نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون راجع به این موضوع؟

رأی دهندگان
54. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • مثبت

42 77.78%
  • منفی

12 22.22%
صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: امکان گفت و گوی آنلاین در سایت(چت روم)

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

پیش فرض پاسخ : ايا امكان ايجاد chatroom در اين فروم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    فقط جهت اطلاع بگم که چت بیشتر از یک ساله که روی سایت وجود داره. کافیه که لینک «تالار گفتگو» رو در منوی اصلی فروم در بالای صفحه کلیک کنید تا واردش بشید.
    باید بگم که این همه چیزهای خوب و بدی که در مورد تالار گفتمان گفته شد به خاطر اینکه این تالار تا حالا یه آزمایش درست و حسابی نشده.اونم به خاطر اینه که هیشکی نمیشناسه(مثلا ما یه کتابی و میخریم و نمی خونیم این دلیل نیس که اون کتاب خوب نیست..همم؟؟)همه گفتن که این بخش و نمیشناسیم و گفتن تبیلغ کنید!!حالا این تبیلغ چطور باشه؟به نظر من آقا بابک شما یه اسکریپت خیلی ساده بنویس به صورت pup-up به همراه Close Window و بزار همراه با log in بیاد بالا و اون بخش و تبلیغ کنه.به مدت 2-3ماه.بعد میشه قضاوت صحیح تری داشت..اینطور نیست؟
    ---
    راستی فکر کنم امنیت AJAX در حد لالیگاس!!!!!!!!!!
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

پیش فرض امکان گفت و گوی آنلاین در سایت(چت روم)

سلام به همگی، خیلی ببخشد من نمیخوام تو کار مدیران محترم سایت دخالت کنم ولی گفتم شاید پرسیدن نظرات اعضا در این رابطه بد نباشه
    به نظر دوستان ایجاد امکان گفت وگوی آنلاین در سایت میتونه مفید باشه؟ منظورم اینه که هر فرومی واسه خودش یه چت روم داشته باشه
    ویرایش توسط Sky Guard : June 1st, 2011 در ساعت 05:32 PM

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : امکان گقت و گوی آنلاین در سایت(چت روم)

من فکر میکنم دو تا نکته رو نباید فراموش کنیم:
    1- شاید نرم افزار سایت قابلیت اضافه کردن قابلیت چت روم رو نداشته باشه
    2- باید یه سایت دیگه ایجاد بشه برای چت روم و به این سایت گره بخوره ولی می تونن از یه فضای در سرور استفاده کنن!
    البته مدتهای مدیدی هست که دوستان متقاضی زیادی هم داره!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

منظورشون یه چیزی مثل فیس بوک هستش اون نوار پایین

که خیلی سنگین میکنه مدیرا میدونن توان سرور چیه

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

چند ماه قبل که داغ ترین تاپیک، دیر جواب دادن دانشگاه‌ها Reject یا full fund شده بود تنها دلیلش این بود که مدیرا موقتا اجازه داده بودن بحث از قوانین فروم خارج بشه و شبیه گپ باشه. بعدش این تاپیک بسته شد چون بسیار برای فروم نامناسب بود. اونجا به ذهنم رسید که یک کانال IRC داشته باشیم. این طوری نه فروم از چارچوپ خودش خارج نمیشه و هم اعضا خیـــــلی بیشتر به هم نزدیک میشن و متوسل رد و بدل چندین پ.خ برای یک مشورت ساده نخواهند شد. بعضی وقتا اعضا به بگومگو نیاز دارن در عوض فرمت سوال-پاسخ. نتیجتا از بسیاری ارسال‌های زاید در فروم جلوگیری خواهد شد. البته معایبی هم داره چون کنترل تبادل اطلاعات کمتر میشه و سر و کله‌ی آدامای سوء استفاده کن پیدا میشه.

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    چند ماه قبل که داغ ترین تاپیک، دیر جواب دادن دانشگاه‌ها Reject یا full fund شده بود تنها دلیلش این بود که مدیرا موقتا اجازه داده بودن بحث از قوانین فروم خارج بشه و شبیه گپ باشه. بعدش این تاپیک بسته شد چون بسیار برای فروم نامناسب بود. اونجا به ذهنم رسید که یک کانال IRC داشته باشیم. این طوری نه فروم از چارچوپ خودش خارج نمیشه و هم اعضا خیـــــلی بیشتر به هم نزدیک میشن و متوسل رد و بدل چندین پ.خ برای یک مشورت ساده نخواهند شد. بعضی وقتا اعضا به بگومگو نیاز دارن در عوض فرمت سوال-پاسخ. نتیجتا از بسیاری ارسال‌های زاید در فروم جلوگیری خواهد شد. البته معایبی هم داره چون کنترل تبادل اطلاعات کمتر میشه و سر و کله‌ی آدامای سوء استفاده کن پیدا میشه.
    منم با اینکه میگی فرومها از چارچوبشون خارج میشن و یا سرو کله ادمای سوء استفاده کن پیدا میشه موافقم ولی از یه طرفم بعضی وقتها واقعا خلا دسترسی به گفتگوی آنلاین احساس میشه،به نظر من اون دیگه بستگی به مدیرا داره که یه سیاست درست واسه بوجود آوردن این امکان اتخاذ کنن

چیز خوبی میتونه باشه ولی به شرطه ها و شروطه ها

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

دیگه نمیشه روی هر حرفی حساب باز کرد.هرکی میاد برای خودش یه نظری میده و شاید شخصی(اشخاصی) که مخاطب اون موضوع هستن به بیراهه برن.
    مدیریتش سخت میشه.
    امکان تبلیغات و کارای خلاف مقررات موجوده.
    .
    .
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member XRay آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

به نظر من ایجاد چت رم کار خوبی نیست چون اولا باعث میشه افراد بیشتر برن تو چت رم و مطالب ثبت شده تو فروم کم بشن. دوما چت رم ها خیلی سریع از هدف خودشون خارج می شن و کنترل مطالبشون سخته.
    به نظر من بهتره که یه گزینه اضافه شه که هرکس بخواد بتونه هر کس یا کسای دیگه ای (حتی اگه جزء دوستاش نباشن) رو به چت دعوت کنه.

Junior Member jose آواتار ها

البته در حالتی که بشه یه طوری قانونمند کرد این چت روم ها رو به نظر من مفید هست..اولا که توی چت کاربر خیلی بهتر و کاملتر به جواب سوالاتش میرسه..دوما اینکه تعداد صفحات غیر مفید خیلی از فروم ها کاهش پیدا میکنه و دیگه دلیلی نداره که شما برای یه مطلب ساعت ها وقتتو صرف ورق زدن این صفحات اینترنتی کنی..چون اگه همین الان هم دقت کنین خیلی از بحث ها و سوالات مطرح شده ی توی فروم ها به دلیل حضور نداشتن فرد در زمان سوال باعث این شده که یک سوال طی چند مرحله پرسیده شه که این موضوع خودش به نظر من از کیفیت فضای فروم کم میکنه
    بازم خسته نباشید میگم به همه ی دوستان ..
    ...Sometimes u just have to let GO

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)