صفحه 8 از 1268 نخستنخست 123456789101112131415161718581085081008 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 12671

موضوع: مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین ارسال آزمایشات مدیکال و درخواست باسبورت ( کبک )

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    تبریک منو پذیرا باشید. در خصوص ارسال پاسپورت به چه شکل بهتون پیشنهاد شده که عمل کنید. به نظرتون رفتن به سوریه حضوری خطرناک نیست؟
    در این خصوص تحقیق کردید؟

پاینده باشید.

سلام، ممنون از لطفتون، فعلا سر در گمم، چون نمیدونم واقعا باید چکار کرد، اگر کسی و جان بر کف یافتم!! حتما میفرستمش ولی ظاهرا با پست خیلی دیر میشه
    تاریخ صدور فایل نامبر: Le 17 Mai 2010 - تاریخ مصاحبه و Le 19 Sep 2010: CSQ - تاریخ فایل نامبر فدرال: Le 06 Oct 2010 - تاریخ دریافت ایمیل مدیکال: Le 26 Jun
    تاریخ دریافت مدیکال از پست: Le 29 Jun - تاریخ رسیدن مدیکال به پاریس: Le 12 Jul - تاریخ پاس ریکوئست: Le 10 Aug 2011

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

سلام دوستان گلم

من 26 دقیقه پیش پاسپورت ریکوست شدم.

به احتمال زیاد من با پرواز میرم دمشق. خوشحال میشم اگه بتونم واسه کسی کاری بکنم.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

سلام دوستان گلم

من 26 دقیقه پیش پاسپورت ریکوست شدم.

به احتمال زیاد من با پرواز میرم دمشق. خوشحال میشم اگه بتونم واسه کسی کاری بکنم.

سلام آقا سهیل گل، مبارکه!

لطفا ارتباطتونو حفظ کنید. اونجا (دمشق) رفتید ببینید چه خبره تو اون زیرزمین!!
    موفق باشید.
    رشته هوافضا( ارشد) , تاریخ مصاحبه کبک : 30 مارچ 2011, تاریخ فایل فدارال 30 مارچ 2011 : دمشق- -دریافت مدیکال: 3 آوریل 2012 از آنکارا. ایمیل پاس رکوئست 16 آگوست 2012.

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط MHSH نمایش پست ها
    سلام آقا سهیل گل، مبارکه!

لطفا ارتباطتونو حفظ کنید. اونجا (دمشق) رفتید ببینید چه خبره تو اون زیرزمین!!
    موفق باشید.
    سلام به شما و همه دوستان خوبم

از اونجایی که همه به وضعیت سوریه واقف هستیم و مشورتهای مکرری که من با دوستانم و علی الخصوص دوست عزیزم shahin.jalali انجام دادم. تصمیم گرفتیم که مدارکمون رو با DHL پست کنیم.

امید دارم که تمام دوستان در کمترین زمان بهترین ایمیلها رو دریافت کنند و این روزهای انتظار کوتاه بشه.
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

سلام به شما و همه دوستان خوبم

از اونجایی که همه به وضعیت سوریه واقف هستیم و مشورتهای مکرری که من با دوستانم و علی الخصوص دوست عزیزم shahin.jalali انجام دادم. تصمیم گرفتیم که مدارکمون رو با DHL پست کنیم.

امید دارم که تمام دوستان در کمترین زمان بهترین ایمیلها رو دریافت کنند و این روزهای انتظار کوتاه بشه.
    ویزای شما 6 ماه طول کشید تا بیاد یا این اوصاف من تا 2 ماه دیگه ممکنه هنوز منتظر باشم

Member hadimola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    aeronaticaul engineur

سلام مديكال من امروز رسيد وقتي تو سايت tnt جك ميكنم مي نويسه تحويل داده شده و مكان ميزنه creteil ايا اين مكان درسته؟
    ارسال مدارک 09/09/2010 دریافت مدارک14/09/2010فایل نامبر 26/09/2010مصاحبه26/01/2011
    فایل نامبر فدرا ل21/02 /2011 مدیکال 28/07/2011 ارسال مديكال 20-08-2011 رسيدن مديكال 22-08-2011شهر من رو به زوال است اما من نه

با سلام دوستان

یکی از دوستان ایمیلی جهت پیگیری ویزا زده بوده و از سفارت با ایشان تماس گرفتند که حتی به زبان فارسی هم صحبت کردند و شرایط پرونده و نام دکتر را پرسیده و گفته که پیگیری خواهیم کرد و گفته تاخیر ویزا تا سه ماه امکان پذیر است
    به نظر شما ایا پیگیری نیاز است یا منتظر بمونیم؟ الان نزدیک 3 ماه داره میشه ولی خبری نشده!
    در ضمن من الان می خواستم در سایت وضعیتم را پیگیری کنم ولی متاسفانه نمی توانم وارد شوم و اطلاعاتم را نشان نمی دهد ! ایا کسی جدیدا چک کرده یا نه؟
    با تشکر
    ویرایش توسط nikaaa : August 23rd, 2011 در ساعت 11:23 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nikaaa نمایش پست ها
    با سلام دوستان

یکی از دوستان ایمیلی جهت پیگیری ویزا زده بوده و از سفارت با ایشان تماس گرفتند که حتی به زبان فارسی هم صحبت کردند و شرایط پرونده و نام دکتر را پرسیده و گفته که پیگیری خواهیم کرد و گفته تاخیر ویزا تا سه ماه امکان پذیر است
    به نظر شما ایا پیگیری نیاز است یا منتظر بمونیم؟ الان نزدیک 3 ماه داره میشه ولی خبری نشده!
    در ضمن من الان می خواستم در سایت وضعیتم را پیگیری کنم ولی متاسفانه نمی توانم وارد شوم و اطلاعاتم را نشان نمی دهد ! ایا کسی جدیدا چک کرده یا نه؟
    با تشکر
    سلام دوست عزير
    اينكه تاخير ويزا تا 3ماه ممكن است كه الان ما بيشتر از 3 ماه هست كه منتظريم(4 ماه) و آقاي سهيل هم بعد از 6ماه تقريبا ويزاشون اومد. در مورد سايت هم بايد بگم كه الان حدود يك هفته است كه آدرس من پاك شده ولي هنوز خبري نيست.

Junior Member

این مورد که دوستان دارند یعنی‌ پاک شدن اطلاعات از CIC کیک رو منم دارم ، ۱ هفته هست که وقتی‌ می‌خوام Status چک کنم هیچ چیزو نشون نمیده.
    من در حال حاضر منتظر پاس ریکوئست هستم
    چند روز پیش ایمیل زدم بهشون و سوال کردم در مورد این مشکل ، بعد از ۱ روز جوابمو دادن و اطلاعات کاملمو خواستن فایل نامبر ، آدرس و ......
    امیدوارم مسالهٔ مهمی‌ نباشه

Junior Member

بعضی‌ از دوستان فقط آدرسشون پاک شده ولی‌ بعضیها هم مثل من هیچ چیزو نمی‌تونن ببینن ، مثل اینکه هیچ اطلاعاتی‌ نباشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)