نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون راجع به این موضوع؟

رأی دهندگان
54. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مثبت

42 77.78%
  • منفی

12 22.22%
صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: امکان گفت و گوی آنلاین در سایت(چت روم)

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : ايا امكان ايجاد chatroom در اين فروم هست

من هم به طور کلی با استفاده از چت روم برای انتقال اطلاعات در مورد گرفتن پذیرش مخالفم. بچه‌های باتجربه باید کلی وقت بگذارند و بیان تو چت روم و به سوالات جواب بدهند در حالی که هیچی مکتوب نمی‌شه و تمام اطلاعات از بین می‌ره و احتمالا هر بار این دوستان وارد چت روم می‌شن باید کلی وقت بگذارند و به همون سوالاتی که بارها پرسیده شده جواب بدهند. در صورتی که وقتی این سوالات روی فروم مطرح می‌شه همیشه باقی می‌مونه و همه می‌تونند استفاده کنند. به همین دلیل من هم فکر می‌کنم که انتقال اطلاعات در مورد گرفتن پذیرش از طریق چت با اهداف فروم که گردآوری اطلاعات مفید هست سازگار نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    من هم به طور کلی با استفاده از چت روم برای انتقال اطلاعات در مورد گرفتن پذیرش مخالفم. بچه‌های باتجربه باید کلی وقت بگذارند و بیان تو چت روم و به سوالات جواب بدهند در حالی که هیچی مکتوب نمی‌شه و تمام اطلاعات از بین می‌ره و احتمالا هر بار این دوستان وارد چت روم می‌شن باید کلی وقت بگذارند و به همون سوالاتی که بارها پرسیده شده جواب بدهند. در صورتی که وقتی این سوالات روی فروم مطرح می‌شه همیشه باقی می‌مونه و همه می‌تونند استفاده کنند. به همین دلیل من هم فکر می‌کنم که انتقال اطلاعات در مورد گرفتن پذیرش از طریق چت با اهداف فروم که گردآوری اطلاعات مفید هست سازگار نیست.
    خیلی وقتها آدم میبینه یکی انلاین هست و می خواد باهاش صحبت کنه. تا سریع تر به جواب برسه. اونوقت باید کلی منتظر بمونه! 8)در ضمن من خودم 3 4بار پیش اومد که مجبور شدیم با بعضی از بچه ها بریم تو یاهو صحبت کنیم. فروم برا سوالات کلی خوبه. اما اگه آدم بخواد از یکی در مورد مثلا reject شدن سال پیشش بپرسه که نمی شه یا موضوعات خصوصی ;D ! الان اکثر بچه هایی که کشور های مشترک اقدام می کنند ؛ اکثرا با یاهو دیگه در ارتباطند و روند کارشون رو تو فروم نمی گذارند. برا همین وجود یک سیستم چت میتونه خیلی سرعت بالاتر بببره.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    خیلی وقتها آدم میبینه یکی انلاین هست و می خواد باهاش صحبت کنه. تا سریع تر به جواب برسه. اونوقت باید کلی منتظر بمونه! 8)در ضمن من خودم 3 4بار پیش اومد که مجبور شدیم با بعضی از بچه ها بریم تو یاهو صحبت کنیم. فروم برا سوالات کلی خوبه. اما اگه آدم بخواد از یکی در مورد مثلا reject شدن سال پیشش بپرسه که نمی شه یا موضوعات خصوصی ;D ! الان اکثر بچه هایی که کشور های مشترک اقدام می کنند ؛ اکثرا با یاهو دیگه در ارتباطند و روند کارشون رو تو فروم نمی گذارند. برا همین وجود یک سیستم چت میتونه خیلی سرعت بالاتر بببره.
    قبول دارم که در مواردی می‌تونه مفید باشه و بنابراین فعلا حذف نخواهد شد. امیدوارم که در آینده به اندازه‌ی کافی استقبال از چت وجود داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    این چت روم مشکلات زیادی داره. برا همین استقبال نمیشه.
    1- پیام های آخر رو نمیشه دید!!!
    2- یه دفعه هنگ ئمی کنه و error می ده!
    درود
    اجازه بدید سرعت پایین رو هم اضافه کنم ولی‌ لطفا این بخش رو حذف نكنيد شاید من بتونم از طریق دوستان در چت بالاخره کسی‌ رو پیدا کنم که تو سوئد دندون پزشکی‌ بخونه.

ممنون

Junior Member sikma آواتار ها

برای اینکه این اطلاعات از بین نره میشه هدف مندش کرد مثلا بگیم روز چهارشنبه در مورد کانادا و تمام مطالب نوشته شده آرشیو بشه و ضمیمه بشه و با خوندن اون اعضای جدید هم راه میوفتن چون یک سری سوالات ابتدایی و کلی و حتی جزئی بصورت پیوسته پرسیده میشه
    پرستویی که به فکر مهاجرت هست، از ویرانی آشیانه نمی هراسد

ApplyAbroad Champion

ما در حال حاضر با این مشکل مواجه هستیم که پیام‌های فروم بعضا نامرتب و به هم ریخته است و پیدا کردن مطالب از بین اون‌ها سخته. آرشیو پیام‌های چت که دیگه جای خود داره و به هیچ وجه کارایی لازم رو نخواهد داشت.

به نظر بنده ایجاد چت روم سایت رو از هدف اصلیش دور می کنه و مطمئنا مشکلات زیادی ایجاد می کنه
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

اگه چت بخواد اینجا پیاده بشه، option فروم نباید بره کنار.ولی واقعاً گاهی اوقات آدم کار فوری داره...مثلاً من یه بار راجع به پست D.H.L سوال فوری داشتم.هنوز که هنوزه هیچکس اونو جواب نداده!خوب برای اینکه ممکنه اون موقع کسی اصلاً اون ارسال رو نبینه.در این مواقع چت یک option خیلی مفیده...

اگه بشه یه جور برای بچه ها جا انداخت که چت برای سوالهای ضروری و فوری باشه،من موافقم.میشه یه مدت به طور آزمایشی اجراش کنید بعد نظرسنجی بشه.اگه خوب بود ادامه پیدا کنه،اگر نه هم جمع بشه...ولی کلاً جلوی innovation رو نگیرید تاسایت پویا باشه و تکراری نشه و رضایت همه جلب بشه.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Champion

فقط جهت اطلاع بگم که چت بیشتر از یک ساله که روی سایت وجود داره. کافیه که لینک «تالار گفتگو» رو در منوی اصلی فروم در بالای صفحه کلیک کنید تا واردش بشید.

علیرغم اینکه تالار گفتگو رو دیده بودم هیچ وقت واردش نشده بودم و فکر نمی کنم زیاد هم فعال بوده باشه.هدف از این تاپیک حتماً چیزی به جز اون بوده...
    به هر حال مرسی.
    Before the Dawn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)