صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 48

موضوع: محدودیت زمانی وارد شدن به کانادا بعد از صدور ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محدودیت زمانی وارد شدن به کانادا بعد از صدور ویزا

سلام
    من ویزای کار برای فرصت مطالعاتی گرفتم. یک تاریخ انقضا داره که شش ماه بعد از ایشوز (تاریخ صدور ویزا) هست. خواستم بدونم تاریخ انقضا زمانی هست که من تا اون تاریخ فرصت دارم وارد کانادا شم یا تاریخی رو نشون میده که باید از کانادا برگردم.
    نکته اینکه من درخواست ویزای ورکر برای مدت 9 ماه داده بودم. همراه ویزا هم یه برگه دادن و نوشتن تا قبل از تاریخ انقضا فرصت دارم که وارد کانادا شم. در واقع سوال اینه که تا چه زمانی میتونم اونجا بمونم؟ تا تاریخ انقضا؟ یا 9 ماه بعد از ورود؟ یا اینکه این تاریخ بعد از وارد شدن به کانادا تعیین میشه؟ بلیط برگشتو کی باید بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashafiei نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای کار برای فرصت مطالعاتی گرفتم. یک تاریخ انقضا داره که شش ماه بعد از ایشوز (تاریخ صدور ویزا) هست. خواستم بدونم تاریخ انقضا زمانی هست که من تا اون تاریخ فرصت دارم وارد کانادا شم یا تاریخی رو نشون میده که باید از کانادا برگردم.
    نکته اینکه من درخواست ویزای ورکر برای مدت 9 ماه داده بودم. همراه ویزا هم یه برگه دادن و نوشتن تا قبل از تاریخ انقضا فرصت دارم که وارد کانادا شم. در واقع سوال اینه که تا چه زمانی میتونم اونجا بمونم؟ تا تاریخ انقضا؟ یا 9 ماه بعد از ورود؟ یا اینکه این تاریخ بعد از وارد شدن به کانادا تعیین میشه؟ بلیط برگشتو کی باید بگیرم؟
    تاریخ انقضایی که روی ویزا خورده در واقع تاریخی است که شما تا آن زمان فرصت دارید وارد خاک کانادا شوید و همچنین بر اساس مدارکی که به آفیسر در فرودگاه ارائه میدهید مدت زمان اقامت شما در کانادا تعیین می شود و آفیسر تعیین میکند که تا چه تاریخ اجازه ماندن دارید که در مورد کیس شما معمولا یک ساله ویزا می دهند

Junior Member

من ویزای Work برای فرصت مطالعاتی دارم که 12 ماه بعد از ایشوز است همراه ویزا هم یه برگه A4 دادن که توش نوشته
    “You must enter Canada no later than the visa validity noted above. Failure to do so will invalidate this approval”
    و اون تاریخ 07/01/2013 هست من دوبار به سفارت ایمیل زدم از سفارت راجع به محدودیت در اولین ورود به کانادا پرسیم اونها هم یه بار اینطوری پاسخ دادن:

Your visa validity is 1 October 2013 - this is the visa that matters for travelling to Canada.
    Your permit validity, as per our system, is 30 October 2013. This will be issued at the port of entry when you enter Canada.
    وبار دوم اینجوری :
    You must travel to Canada before the validity of your visa. The visa is the document in your passport.

به نظر شما محدودیت من در اولین ورود به کانادا چه تاریخی است کاملاً گیج شدم؟!!!

Junior Member

من برای ژانویه پذیرش داشتم از کانادا اما ویزام دیر اومد پس مجبور شدم دیفر کنم برای پاییز 2013! می خواستم بدونم چتد ماه زودتر از شروع ترم پاییز می تونم وارد کانادا شم!؟ مثلا می تونم از اردیبهشت برم!؟ کلا محدودیتی برای زودتر رفتن وجود داره؟

دوستان یک سوال اگه کسی اطلاع داره اگه میشه زوئ جواب بده من پذیرشم واسه sep هست ولی می خوام 3 ماه زودتر برم اصلا میشه اینکارو کرد تا الان کسی این کارو کرده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusGreat1 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال اگه کسی اطلاع داره اگه میشه زوئ جواب بده من پذیرشم واسه sep هست ولی می خوام 3 ماه زودتر برم اصلا میشه اینکارو کرد تا الان کسی این کارو کرده؟
    سلام به همگی
    من هم مشابه همین سوال رو داشتم.ممنون میشم اگر از دوستان کسی اطلاعی داره؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    تا جایی که من می دونم فرایند صدور ویزا اینطوریه که بعد از اینکه مدارکتون به دست سفارت رسید اونا شروع می کنند به بررسی و اگه به این نتیجه برسن که باید به شما ویزا بدن اسمتونو برای فرایند Background Check به سازمان های مربوطه میدن اگه مشکلی وجود نداشته باشه اونا به سفارت میگن که ویزای شما صادر بشه. بعدش سفارت به شما ایمیل میزنه که بیایید و ویزاتونو تحویل بگیرید و وقتی شما پاسپورت رو تحویل میدید اون موقع ویزا به تاریخ همون روز صادر میشه. من موردی رو می شناسم که 16July ویزا گرفته.
    ولی من نمیدونم شما برای ویزا اقدام کردید یا نه ولی اگه نکردید حتما سریع تر این کارو انجام بدین چون زمان میانگین جواب دادن به ویزای دانشجویی الان بیش از 10 هفته است
    http://www.cic.gc.ca/english/information/times/temp.asp
    یه دو هفته هم واسه مدارک فرستادن و تحویل ویزا لازمه که میشه ...
    ولی اگه خیلی عجله دارید مدارکو انلاین بفرستید زمان میانگینش 5 هفته است البته اگه بشه مدارکو آپلود کرد!

Junior Member

سلام دوستان
    كسى اطلاع داره با ويزاى دانشجويى چقدر زودتر از شروع دوره ميشه رفت؟ يعنى تاريخ ويزا رو از كى مى زنن؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه با ویزای دانشجویی چقدر دیرتر از شروع دوره میشه رفت ؟ مثلا 2 هفته دیرتر ایراد نمی گیرن برا استادی پرمیت ؟

سلام
    برای تعویض دانشگاه با مشکلی جدی مواجه شده ایم.
    ورود با ویزایی که با یک دانشگاه دیگر گرفته شده طبق گفته CIC تا الان مشکلی نبوده و دوستان هم گفتند عده زیادی این کا را کرده اند چگونه است؟و اما الان که این مورد را از سفارت در انکارا میپرسم میگه خیر باید ری آپلای کرد! آخه چرا؟طبق چه قانونی؟جالبه یکی از دوستان جدیدا پرسیده و گفتند مشکلی نیست و عده ای میشناسیم که این کار را کرده اند وسایت مهاجرت هم گفته مشکلی نیست. پس چگونه ایرادی برای آنان که عوض میکردند نمی گرفتند؟؟
    کسی آدرسی چیزی که خود CIC دارد بپرسیم؟؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)