صفحه 52 از 1268 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758596061621021525521052 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

من احتمال میدم به امید خدا فردا یه خبرایی از آنکارا بشه !! بالاخره بعد از چند وقت انتظار اول جولای هم رسید و قوانین هم تغییر ی نکرد. ( البته بجز فدرال که اصلاً دیگه پرونده جدیدی نمیگیرن )

ایشالا فردا چند تا خبر پاس رکوئست بشنویم تا یک مقدار امیدمون به آینده بیشتر بشه !! با آرزوی موفقیت همه دوستان
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

با سلام
    اون دوستی که از مدیکالش 11 ماه گذشته چه خبر؟ چی کار کردی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skoorooch نمایش پست ها
    با سلام
    اون دوستی که از مدیکالش 11 ماه گذشته چه خبر؟ چی کار کردی؟
    با سلام

تصمیم دارم تقاضای کیپس کنم شاید پروندم یک تکونی بخوره چون گفتن اگر بری آنکارا اصلا تو سفارت راه نمیدن

Junior Member

امیدوارم موفق باشید و خبرای خوبی در راه باشه.
    caips 5$ هش 25$؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خقوق-آزاد مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط anthelion نمایش پست ها
    به خبری که در یک وبلاگ درج شده و یا از زبان دوست شما نقل شده خبر موثق گفته نمی شه
    به خبری موثق گفته می شه که توسط یک ارگان یا سازمان رسمی اعلام یا تایید شده باشه.

توهین به شما یا اون وبلاگ و یا دوستتون نباشه. چون این گونه خبرها و نقل قول ها گاهی با اشتباه در برداشت معنی یا کلام همراه است.

سلام این مورد از دوستان نزدیک من هست و از دوستان بلاگ گر سلام کبک
    از این جهت موثق هست
    دوست ندارین باور نکنین

Junior Member

سلام بچه ها. هیچ خبری نیست؟ خوابیدن؟ دانشجویی ها و وزیتوری ها باز هر یه مدت یه بار یه خبری میشه ما رو گذاشتن کنار فکر کنم. اگه کسی خبری داری( از بچه های بیرون فروم) بگه لطفا
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.

Junior Member

با سلام
    امروز متوجه شدم که تاریخ ارسال مدارکم به انکارا بوسیله سفارت 2 ماه با تاریخ رسیدن مدیکال به دستشون فرق داره(دیرتره).برا کس دیگه ای هم اینجوری هست؟ البته این رو از cic.gc دیدم

عجب داستانی شده ! بابا یکی نتونسته خبری از این آنکارا بگیره؟ کلافه شدیم به خدا ؟ تورو خدا اگر خبری شد اطلاع رسانی کنید.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineer/Software

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    عجب داستانی شده ! بابا یکی نتونسته خبری از این آنکارا بگیره؟ کلافه شدیم به خدا ؟ تورو خدا اگر خبری شد اطلاع رسانی کنید.
    چه میشه گفت...آنکارا واقعا بی نظمه.کفر همه را در آورده.انبوهی از پرونده ها را در دست داره ولی نیرو و امکانات کافی برای رسیدگی به این پرونده ها در اختیار نداره.نکته ی بدتر در مورد این سفارت این است که در وب سایت رسمی خود اعلام کرده ما جواب استعلام های ایرانیان را تا اطلاع ثانوی که سرمون خلوت شه نخواهیم داد
    امیدوارم تا پایان تابستان یا حداکثر تا آخر 2012 به این بی برنامگی شدید خود پایان دهد.

من هفته دیگه باید برم استانبول ( یک کار اداری دارم ) بنظر شما اگر برم آنکارا و برم سفارت میتونم خبری بگیرم و آیا داخل راه میدن ؟ اصلاً برم آنکارا یا نه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)