نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون راجع به این موضوع؟

رأی دهندگان
54. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مثبت

42 77.78%
  • منفی

12 22.22%
صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 63

موضوع: امکان گفت و گوی آنلاین در سایت(چت روم)

پیش فرض ايا امكان ايجاد chatroom در اين فروم هست

ايا امكان ايجاد chatroom در اين فروم هست.
    گاهي ادم مي خواد با يك نفر كه onlineه حرف بزنه ولي پست خصوصي real time نيست.
    از طرفي همه حرفا ارزش پست دايم شدن نداره.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ايا امكان ايجاد chatroom در اين فروم هست

بالاخره من یک نرم‌افزار chat پیدا کردم که به دلم نشست. این نرم‌افزار الان نصب شده و شما می‌تونید با کلیک روی «گفتگو» از منوی بالای صفحه واردش بشید.
    از خصوصیت‌های خوب این نرم‌افزار تطبیق خوبش با فرومه. ایجاد خودکار اتاق‌های جداگانه برای انجمن‌های مختلف و همچنین امکان ورود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور فروم از جمله خصوصیاته این نرم‌افزاره. ضمن این که امکانات گفتگوی بسیار زیادی هم داره.

چرا استقبال از چت اینقدر کمه!
    فکر کنم باید تبلیغ کنیم براش!
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

من يه سوال برام پيش اومد. توي اين چت روم نميشه فضاي اختصاصي (نه به صورت هميشگي بلكه فقط موقعي كه دو نفر ميخوان با هم صحبت كنند) براي يك گفتگو ايجاد بشه به طوري كه گفتگوهاي اين افراد رو فقط خودشون ببينند و بعد از انصراف اين افراد، فضا حذف بشه (يه جوري مثل اتاق‌هاي اختصاص يافته به هر زير گروه اما از نوع موقتي)

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    این قسمت که در تالار گفتگو هستش.روی Enter private room کلیک کنید.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

استقبال کمه چون شاید کسی زیاد کلمه "گفتگو" بالا رو توجه نمی کنه... من خودم تا وقتی این جا رو نخونده بودم متوجه اون بالا نشده بودم. آیا امکانش هست که یک روبات در چت بگذارید تا سوالات ابتدایی افراد مبتدی مثل من رو جواب بده؟ البته اگر وقت دارید و به نظرتون خوب باشه...

Junior Member

فکر کنم چت روم یک مشکل داره، موقعی که کسی پیغام جدیدی می نویسه می ره زیر و آدم نمی تونه ببینه و باید یک پیغام دیگه بده تا قبلیه بره بالا و بشه دیدش...

این مشکل برای IE هست و تا جایی که میدونم راه حلش اینه که از IE استفاده نکنید !
    Mozilla Firefox این مشکلو نداره.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

من تا این تاپیک رو باز نکرده بودم اصلا نفهمیدم همچین منویی اون بالا هست !!! اصلا کی مطرح شده؟ کی اضافه شد؟ ;D

این بخش می تونه کمک کنه که بار سوالات تکراری در فروم کمتر بشه . به نظرم به جای گفتگو اون بالا بنویسد چت یا بهتره که بنویسید تالار گفتمان که حداقل جلب توجه کنه.
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Champion

بیش از یک سال از راه‌اندازی تالار گفتگوی ApplyAbroad گذشته و هیچ استقبالی ازش صورت نگرفته. من هم از ابتدا اصلا خوش‌بین نبودم که ازش استقبال بشه، اما برخی از دوستان اصرار داشتند که می‌تونه مفید باشه و مورد استقبال قرار خواهد گرفت. این اتفاق نیافتاد و فکر می‌کنم وجودش دیگه لازم نباشه. به همین دلیل من تصمیم دارم که به طور کلی حذفش کنم، اما خواستم قبل از این کار بدونم که نظر بقیه رو هم در این مورد بدونم.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)