صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: نظرخواهی:کدوم یکه از این آیتمها به ترتیب برای پذیرش مهمتر است؟!!!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی:کدوم یکه از این آیتمها به ترتیب برای پذیرش مهمتر است؟!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sharp نمایش پست ها
    در مورد تافل باید خاطرنشان کرد که داشتن مینیمم کافی هست ( منظور از مینیمم همان میانگین تافل ورودی های قبلی هست که معمولن در Class Profile قابل مشاهده است). در مورد سابقه کاری فقط برای MBA حائذ اهمیت هست.
    برای دکترای مدیریت چی، سابقه کار موثره به نظر شما؟

Junior Member sharp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Alberta- PhD of Finance

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی:کدوم یکه از این آیتمها به ترتیب برای پذیرش مهمتر است؟!!!!!

در صورتی که سابقه کار تحقیقاتی باشه تا حدودی موثر هست. (زیاد موثر نیست)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gandalf58 نمایش پست ها
    برای دکترای مدیریت چی، سابقه کار موثره به نظر شما؟
    Life is a game, do not take it seriously

Junior Member

سن و سال چطور. به نظرت احتمال پذیرش دکترای مدیریت، برای کسی که سنش بالای 30 ساله با کسی که مستقیم از لیسانس اومده فوق لیسانس و الان هم برای دکترا داره اقدام میکنه فرق می کنه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نظر من اینه:
    1- معدل که خیلی خیلی خیلی مهمه
    2-نمره تافل بالا
    3-مقاله خارجی که اگر ژورنال باشه دیگه عالیه اما کنفرانس هم خوبه
    می شه گفت کسی که این سه تارو داره با احتمال خیلی خیلی بالایی شانس پذیرش در دانشگاه خوب و با فاند رو داره.

سلام
    این ترتیب برای بچه هایی که میخوان برای Phd Finance پذیرش بگیرن فکر میکنم مناسبه: (دادن مقاله خوب توی فایننس یکم به صفر مییل میکنه)
    1.نمره GMAT و Toefl
    2.معدل لیسانس(شنیدم اگر رشته مرتبط باشه معدل لیسانس از فوق براشون بیشتر اهمیت داره)
    3.معدل فوق لیسانس
    4.نمره بالا توی درسهای ریاضی,اقتصاد,آمار و اقتصاد سنجی
    5.research interest منطبق با جایی که میخوای پذیرش بگیری.
    6.تعداد course هایی که مرتبط با Finance داشتی(هر چی بیشتر بهتر)
    7.یه Recommendation خوب
    8.TA بودن و سابقه تدریس داشتن
    9.سابقه کاری(اینو از این منظر میگم که رشته Finance رشته ای نیست که بتونید از توی کتاب درکش کنید.کارگاه آموزشی افرادی که در فایننس درس میخونن کار هست.کار کار کار.توی کار تازه میفهمیم که درسهایی که خوندیم چه عمقی دارن و به چه دردی میخورن.شاید برای پذیرش در Phd فایننس جزو آیتمهای مهم نباشه,ولی برای خودتون که میخواید درک درستی از مطالبی که میخونید داشته باشید شاید مهمترین عامل محسوب بشه.)
    10.نام دانشگاهی که تو لیسانس یا فوق درس میخوندیم
    11.بقیه موارد به دلخواه

به نوعی با حرفهای آقای شارپ دوست عزیزم کاملا موافقم.

موفق باشید عزیزان
    ویرایش توسط blackcherry : June 10th, 2011 در ساعت 03:56 PM
    سحرگاهان كه شبنم آيتي از پاك بودن را به گل ها هديه مي بخشد به آن محراب پاكش آرزو كردم برايتان: خوب ديدن ، خوب بودن ، خوب ماندن را ...

