صفحه 6 از 1268 نخستنخست 12345678910111213141516561065061006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهش می‌کنم منو راهنمایی کنند،من می‌خواهم شخصی‌ رو به نیابت از خودم به سوریه بفرستم تا ویزا منو بگیره،لطفا بگید چی‌ کار باید بکنم و چه مدارکی لازمه.آیا باید همه خانواده قسمت وکالت را امضا بکنن؟
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

سلام به همگی

پاس ریکوپست من اومد
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

سلام به دوستانی که توجهشون به این بخش بیشتر از سایر بخش ها میباشد

توجه به نکات ذیل بسیار حائز اهمیت است و خواندن پست مربوطه خالی از لطف نیست:

1. ویزاهاتون چک کنید ببینید هولگرام نقره ای سمت چپ ویزا رو دارید یا نه!

2. زن و شوهرها بایستی ویزاهاشون رو چک کنند به خاطر اینکه ویزای یک زن و شوهر و جابجا در پاسپورتهاشون زده بودند!

3. روزهای آخر سال سفارت بیشتر مشغول صدور ویزاست و به علت حجم کار و بالا بردن آمار صدور ویزا احتمال اشتباه زیاده!

4. از زمان ارسال جواب مدیکال توسط پزشک به سفارت تاریخ ویزا شروع میشه. یعنی اگر بعد از سه ماه از انجام مدیکال ویزا بگیرید 9 ماه فرصت دارید به کانادا برید. (یکی از بچه ها که مدیکالشو ژانویه سال پیش داده بود و بخاطر برخی مشکلات پرونده ای کارش طول کشیده بود تاریخ انقضای ویزاش آخر ژانویه 2011 بود!

5. از زمان دریافت نامه پاس ریکوئست حداکثر یکماه فرصت هست که واسه دریافت ویزا اقدام کنید. مدارک مورد نیاز اصل پاسپورت و 2 قطعه عکس 5/3 در 5/4 با پشت زمینه سفید برای هر عضو خانواده و نامه PPR.

6. ضمنا روزهای 2شنبه و 3 شنبه بین ساعت 8 تا 9 صبح پاسپورتها رو دریافت میکنند و روز بعد ساعت 14 تحویل میدهند.

(Ref: http://sani86.blogfa.com/8910.aspx)
    ویرایش توسط SoheilM : July 30th, 2011 در ساعت 10:59 AM
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

این اطلاعات هم ایده خوبی بهتون میده در خصوص CPR, IMM Visa and Bank Account:

1. شما بعد از اينكه پاسها را از سفارت تحويل گرفتيد بايد دقت كنيد كه به همراه هر پاس يك برگه CPR كه البته خودش در سه نسخه است و لاي آن دو برگه كاربن است را دريافت كنيد. اين برگه در واقع تاييديه ويزاست و كليه اطلاعات شما روي آن نوشته شده و شما بايد كامل اين اطلاعات را چك كنيد. اين اطلاعات بايد با مشخصات شما و پرونده شما و ويزا كاملا مطابق باشد.

2. شماره اي روي برگه CPR نوشته شده كه مال ما اولش با T شروع ميشه. اين شماره بايد با شماره داكيومنت نامبر درج شده در ويزا يكي باشد.

3. پايين ورقه CPR نوشته IMM 5292 . اگر مايل باشيد كه پيش از ترك وطن در كانادا حساب باز كنيد ( ميتوانيد خيلي راحت اين كار را از طريق اينترنت انجام دهيد) از شما دو تا مدرك مي خواهند كه بايد در قسمت مربوطه فرم وارد كنيد. با شرايطي كه ما داريم بايد يكي پاسپورت ايراني و شماره اش را بزنيم و ديگري همين شماره مزبور در برگه CPR است كه البته در منوي انتخاب خواهيد ديد.

4. نميدونم چرا آفيسر ها علاقه دارند كه ويزاي شيكشان را درست در وسط پاس در صفحه 20 بزنند. به هر حال هواي اين صفحه را داشته باشيد كه نظر كرده است !

برای نمونه میتونید به تصویر ویزای ضمیمه توجه کنید.

IMM Visa.jpg

(Ref: http://sahelecanada.blogfa.com/8910.aspx)
    ویرایش توسط SoheilM : July 30th, 2011 در ساعت 12:25 PM دلیل: adding a sample of imm visa
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport

با سلام اقای سهیل
    می خواستم بپرسم که ایا شما پاس ریکوئست شدید یا ویزاتونو دریافت کردین ؟اخه نوشته بودین که 4-5 ماه که خبری ازش نیست !

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    با سلام اقای سهیل
    می خواستم بپرسم که ایا شما پاس ریکوئست شدید یا ویزاتونو دریافت کردین ؟اخه نوشته بودین که 4-5 ماه که خبری ازش نیست !
    سلام دوست ارجمند

من کماکان منتظرم و فکر کنم اینجوریا که بوش میاد من باید به سال مدیکالم برسم و دوباره مدیکال بدم. اینم شانس منه دیگه. شما هم به وضعیت من نگاه نکن داستان من منحصر به فرده.

خوش باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    سلام دوست ارجمند

من کماکان منتظرم و فکر کنم اینجوریا که بوش میاد من باید به سال مدیکالم برسم و دوباره مدیکال بدم. اینم شانس منه دیگه. شما هم به وضعیت من نگاه نکن داستان من منحصر به فرده.

خوش باشید
    وای نه منم داستانم مثل شماست ( مصاحبه دوم ) یعنی دوباره اونهمه ازمایش (((( اینقده ممکنه بی برنامه باشن که الکی مدیکل بدن بدون انکه هنو.ز براشون همه چیز معلوم شده باشه ؟

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

برای اطلاع دوستان این BKG Check / Security Check مهمترین بخش پرونده مهاجرتی هست که باعث میشه اینقدر بررسی پرونده ماها رو قبل و بعد مدیکال طول بده:

Citizenship and Immigration Canada (CIC) in conjunction with the Canadian Security Intelligence Service (CSIS) administers the background checks. Since Canadian officials confer with other governments, departments and/or organization it may take several months for the completion of the background checks.

A PERMANENT RESIDENT VISA CANNOT BE ISSUED UNTIL SUCH TIME AS THE BACKGROUND CHECKS ARE CLEARED.

Ref:CIC.gc.ca

Member ghazalili آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی

سلام بچه ها منم به جمع شما پیوستم البته فعلا ایمیل مدیکالم اومده اصلش هنوز به دستم نرسیده
    یه سوال داشتم آیا با داشتن کپی نامه مدیکال پزشک کار مدیکال منو انجام میده یا باید منتظر باشم تا اصلش برسه دستم؟
    We received your application to sponsor .....................on August 2, 2012
    We sent you a letter on October 17, 2012 about the decision on your application
    .CSQ: 25 november, inprocess 5december. passport request 28 march

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalili نمایش پست ها
    سلام بچه ها منم به جمع شما پیوستم البته فعلا ایمیل مدیکالم اومده اصلش هنوز به دستم نرسیده
    یه سوال داشتم آیا با داشتن کپی نامه مدیکال پزشک کار مدیکال منو انجام میده یا باید منتظر باشم تا اصلش برسه دستم؟
    سلام

به به. ورودتون گلگون. شما در ماه آگوست ایمیل را دریافت کردی یا چند روزه گذشته؟

شما میبایست اصل مدیکال رو به پزشک بدی. با پست هماهنگ کن واست بگیرن.

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)