نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون راجع به این موضوع؟

رأی دهندگان
54. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مثبت

42 77.78%
  • منفی

12 22.22%
صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 63

موضوع: امکان گفت و گوی آنلاین در سایت(چت روم)

پیش فرض پاسخ : ايا امكان ايجاد chatroom در اين فروم هست

بابک جان

به نظر من بذار باقی بمونه چه ضرری داره ؟
    اینکه استقبال نشده فکر کنم اینه که خیلی ها هنوز از وجود این امکان بی خبر هستند وخیلی شناخته شده نیست تو این فروم
    به نظر من هم می تونه خیلی کمک کنه که ارسالهای تکراری و اضافی تو فروم کم بشه و در ضمن تو وقت صرفه جویی میشه .

هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

ApplyAbroad Champion

مهمترین ضرر نرم‌افزارهای اضافی روی سرور مشکلات امنیتی است که ممکنه ایجاد کنند. در نتیجه تا وقتی نرم‌افزاری ضروری نباشه نباید باقی بمونه. ضمن این که وجود چت روم به هیچ وجه از ایجاد تاپیک‌های تکراری جلوگیری نخواهد کرد و این موضوع در طول این یک سال ثابت شده. چت روم ما همیشه خالی بوده، اما حتی با فرض این که ۱۰ نفر هم روی چت آنلاین باشند و شما خودت بخواهی سوال بپرسی، آیا ترجیح نمی‌دهی که سوالت رو روی فروم مطرح کنی تا شاید بچه‌های با تجربه‌تر که در اون لحظه آنلاین نیستند هم بیان نظرشون رو اعلام کنند؟ من فکر می‌کنم مهمترین دلیلی که چت مورد استقبال قرار نگرفته همین باشه و به طور کلی فکر نمی‌کنم چت ابزار مناسبی برای سایتی مثل ApplyAbroad باشه.

به نظر من وجود چت روم عاليه. چون بارها پيش اومده من خواستم با يكي از دوستان چت كنم و مجبور شديم بريم ياهو.
    به نظر من دليل استقبال كم از چت روم اينه كه خيلي ها از وجودش بي خبرن ( براي نمونه من بعد از 3 ماه عضويت فهميدم)
    و اينكه درست كار نميكنه. افراد آنلاين رو نميشه پيدا كرد. امكان جستجو بين اعضاي آن لاين نيست. خيلي از دوستان هم كم لطفي كردن ( يا من اينطوري فكر ميكنم) آن لاين هستن ولي چراغشون خاموشه و ...
    به نظرم وجود چت روم لازمه ولي بايد هم فرهنگ سازي و اطلاع رساني بشه هم در صورت امكان امكاناتش بيشتر بشه جوري كه وقتي داري مشخصات 1 نفر رو ميبيني گزينه اي باشه كه با كليك روش صفحه چت خصوصي با اون فرد باز بشه و فرد در صورت تمايل گفتگو رو accept كنه.
    با تشكر
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

سلام
    به نظر من چيز مفيدي نيست!
    الان همه ياهو! مسنجر دارن و كسي كه مي خواد از Conversation استفاده كنه مي تونه ID ياهوش رو تو پروفايلش قرار بده تا اگه كسي خواست باهاش چت كنه... و هر موقع هم كه آنلاين باشه چراغ اون آدمك روشن مي شه...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

من هم همین الان بعد از چندین ماه از طریف این تاپیک فهمیدم .خیلی خوب شد.باید اطلاع رسانی بشه.ضعیفه اطلاع رسانی.............

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    در نوار کاربری تون که هستش، چی اطلاع رسانی بشه؟
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    در نوار کاربری تون که هستش، چی اطلاع رسانی بشه؟
    پس حتماً به همین علته که اکثراً ندیدن

آره هست ولی خیلیها از این امکان بی اطلاع بودن شاید مثلاً مثل یه خبر مثل اون اطلاعیه های فروم که اون بالا قرار می گیره یه مدت باشه خوب باشه ..
    من از هر کی پرسیدم بعد 3-4 ماه تازه دیده
    شاهد هم خود بابک که امروز اومد تو چت روم و همه همین حر ف رو تایید کردن که بعد از چند ماه عضویت تازه متوجه این تالار شدن

یه پیشنهاد دیگه :

مثلاً مدیران یا بچه های با تجربه تر روز و ساعت مشخصی رو اعلام کنند و بیان تو تالار گفتگو و به سوالات پاسخ بدن .

یا مثلاً در مورد یه موضوع خاص یه زمانی مشخص بشه و هر کی خواست بیاد و نظرش رو بگه اینجوری بحثها هم زودتر به نتیجه هم می رسه .

البته من هم می دونم که هدف این فروم اصلاً چت و گفتگوی آنلاین به اون معنا نیست اینجا در واقع یه دیتابیس بزرگ و مفیده و اطلاعات خوبی رو گردآوری کرده و این امکان رو میده که هر تازه واردی هم اطلاعات خوبی رو هر زمان که خواست بدست بیاره ولی برای بعضی موضوعات میشه از این تالار گفتگو استفاده کرد .
    من خودم امروز یه دو سه ساعتی تو تالار بودم چند تا دوست جدید پیدا کردم و اطلاعات خوبی هم کسب کردم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

تالار گفتگو اصولا براي بحث هاي خصوصي هست. مثلا ممكنه يه موقعي شما مجبور بشي با يه نفر ديگه 100 تا پ.خ. رد و بدل كني، بجاي اون مي تونيد از تالار گفتگو استفاده كنيد.

البته من خودم به شخصه از ياهو مسنجر براي اين كار استفاده مي كنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    تالار گفتگو اصولا براي بحث هاي خصوصي هست.
    اگه منظورتون بحث دو نفره است نه الزاماً هم اینطوری نیست ما امروز خودمون 4-5 نفر تو تالار در مورد مسائل اپلای صحبت کردیم ، هیچ بحث خصوصی هم نبود برای بحث دو نفره و خصوصی میشه از قسمت Private room تالار استفاده کرد .
    اصلاً اگه خصوصی بود بهش تالار نمی گفتن می گفتن اتاق ;D

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)