نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1252 از 1383 نخستنخست ... 2527521152120212421243124412451246124712481249125012511252125312541255125612571258125912601261126213021352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,511 تا 12,520 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaeeiidd نمایش پست ها
    سلام میخواستم برم شیکاگو با Japan airlines ولی تو توکیو stop داره یه چند ساعتی، مشکلی که پیش نمیاد؟ ویزا transit که نمی خوان؟
    سلام
    نميتونيد استاپ داشته باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    میشه واضح تر توضیح بدین؟ یعنی چی نمیشه استاپ داشت؟ چرا مثلا تو دبی میشه اونجا نمیشه؟ یعنی ۳ ۴ ساعت نمیشه استاپ داشت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    منم همین سوالو دارم... شما کدوم دانشگاهید؟
    northeastern

Junior Member

جناب پیرسون
    الان برای شیکاگو (راند تریپ، برای رفت:اواخر دسامبر - برگشت: اواخر سپتامبر)
    الاتحاد 1026 $ (رفت و برگشت وان استاپ) و Austrian (رفت وان استاپ ولی برگشت 2 استاپ) 928$ قیمت هست
    برای برگشت Austrian این جمله رو نوشته
    • Flight 7916 Operated by United Airlines

اگه امکانش هست مقداری راهنمایی بفرمایید
    Austrian در مقابل اتحاد خوبه ؟ اینکه ی پرواز با خطوط آمریکاست مشکلات چمدان و... بوجود نمیاد
    به زبان ساده لطفا یه پرواز به بنده پیشنهاد بفرمایید.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    شما منبع تون چیه واسه این حرف و چرا؟ این جوابی هست که من گرفتم:

When connecting between international flights, passengers are not required to undergo Immigration procedures if they are staying in the departure area (airside) until their next flight. However, Immigration
    procedures will be required if passengers wish to leave this area to meet a friend or to go outside the airport.
    و
    You will be required to show your boarding pass for NRT-DFW and clear security upon arrival in Tokyo, but you will not clear immigration and customs

Junior Member

سلام ببخشید من برای 5 ژانویه بلیط میخوام . من دانشگاهم university of texas at dallas هست . میشه راهنمایی کنید برای بلیط .ممنونم

میشه واضح تر توضیح بدین؟ یعنی چی نمیشه استاپ داشت؟ چرا مثلا تو دبی میشه اونجا نمیشه؟ یعنی ۳ ۴ ساعت نمیشه استاپ داشت؟
    شما منبع تون چیه واسه این حرف و چرا؟ این جوابی هست که من گرفتم:

When connecting between international flights, passengers are not required to undergo Immigration procedures if they are staying in the departure area (airside) until their next flight. However, Immigration
    procedures will be required if passengers wish to leave this area to meet a friend or to go outside the airport.
    و
    You will be required to show your boarding pass for NRT-DFW and clear security upon arrival in Tokyo, but you will not clear immigration and customs
    من ريفرنس دقيقی نتونستم پيدا كنم كه شما نياز به ويزا داريد يا نداريد.
    منبع دقيقی نيست در اين رابطه .علتش هم ممكنه اين باشه كه ايرانی ها معمولن از فرودگاه های توكيو برای ترانزيت به امريكای شمالی استفاده نميكنند.
    منبع دقيق توي بحث ويزاي ترانزيت نميتونه يك ايميل سفارت يا حتي ارلاينز باشه. منبعی دقيق هست كه توي وبسايت رسمی ثبت شده باشه.
    بارها ارلاينز ها و سفارت خانه ها راجع به ويزای ترانزيت اطلاع نادرست دادن.
    بحث ويزای ترانزيت بسيار پيچيده هست و به فاكتورهايی چون مليت شما،‌ كشوری كه توش مقيم هستيد، مبدا سفرتون و مقصد سفرتون ، فرودگاهی كه ترانزيت داريد (‌ مثلن توی هر فرودگاهی نميشه ) ، ميزان ساعت ترانزيت (‌ مثلن نبايد بيشتر از 18 ساعت باشه )‌ و اينكه استاپ بايد حتمن same calendar date باشه يا خير بستگي داره
    جوابی كه به شما دادن بسيار كلی هست مثلن اشاره ای به پيش شرط same calendar date نشده كه 100 درصد مطمئن هستم در اين صورت نياز به ويزا پيدا ميكنيد برعكس دبی كه فرموديد same calendar date اهميتي ندارد
    مثلن باورش برام سنگين هست كه هواپيماي ژاپن با ويزای روسيه اجازه بده شما از كراچی به خاباروسك (شهری در شرق روسيه نزديك ژاپن) پرواز كنيد و توي توكيو هم استاپ داشته باشيد
    برای همين توصيه ميكنم از اين مسير نريد هرچند ممكنه بريد و مشكلي هم پيش نياد
    ویرایش توسط Pearson : December 4th, 2015 در ساعت 10:32 AM

Junior Member

سلام ببخشید من برای 5 ژانویه بلیط میخوام . من دانشگاهم university of texas at dallas هست . میشه راهنمایی کنید برای بلیط .ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی دانشگاه اصفهان

سلام دوستان
    مادر من به مقصد کولومبوس از شیراز با قطر ایروز بلیط گرفته، در واقع تا شیکاگو با قطره و از اونجا پرواز عوض میشه ولی کلا بلیط به وسیله دفتر قطر تهیه شده و گفتن در مسیر داخلی هم باز هم 2 تا چمدان که هر کدوم 23 کیلو باشه را میتونن ببرن و فقط در شیکاگو باید بار را تحویل بگیرن
    دست گفتن؟ کسی تجربه ای داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaghj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مادر من به مقصد کولومبوس از شیراز با قطر ایروز بلیط گرفته، در واقع تا شیکاگو با قطره و از اونجا پرواز عوض میشه ولی کلا بلیط به وسیله دفتر قطر تهیه شده و گفتن در مسیر داخلی هم باز هم 2 تا چمدان که هر کدوم 23 کیلو باشه را میتونن ببرن و فقط در شیکاگو باید بار را تحویل بگیرن
    دست گفتن؟ کسی تجربه ای داره؟
    قطری با امریکن قرارداد داره و یک گروه پروازی هستند. یعنی چمدان ها تا کلمبوس روی قیمت همون بلیط حساب میشه ولازم نیست پول بیشتری بدن. فقط شیگاگو بار و دریافت و به کانتر بعدی تحویل می دهند. تنها هواپیمایی هایی که قرارداد پرواز داخلی آمریکا ندارن تورکیش وآذربایجان هستند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)