نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1015 از 1383 نخستنخست ... 1551591596510051006100710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510651115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,141 تا 10,150 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/Control Systems-Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط aassadi نمایش پست ها
    سلام کسی می دونه که بلیط KLM و یا Alitalia رو از آژانس خاصی باید خرید یا دفتر دارن تو تهران یا فقط میشه آنلاین خرید
    نمایندگی klm تهران، روبرو پارک ملت، برج سایه
    کلی هواپیمایی هست تو این برج

Junior Member

با سلام. من ی بلیط از cheapoair خریداری کردم که booking numberesh هشتا رقم هستند در حالی که طبق راهنماییهای دوست عزیزمون در پست 35 تو این صفحه booking number باید 6 کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد باشه. میشه کسی راهنمایی کنه که آیا در این رابطه بلیط من مشکلی داره یا نه؟ ممنون

Junior Member

دوستان من قبلا یه بلیط رزرو کرده بودم که کلاس وی بود
    متاسفانه اون پرواز رو نتونستم بخرم
    الان که میخوام پرواز جدید رو بگیرم، پرواز رفت رو زده کلاس تی
    چه قرفی بین کلاس ها هست
    من چیزی نتونستم پیدا کنم
    هواپیمایی ترکیش هم بلیط رزرو کردم
    ممنون
    ویرایش توسط pamson : July 26th, 2014 در ساعت 02:27 AM

Junior Member

با سلام
    من پروازم با Gulf Air و American Airlines انجام میشه. چطور باید بدونم محدودیت بارم به چه صورته؟ و اینکه با عوض کردن هواپیمام باید خودم بارم رو جابه جا کنم یا خودشون انجام میدن؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_ku نمایش پست ها
    با سلام
    من پروازم با Gulf Air و American Airlines انجام میشه. چطور باید بدونم محدودیت بارم به چه صورته؟ و اینکه با عوض کردن هواپیمام باید خودم بارم رو جابه جا کنم یا خودشون انجام میدن؟
    هر تعداد چمدون كه توي بليتتون نوشته براي همه قسمتهاي پروازي اون بليت صادقه. چمدونها رو تا وقتي به آمريكا نرسيديد خودتون جابجا نمي كنيد و ايرلاينها زحمتش رو مي كشن. وقتي به اولين نقطه ورود به آمريكا برسيد چمدون رو بهتون تحويل ميدن كه بعد از كنترل پاسپورت و ويزا از گمرك رد بشيد و بعد از بازرسي گمركي دوباره تحويل ميديد براي پرواز بعدي.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط November2012 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک سوال دیگه برای پروازی که پیدا کردم از تهران میره بحرین که مشخصاتش :

Tehran – Bahrain Island · IKA–BAH
    Gulf Air 335 · Economy · Airbus A320

Often delayed by 30+ min

الان این تاخیرکه نوشته برای بلند شدن از تهران؟ یعنی اگه زیاد بشه من ممکنه به پرواز بعدی نرسم؟

بله اگه دو تا پرواز خيلي به هم نزديك باشن (مثلا در حد يك ساعت و كمتر) در صورت تاخير پرواز اولي ممكنه دومي رو از دست بديد. البته در اينجور موارد مسووليت ايرلاين هست كه شما رو به مقصد برسونه و جاي نگراني نيست. در مورد گلف اير تجربيات خودم رو در تاپيك سوالهاي متداول FAQ بليت آمريكا و همچنين تاپيك تجربيات سفر به آمريكا نوشتم. در مورد خيلي مسائل ديگه هم در اون تاپيك FAQ بليت آمريكا توضيح دادم.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Napo نمایش پست ها
    با سلام. من ی بلیط از cheapoair خریداری کردم که booking numberesh هشتا رقم هستند در حالی که طبق راهنماییهای دوست عزیزمون در پست 35 تو این صفحه booking number باید 6 کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد باشه. میشه کسی راهنمایی کنه که آیا در این رابطه بلیط من مشکلی داره یا نه؟ ممنون
    شما ه بليت با PNR ممكنه متفاوت باشه. شماره بليت چيزي هست كه آژانس صادر كننده بليت مي نويسه و مي تونه هشت رقم يا بيشتر باشه. PNR يا booking confirmation يا booking number مربوط به ايرلاين هست و يك كد شش رقميه (متشكل از حروف و اعداد يا فقط حروف). توي اطلاعات بليت با دقت نگاه كنيد PNR رو مي بينيد. در بليتهاي مختلف ممكنه جاهاي مختلف بليت اين PNR رو نوشته باشه. Cheapoair توضيح داده كه كجا اين رو پيدا كنيد.

http://airfare.cheapoair.com/web-checkin.asp

اين هم يك نمونه بليت cheapoair كه اون كد PNR مورد نظر رو با عنوان Reservation ID نوشته كه يك كد شش حرفي هست و با شماره بليت فرق مي كنه

http://www.mit.edu/~stars/br_return.pdf

البته اون بحث online check-in در مورد ايران صادق نيست و شما فوقش اينه كه بتونيد صندلي خودتون رو در هواپيما رزرو كنيد. براي برخي ايرلاينها ٢٤ ساعت قبل از پرواز و براي برخي ايرلاينها بيشتر. در صورتيكه بليت شامل ايرلاينهاي مختلف باشه، بايد با زنگ زدن به آژانس صادر كننده بليت، PNR هر كدوم از اون پروازها رو پيدا كنيد. در مورد شما آژانس صادركننده بليت ميشه cheapoair. در تاپيك سوالهاي متداول FAQ بليت آمريكا در مورد انتخاب صندلي و خيلي چيزاي ديگه بيشتر توضيح دادم.
    ویرایش توسط Mehrad : July 26th, 2014 در ساعت 04:11 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    هر تعداد چمدون كه توي بليتتون نوشته براي همه قسمتهاي پروازي اون بليت صادقه. چمدونها رو تا وقتي به آمريكا نرسيديد خودتون جابجا نمي كنيد و ايرلاينها زحمتش رو مي كشن. وقتي به اولين نقطه ورود به آمريكا برسيد چمدون رو بهتون تحويل ميدن كه بعد از كنترل پاسپورت و ويزا از گمرك رد بشيد و بعد از بازرسي گمركي دوباره تحويل ميديد براي پرواز بعدي.
    ممنون از راهنمایتون. تو قسمت Baggage and Carry On Fees برای Gulf دوتا 23 کیلویی نوشته.اگه شرکت عوض بشه محدودیت بار عوض میشه و باید دوباره چک بشه؟
    و اینکه کنترل پاسپورت و ویزا تو استاپ اتفاق میافته یا تغییر پرواز؟

من باید 19 یا حداکثر 21 آگوست دیترویت ( میشیگان) باشم. همراه با خانمم. ولی از طرفی فعلا معلوم نیست که ویزام به موقع میرسه یا نه؟ به نظر دوستان چه مسیری رو انتخاب کنم که اولا به صرفه باشه و دوما بشه کنسل کرد. ممنون

سلام بچه ها.
    من باید 17 آگوست آمریکا باشم و ویزام از دبی بعد 70 روز هنوز کلیر نشده. اگه بخوام از دبی به آمریکا پرواز بگیرم بهترین راه چیه؟ آنلاین بگیرم یا برم دفتر هواپیمایی؟ اگه انلاین، با تهران پرداخت می تونم بگیرم؟ اگه دفتر هواپیمایی، اصلا مثلا AA تو دبی آفیس دارن؟ تشکر از راهنماییتان.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)