نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 10 از 1383 نخستنخست 1234567891011121314151617181920601105101010 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : گرفتن بلیط برای آمریکا

اگه لطف كني و بپرسي ممنون ميشم. خودم هفته پيش قبرس بودم الام پشيمونم كه نپرسيدم. بايد ببينيم از قبرس به استانبول چه قدر هست قيمتش و اصلا مي صرفه؟ قيمت مستقيو از قبرس به شيكاگو هم بپرسين لطفا. باز هم reminder ميزنم بهتون.

[/quote]

باشه حتما ميپرسم. البته من ديروز تو چند تا از سايتها پرواز لارناكا به شيكاگو رو چك كردم و ارزون ترينشون با Australian Airlines بود كه نزديك 800 يورو ميشه. البته اين قيمتهاي سايتها معمولا بيشتر از اون چيزي هست كه از آژانسهاي اونجا ميشه گرفت. من 17 june هر دو پرواز رو ميپرسم خبرشو بهتون ميدم.
    HONESTY<br />is the best policy

Junior Member

سلام
    من یک ماه پیش بلیط turkish airline برای تهران شیکاگو رو رزرو کردم. اونجا گفتند هر هفته باید بیام اونجا و رزرو رو update کنم و تا وقتی ویزا رو نیارم بلیط رو نمی فروشند. هفته بعدش گفتند چون پرواز تهران استانبول تقریبا پر شده رزرو شما این هفته cancel میشه. رزرو من برای 10 Aug بود و به همون دفتر خیابون مطهری مراجعه کرده بودم.
    میخواستم بدونم کسی هست که بدون ویزا بلیط رو خریده باشه و اگر این کارو کرده از کدوم آزانس گرفته.
    این درسته که برای برای خرید بلیط نیازی به ویزا نیست و برای ok شدن بلیط تا یک روز قبل از پرواز وقت هست که ما اطلاعات ویزا رو به آزانس بدیم ولی اینجوری که اون خانم توی دفتر turkish میگفت تا ویزا رو بیاریم بلیط رو نمی فروشند.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amin792
    سلام
    من یک ماه پیش بلیط turkish airline برای تهران شیکاگو رو رزرو کردم. اونجا گفتند هر هفته باید بیام اونجا و رزرو رو update کنم و تا وقتی ویزا رو نیارم بلیط رو نمی فروشند. هفته بعدش گفتند چون پرواز تهران استانبول تقریبا پر شده رزرو شما این هفته cancel میشه. رزرو من برای 10 Aug بود و به همون دفتر خیابون مطهری مراجعه کرده بودم.
    میخواستم بدونم کسی هست که بدون ویزا بلیط رو خریده باشه و اگر این کارو کرده از کدوم آزانس گرفته.
    این درسته که برای برای خرید بلیط نیازی به ویزا نیست و برای ok شدن بلیط تا یک روز قبل از پرواز وقت هست که ما اطلاعات ویزا رو به آزانس بدیم ولی اینجوری که اون خانم توی دفتر turkish میگفت تا ویزا رو بیاریم بلیط رو نمی فروشند.
    سلام

فکر کنم:
    1- باید هر بار مثلا 10 روز یا یک هفته یکبار بری واسه رزرو و اگه جا داشت می تونی رزرو کنی اگه نه باید بخری وگرنه کنسل میشه
    2- فکر نکنم بدون پاسپورت ویزا دار بشه بلیط خرید خداقل همین الان یک آژانس بمن گفت- در ضمن اگه مهلت ویزا کمتر از یک سال باشه باید بلیط دو سر بخرید
    3- شرکتهای مختلف پروازی ددلاین های مختلفی دارند- برخی تا چند روز یا حتی یک روز و برخی یک ماه و .....-این بستگی به شرکت هواپیمایی و تعرفه های جدید اونا داره- یعنی باید بر اساس بخش نامه های جدیدشون که هم قیمت های Update و هم برنامه رزرو و ... توش هست عمل کرد که خود دفاتر هواپیمایی کاملا در جریان بوده و بهتون میگند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : محدوديت وزني 32 كيلو تو پرواز يعني چه؟؟

من ژانویه با ترکیش رفتم شیکاگو با چمدان های 32 کیلویی. پرواز داخلی با AA گیر داد و هر چمدان 50 دلار جریمه گرفت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : محدوديت وزني 32 كيلو تو پرواز يعني چه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط snouri
    من ژانویه با ترکیش رفتم شیکاگو با چمدان های 32 کیلویی. پرواز داخلی با AA گیر داد و هر چمدان 50 دلار جریمه گرفت.
    AA با turkish قرارداد داشت؟ بليط پرواز داخلي رو هم از همين ايران خريده بودين؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین پرواز به آتلانتا

Delta is the best option

سلام دوستان........

مي گم يه سوالي ؟ بليط رو يه طرفه بگيريم ديگه؟ با توجه به اين كه برگشتنمون فعلا معلوم نيست چه زمانيه و شايد اقلا سه چهار سال ديگه باشه.

farzam2007
    Guest

من الان زنگ زدم دفتر الیتالیا گفتن برای پرواز دلتا باید پاسپورت امریکایی داشته باشی !!
    در ظمن دبی مگه برا اتلانتا پرواز مستقیم داره ؟ نمایندگیش گفت دبی-نیویورک-اتلانتا برای آگست فقط هست !

Junior Member

i dono i checked it when i was coming from ATL 3 months ago

check sidestep.com

مي خواستم از كسايي كه مستقيم به آتلانتا پرواز كردن بپرسم كه تحمل 15 ساعت پرواز به نظرشون خيلي طاقت فرسا بوده يا مي ارزيده به عوض كردن پرواز؟ كلا اگه خوبي هاشو بگن ممنون مي شم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)