Junior Member

سلام لیسانس از اصفهان ارشد از دانشگاه تهران دارم باید چه کار کنم تو این کشورها فول فاند یا فاند بگیرم المان انگلستان؟؟؟؟؟؟تافل6 دوتا مدذک بیمن المملی 7 سال سابقه کار؟؟؟؟فقط المان و انگلیس میخوام باشم!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط clickestan نمایش پست ها
    سلام لیسانس از اصفهان ارشد از دانشگاه تهران دارم باید چه کار کنم تو این کشورها فول فاند یا فاند بگیرم المان انگلستان؟؟؟؟؟؟تافل6 دوتا مدذک بیمن المملی 7 سال سابقه کار؟؟؟؟فقط المان و انگلیس میخوام باشم!!!!!
    دوست عزيز شما اين سؤالت رو توي هم تاپيك ها گذاشتي كه كار درستي نيست. به نظر من شما اول يه وقت بذار يه چرخي توي فروم بزن. تجربه هاي بجه ها رو بخون بعد بيا سؤالهاي بهتر و دقيقتر مطرح كن كه بشه جواب داد. آخه اينكه چه كار كنم كه نشد سؤال!!!!!! خوب بايد بري دانشگاه پيدا كني، سرايطش رو دربياري و اونها رو فراهم كني. براي فاند گرفتن هم بايد جزء applicant هاي تاپ اون دانشگاه باشي.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

Junior Member

سلام
    من 2 سال ديگه از درسم باقي مونده و مي خوام اوم موقع براي ارشد يا دكترا مديريت (چون بعضي دانشگاه ها مستقيم از ليسانس به دكترا قبول مي كنند ) اقدام كنم.
    من با توجه به اينكه يكم دنبال پيش نياز ها بودم به اين مساله برخوردم كه GMATخيلي مهمه اما 10 دانشگاه برتر امريكا همشون GREرو به جاي GMATقبول مي كنند و تو سايتاشون زده بود كه فرقي ندارد .
    حالا بحث سر اينه كه GMAT مهمتره يا GRE يا از نظر ارزش با هم برابرن؟
    حالا من كه مي خوام براي امتحان آماده شوم كدوم رو بخونم ؟
    اصلا كدوم آسون تره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1988 نمایش پست ها
    سلام
    من 2 سال ديگه از درسم باقي مونده و مي خوام اوم موقع براي ارشد يا دكترا مديريت (چون بعضي دانشگاه ها مستقيم از ليسانس به دكترا قبول مي كنند ) اقدام كنم.
    من با توجه به اينكه يكم دنبال پيش نياز ها بودم به اين مساله برخوردم كه GMATخيلي مهمه اما 10 دانشگاه برتر امريكا همشون GREرو به جاي GMATقبول مي كنند و تو سايتاشون زده بود كه فرقي ندارد .
    اصلا كدوم آسون تره ؟
    با داشتن gmat شانستون برای پذیرش افزایش می یابه چون gmat مخصوص business school هاست و strongly preferred هستش. اما هزینه بالاتری از GRE داره چون باید خارج از کشور امتحان بدی. از لحاظ سختی، قسمت ریاضی gmat از GRE مشکل تر و پیچیده تره. قسمت verbal شون هم متقاوته. در GRE باید تعداد بسیار زیادی لغات کم کاربرد انگلیسی حفظ کنید و در gmat باید مهارت گرامر و ریدینگ بسیاری قوی داشته باشید. حالا بستگی داره شما چه ویژگی ها و علاقه هایی داشته باشید که با یکی از این دو آزمون انطباق بیشتری داشته باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کاردانی امور فرهنگی

نقل قول نوشته اصلی توسط dani1988 نمایش پست ها
    سلام
    اصلا كدوم آسون تره ؟

سلام
    میشه درباره ی چگونگی پذیرش گرفتن و شرایط کسی که می تونه از لیسانس به دکتری اقدام کنه توضیح بدین؟
    کدوم دانشگاه این قابلیت رو داره؟

مرسی
    مرضیه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)