارا هست ۱۵۰ دلار می گیره ویزاتون رو میاره !!! عزیزم خودت این جمله رو می خونی راجع به نویسنده اش چه فکری می کنی !؟ دفعه اولی هست که شما با نامه سفارت برخورد می کنی !؟ واقعاً فکر می کنی سفارت کانادا میاد تو نامه رسمیش تبلیغ یه آقایی تو آنکارا رو می کنه !؟ که مثلاً از اون ۱۵۰ دلار یه پورسانتی هم اون آقاهه به سفارت بده که امورات اداره مهاجرت بگذره!؟ واقعاً انتظار دارید کسی این حرف شما رو قبول کنه !؟
    ۴- وقتی شما پاس ریکوئست می شی یعنی منعی برای صدور ویزای شما وجود نداره حالا یه سؤال ... یعنی تو اطلاعات ما تاریخ CSQ وجود نداره که اونا کنترل کنن و به فرض محال اگه انقضای اون مهم باشه اول این مشکل رو برطرف کنن و بعد بگن پاس ریکوئستی مثل آپدیت هایی که می خوان ... فکر می کنی منطقیه که یه نفر پاشه کلی هزینه کنه بره آنکارا و بعد به قول شما بهش بگن شرمنده !!! ... چقدر اداره مهاجرت رو احمق فرض کردی؟!
    ۵- دوست بی اطلاعم که موجب نگرانی خیلی ها شدی توجه کن که با توجه به مسائل سال گذشته و تطویل زمان های بررسی پرونده ها همه با مشکل پایان اعتبار CSQ مواجه هستن. خود من که مدیکالم تازه ۱۰ روزه به پاریس رسیده تا سپتامبر اعتبار CSQ تموم می شه الان می فرمایید همه راه بیوفتیم بریم بگیم به ما CSQ جدید بدید !؟ به نظرتون منطقیه؟!
    از شما خواهش می کنم در انتقال مطالب دقت بفرمایید تا اعصاب دیگران رو بیشتر از این خرد نکنیم البته من مطمئن هستم قصدی در کار نبوده .... و لطف کنید اگه خواستید جواب من رو بدید با نوجه به اینکه به اندازه کافی توضیح دادید لطف کنید و همون طور که دوستان دیگه هم ازتون خواسته بودن و شما بی توجهی کردید فقط متن نامه رو اینجا قرار بدید ....

خوب دوستان عزیز
    حالا هی بشینیم و منتظر باشیم تا C.S.Q باطل بشه و بعدش قید کانادا رو بزنیم و با خیال راحت زندگی کنیم.[/QUOTE]
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Junior Member

با سلام
    دوستان من شنیدم سفارت در ماه آگوست تعطیله آیا شما هم شنیدین؟لطفا اطلاع رسانی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خقوق-آزاد مشهد

http://leila2151.blogfa.com/
    خبر موثق هست
    از دوستان بنده بودن

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من هم با نظر این دوستمون موافقم و شاید با رای دادن به این فرم اعتراضی فرجی بشه

به نظر دوستان با این اوضاع و احوال فرستادن کیپس برای امثال من که 6 ماه گذشته از مدیکال ایا فایده ای هم داره ؟

Junior Member

در مورد اکسپایر شدن csq توجه دوستان رو به این لینک جلب می کنم

http://www.cic.gc.ca/english/resources/manuals/bulletins/2011/ob302.asp

If, however, the CSQ expiry date is based on factors apart from just the submission of an application for permanent residence within 12 months of CSQ issuance, visa offices should act accordingly and request the applicant to submit a new CSQ if necessary

Junior Member

چه سکوت سنگینی forum رو فرا گرفته
    کسی خبر تازه ای نداره

Junior Member ir47 آواتار ها

دوست عزیز، سلام
    ممنون از پاسخ منطقی و صحیح شما. مدیکال من و همسرم هم Jun. 14, 2012 به پاریس رسیده و ما هم منتظر پاس ریکوئست هستیم.
    به امید خبرهای خوب

