صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: محدودیت زمانی وارد شدن به کانادا بعد از صدور ویزا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محدودیت زمانی وارد شدن به کانادا بعد از صدور ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط alisalisalisa نمایش پست ها
    سلام
    برای تعویض دانشگاه با مشکلی جدی مواجه شده ایم.
    ورود با ویزایی که با یک دانشگاه دیگر گرفته شده طبق گفته CIC تا الان مشکلی نبوده و دوستان هم گفتند عده زیادی این کا را کرده اند چگونه است؟و اما الان که این مورد را از سفارت در انکارا میپرسم میگه خیر باید ری آپلای کرد! آخه چرا؟طبق چه قانونی؟جالبه یکی از دوستان جدیدا پرسیده و گفتند مشکلی نیست و عده ای میشناسیم که این کار را کرده اند وسایت مهاجرت هم گفته مشکلی نیست. پس چگونه ایرادی برای آنان که عوض میکردند نمی گرفتند؟؟
    کسی آدرسی چیزی که خود CIC دارد بپرسیم؟؟
    سلام دوست عزیز،
    من هم مشابه شما هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید که چگونه عمل کردید؟ دوباره اپلای کردین یا با همون ویزا قبلی رفتید؟
    ممنون

سلام من هم برای ویزا اقدام کردم و ویزا گرفتم اما قراره به دانشگاه دیگری برم چکار کنم ایا در خود کانادا میتونم اپلای کنم مجدد؟ لظفا کمک کنید

ApplyAbroad Guru

ویزا بر اساس نامه پذیرش و مدارک ارائه شده به سفارت صادر میشود و در مرز ورودی افسر پلیس مرزی کانادا براساس همین مدارک نسبت به صدور استادی پرمیت اقدام میکند. قانونا اگر قبل از ورود به کانادا دانشگاه تغییر نموده است باید به سفارت اطلاع داد و براساس مدارک جدید درخواست ویزا نمود.(هرچند برخی به علت محدودیت زمانی تنها به سفارت اعلام میکنند و با همان ویزای قبلی جهت صدور استادی پرمیت به کانادا سفر میکنند که در این حالت آفیسر اداره مرزی عموما با توجه به مستندات باز هم صدور استادی پرمیت را انجام میدهد اما احتمال بروز مشکل با توجه به دلیل ذکر شده هرچند کم اما به هرحال هست چون قانونا مدارک دانشگاهی که براساس پذیرش آن شخص وارد کانادا شده است عملا اعتبار ندارد و مدارک دانشگاه دیگری که شخص مدنظر دارد نیز عملا مورد بررسی سفارت در صدور ویزا نبوده است.) در صورتی که تغییر دانشگاه در کانادا انجام گیرد(پس از صدور استادی پرمیت) تنها به صورت اطلاع رسانی به اداره مهاجرت است زیرا استادی پرمیت صادره برای هر دانشگاه تایید شده لیست DLI قابل استفاده و معتبراست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان
    من ابتدا پذیرش برای ژانویه 2016 داشتم اما متسفانه مجبور به دیفر به سپتامبر 2016 شدم. الان ویزای من از 11 ژاونیه تاریخ خورده تا دو سال. ایا من محدودیت زمانی دارم. مثلا سه ماه؟ یا نه من هر زمان بخوام میتونم برم؟ ایا میشه سه ماه زودتر از سپتامبر رفت یا نه؟ ممنونم

Banned

دوستان آگاه به مسائل ویزا،

آیا در فرودگاه امام محدودیتی برای مدت اعتبار ویزا و پاسپورت وجود داره؟
    مثلا اگر از ویزای چهارساله شما، فقط چند روز (کمتر از یک هفته) باقیمانده باشه،
    یا مثلا اعتبار پاسپورت شما فقط یک ماه مونده باشه.

در این دو مورد رفتار ماموران فرودگاه امام و همچنین اینجا در کانادا چه خواهد بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

من تحقیق کردم گفتن که ویزای فرصت مطالعاتی ورک پرمیت است ومن برای همین هم اقدام کردم ویزام اومد.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

دوستان عزیزم،
    برای ورود به کانادا محدودیت زمانی از نظر ویزا وجود داره؟
    یعنی مثلا تا سه ماه بعد از صدور ویزا باید اونجا باشیم و غیره؟؟
    من ویزای دانشجویی مد نظرم هست.
    منظورم اینه که اگه کسی دیفر کنه افیسر ممکنه تو فرودگاه بهش بگه چرا دیفر کردی و شما حق ورود نداریو و نمیدونم سه ماه از صدور ویزات سپری شده و غیره؟
    با تشکر

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

سلام دوستان. من برای ترم تابستون پذیرش داشتم ولی ویزام الان اومده که برای سفارت پاس بفرستم. الان باید چیکار کنم؟ آیا باید پذیرش جدید از همون دانشگاه قبلی بگیرم یا دانشگاه جدید؟ تا کی مهلت دارم؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)