صفحه 54 از 1268 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657585960616263641041545541054 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

نقل قول نوشته اصلی توسط najimic نمایش پست ها
    الان 5 ماه و 10 روز از رسیدن مدیکالم به سفارت میگذره ولی هنوز پاس رکوئست نشدم
    فكر كنم من و شما بايد روي هشت ماه حساب كنيم.!!!

يكي از دوستان من 3 هفته پيش رفت آنكارا و اصلاً راهش ندادند فقط تونست يه نامه بده دربون سفارت. مي گفت سيستم عوض شده و ديگه اصلاً مثل چند ماه قبل نيست كه راهتون بدهند داخل. مي گفت كه حتي با پاسپورت كانادايي هم بعضي ها رو راه ندادند داخل. اون كه توصيه نمي كرد كسي هزينه كند و تا آنكارا برود. ولي تصميم با خود شماست.

ممنون لیلا جان
    من برای سایت سلام کبک پیام گذاشتم اما هنوز جوابی نگرفتم. الان هم زنگ زدم به دفتر پارس کانادا. میگه 500000 پونصد هزار تومن میگیره برا یه بردن و آوردن پاسپورت!!!! (من باید یه سری به سر گردنه بزنم شاید هزینش کمتر باشه!) گفتم از بلیط هم گرونتر میگین گفت پس خودتون برید. منطقیه (;
    از دوستان کسی پاس ریکوئست نشده که با هم هماهنگ کنیم یک نفر بره هزینه ها رو تقسیم کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arjangtahmasbi نمایش پست ها
    ممنون لیلا جان
    من برای سایت سلام کبک پیام گذاشتم اما هنوز جوابی نگرفتم. الان هم زنگ زدم به دفتر پارس کانادا. میگه 500000 پونصد هزار تومن میگیره برا یه بردن و آوردن پاسپورت!!!! (من باید یه سری به سر گردنه بزنم شاید هزینش کمتر باشه!) گفتم از بلیط هم گرونتر میگین گفت پس خودتون برید. منطقیه (;
    از دوستان کسی پاس ریکوئست نشده که با هم هماهنگ کنیم یک نفر بره هزینه ها رو تقسیم کنیم؟
    سلام

دوست عزیز اگر ممکنه مشخصاتتون رو بگذارید فایل نامبر کبک و فدرالتون مربوط به چه سالیه وکی پاس ریکوست شدین؟

Junior Member

ممنون لیلا جان
    متاسفانه كسي هنوز پاس ريكويست نشده. وبلاگ سلام كبك معمولاً شب جواب پيام ها رو مي ده. ولي حتماً جواب مي ده. قيمتي كه من از اون شنيدم نصف اين مبلغ بود!

ای بابا حیف شد. من الان استانبول هستم و 2 شنبه میخوام برم آنکارا یه سر و گوشی آب بدم ببینم چه خبره.. کاش دیروز پریروز پاس رکوئست شده بودید تا من وقتی میرفتن آنکارا ویزاتون رو بگیرم ( البته بدون هزینه چون خودم میخواسم برم ) به هر حال من 2شنبه میرم اونحا و حتماً اطلاع رسانی میکنم که وضعیت به چه ترتیبی هستش.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

ممننونم najmic جان
    حیف شد! حالا منتظرم ببینم کسی خبر خوب میگیره و پاس ریکوئست میشه که با هم هماهنگ کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

يه خبر خوب و عجيب ! يه دوستي كه حدود 40 روزه كه مديكالش به پاريس رسيده ديروز نامه پاس ريكوئست دريافت كرد!! ايشون نوامبر 2009 هستش و عيد امسال براي مصاحبه دوم به آنكارا رفته بود، حدود 40 روز پيش مديكال گرفت و ديروز پاس ريكوئست با آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون براي آفيسرهاي پر تلاش ...
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه تهران

دوستان يه سؤال ... وقتي مدارك مديكال تحويل پاريس مي‌شه بايد تو سايت CIC چيزي مثل medical documents recieved به اطلاعات شخص اضافه شه ؟ اگه دوستان خصوصاً غيرديمندها جواب بدن ممنون مي‌شم ....
    CSQ : 15 Sep 2009 , FFN :13 Dec 2009 , Medical : 5 June 2012 , Pass Request : 23 July 2012
    ویزانما دانلود ویزانما فایلهای مفید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali57 نمایش پست ها
    دوستان يه سؤال ... وقتي مدارك مديكال تحويل پاريس مي‌شه بايد تو سايت CIC چيزي مثل medical documents recieved به اطلاعات شخص اضافه شه ؟ اگه دوستان خصوصاً غيرديمندها جواب بدن ممنون مي‌شم ....
    سلام. بله وقتی نتایج مدیکالتون میرسه به پاریس بعد از چند روز جمله Medical results have been received. در Ecas شما اضافه خواهد شد.
    ارسال مدارک:12/12/2010 ،فایل نامبر 3 آوریل 2011 ، تاریخ مصاحبه :شانزدهم نوامبر, فایل نامبر فدرال : 28 نوامبر، ایمیل مدیکال : 3 ژانویه 2012، وصول مدیکال در پاریس 26 ژانویه ، ایمیل پاس رکوئست : 30 جولای. دریافت ویزا : 8 سپتامبر 2012، لندینگ در مونترال : اکتبر 2012

Junior Member

ممنون لیلا جان
    ببینید، من زمانی که رفتم آنکارا واسه پیگیری ، یه شرکتی تبلیغش رو واسه دریافت پاسپورت و گرفتن ویزا بهم داد. اسمش تهران تراول هست اینم تلفنشه: 22020457-22059729. خودتون چک کنید و بررسی کنید ببینید شرایطش چیه.

شما فایل نامبر فدرالتون کی بوده؟ رشته و بقیه اطلاعات رو بدین که بشه مقایسه کرد. ممنون
    رشته شيمي 12 امتيازي- فرانكوفون -> دريافت CSQ و فايل نامبر فدرال: 2 فوريه 2011
    نامه مديكال : 10 نوامبر 2011 -> رسيدن مديكال به پاريس: 15 دسامبر 2011منتظر پاس ریکوئست: به مدت 7 ماه-بالاخره اومد: 19 جولای 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)