[QUOTE=ali57;792451]دوست عزیز خیلی خواستم جواب شما رو ندم ولی چون می بینم باعث نگرانی خیلی ها شدی چند مورد رو جهت اطلاع شما و دوستان می نویسم :
    ۱- اگه نمی دونید بدونید اعتبار CSQ صرفاٌ برای باز کردن فایل فدرال هست و وقتی شما فایل فدرالتون رو باز کردید دیگه با CSQ کاری ندارید. این مطلب موثق هست و من خودم از وکیلم پرسیدم و ایشون جزو وکلای سرشناس هست.
    ۲- نوشته بودید گذرنامه هاشون رو فرستادن ... راستش اول از ناآگاهیتون خندم گرفت ... اگه نمی دونید بدونید طبق قوانین جمهوری اسلامی خارج کردن مدارک هویتی دیگران توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی ممنوع و جرم است و اگه تو مبادی ورودی و خروجی چنین چیزی رو بگیرن اون گذرنامه ها رو باطل می کنن به همین دلیل هست که هیچکدوم از پست ها مثل TNT یا آرامکس یا ... گذرنامه شما رو تحویل نمی گیرن ... حتماً دوست بی اطلاعم می پرسه پس قبلاً چه جوری بود که پاسپورت ها رو می دادن به سفارت تهران و از تهران هم تحویل می گرفتن که باید بگم سفارت پاسپورت ها رو بسته دیپلوماتیک می کرده که قوانینش با پست معمولی فرق می کنه بنابراین با توجه به تعطیلی دفتر تهران فعلاً تنها روش قانونی برای دریافت ویزا مراجعه خود شخص به آنکارا هستش.
    ۳- نوشته بودید تو نامه سفارت برای دوستای شما نوشته بودن که یکی تو آنکارا هست ۱۵۰ دلار می گیره ویزاتون رو میاره !!! عزیزم خودت این جمله رو می خونی راجع به نویسنده اش چه فکری می کنی !؟ دفعه اولی هست که شما با نامه سفارت برخورد می کنی !؟ واقعاً فکر می کنی سفارت کانادا میاد تو نامه رسمیش تبلیغ یه آقایی تو آنکارا رو می کنه !؟ که مثلاً از اون ۱۵۰ دلار یه پورسانتی هم اون آقاهه به سفارت بده که امورات اداره مهاجرت بگذره!؟ واقعاً انتظار دارید کسی این حرف شما رو قبول کنه !؟
    ۴- وقتی شما پاس ریکوئست می شی یعنی منعی برای صدور ویزای شما وجود نداره حالا یه سؤال ... یعنی تو اطلاعات ما تاریخ CSQ وجود نداره که اونا کنترل کنن و به فرض محال اگه انقضای اون مهم باشه اول این مشکل رو برطرف کنن و بعد بگن پاس ریکوئستی مثل آپدیت هایی که می خوان ... فکر می کنی منطقیه که یه نفر پاشه کلی هزینه کنه بره آنکارا و بعد به قول شما بهش بگن شرمنده !!! ... چقدر اداره مهاجرت رو احمق فرض کردی؟!
    ۵- دوست بی اطلاعم که موجب نگرانی خیلی ها شدی توجه کن که با توجه به مسائل سال گذشته و تطویل زمان های بررسی پرونده ها همه با مشکل پایان اعتبار CSQ مواجه هستن. خود من که مدیکالم تازه ۱۰ روزه به پاریس رسیده تا سپتامبر اعتبار CSQ تموم می شه الان می فرمایید همه راه بیوفتیم بریم بگیم به ما CSQ جدید بدید !؟ به نظرتون منطقیه؟!
    از شما خواهش می کنم در انتقال مطالب دقت بفرمایید تا اعصاب دیگران رو بیشتر از این خرد نکنیم البته من مطمئن هستم قصدی در کار نبوده .... و لطف کنید اگه خواستید جواب من رو بدید با نوجه به اینکه به اندازه کافی توضیح دادید لطف کنید و همون طور که دوستان دیگه هم ازتون خواسته بودن و شما بی توجهی کردید فقط متن نامه رو اینجا قرار بدید ....
    CSQ: Sep.14, 2009 - FFN: Nov. 03, 2009 - Document Update: Mar. 03, 2011
    Medical: May. 31, 2012 - Visa: Jul. 19, 2012

Senior Member anthelion آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط beach نمایش پست ها
    http://leila2151.blogfa.com/
    خبر موثق هست
    از دوستان بنده بودن
    به خبری که در یک وبلاگ درج شده و یا از زبان دوست شما نقل شده خبر موثق گفته نمی شه
    به خبری موثق گفته می شه که توسط یک ارگان یا سازمان رسمی اعلام یا تایید شده باشه.

توهین به شما یا اون وبلاگ و یا دوستتون نباشه. چون این گونه خبرها و نقل قول ها گاهی با اشتباه در برداشت معنی یا کلام همراه است.
    شروع پروسه: اکتبر 2010 - CSQ: نوامبر 2012 - فایل نامبر فدرال: 12 فوریه 2013 - مدیکال: 18 فوریه 2014 - پاس ریکوئست اول می 2014 - پاس ریکوئست دوم 28 نوامبر 2014
    (رشته 6 امتیازی) -- ویزانما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)