نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 101 از 1383 نخستنخست ... 519192939495969798991001011021031041051061071081091101111512016011101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : محدوديت وزني 32 كيلو تو پرواز يعني چه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب
    ممنون از جوابت.
    ولي بيشتر منظورم اين بود كه تو بليط ننوشته 2تا 30K و فقط نوشته 30K .
    من البته بلیط رو ندیدم ولی حدس می زنم دلیلش این باشه که این بلیط با این فرمت برای تمام پروازهای خارجی صادر می شه که محدودیت بار همون 30Kg هستش(برای کلاس معمولی). بار مجاز 2x32kg فقط مختص پروازهای آمریکای شمالیه!
    لینکه بار مجاز برای ایران ایر اینه
    http://www.iranair.com/DesktopDefault.aspx?tabid=673

پیش فرض پاسخ : گرفتن بلیط برای آمریکا

سلام . من یه سوال داشتم. شماره ویزا رو ویزا کدومه؟ آخه امروز از ازانسی که بیلیط usa ازش خریدم زنگ زدن گفتن که کپی ویزا رو فاکس کن. من هم فاکس کردم. بعدش زنگ زدن گفتن که ما نمیدونیم شماره ویزا کدومه رو این ویزای‌ دانشجویّ. اگر هم اشتباه بدیم ممکن تو فرودگاه برات دردسر شه. ازم خواستن که خودم ببینم کدومه. حالا شما میتونید کمکم کنید که کدوم شمار روی ویزا می‌شه شماره ویزا؟..ممنون

Junior Member

من می خام برای 9 آگوست از ایران ایر بلیط بگیرم برای لس آنجلس که بعد برم آریزونا. ولی به هر جا زنگ می زنم علی الخصوص ایران ایر می گم بلیط نداریم. جا نمی ده. به نظر اساتید باید چی کار کرد؟ فقط بمونم توی waiting list?

Junior Member

سلام دوستان،
    من می خواهم برم برا پیکاپ ویزا استانبول و از اون طرف هم مستقیم برم شیکاگو. بلیط رو اینجوری گرفتم که سه شنبه صبح (25 آگست) میرسم استانبول و پاسم رو تحویله سفارت میدم و یکشنبه صبح (30 آگست) هم میرم به شیکاگو.
    می خواستم ببینم لازمه بیشتر استانبول بمونم یا همین بلیطی که گرفتم خوبه ؟
    (از 25 تا 29 آگست سفارت تعطیلی نداره و مدارک رو برا پیکاپ باید سه شنبه یا پنج شنبه از ساعت 11 تا 1 تحویل داد)

ممنون

he جان سلام. من از قطرایرویز واسه 18 آگوست و بریتیش 3 آگوست بلیط رزرو کردم اما بدبختی اینجاست که میگن فقط یک هفته رزرو نگه میدارن... امیدورام فردا کلیر بشم برم یکیشو OK کنم
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط pooye
    من می خام برای 9 آگوست از ایران ایر بلیط بگیرم برای لس آنجلس که بعد برم آریزونا. ولی به هر جا زنگ می زنم علی الخصوص ایران ایر می گم بلیط نداریم. جا نمی ده. به نظر اساتید باید چی کار کرد؟ فقط بمونم توی waiting list?
    اگه حتما می خواید به LA برید و با ایران ایر پیش نهادی ندارم ولی شاید خوب باشه که در نظر داشته باشید که می تونید مستقیم به آریزونا برید با بریتیش و یک توقف در لندن (یا با توقف های بیشتر با پرواز های دیگر alitalia،امارت و ترکیش)
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jaber
    سلام دوستان،
    من می خواهم برم برا پیکاپ ویزا استانبول و از اون طرف هم مستقیم برم شیکاگو. بلیط رو اینجوری گرفتم که سه شنبه صبح (25 آگست) میرسم استانبول و پاسم رو تحویله سفارت میدم و یکشنبه صبح (30 آگست) هم میرم به شیکاگو.
    می خواستم ببینم لازمه بیشتر استانبول بمونم یا همین بلیطی که گرفتم خوبه ؟
    (از 25 تا 29 آگست سفارت تعطیلی نداره و مدارک رو برا پیکاپ باید سه شنبه یا پنج شنبه از ساعت 11 تا 1 تحویل داد)

ممنون
    با این شرایط که بلیط گرفتی (با 5 روز توقف در استانبول) مطئمئنی میتونی دو تا چمدون به بار تحویل بدی؟ معمولا در این شرایط پرواز دومت (یعنی استانبول-شیکاگو) ادامه پرواز اول به حساب نمیاد. اونوقت در پرواز اول(یعنی ایران-استانبول) فقط میتونی یک چمدون به بار تحویل بدی.

من هم شرایط پروازم مثل این دوستمون هستش و یه توقف 4-5 روزه تو استانبول دارم. والا من از آژانس که نپرسیدم اما توی پرینت trip reservation جلوی هر 3 تا پرواز (تهران-استانبول، استانبول-شیکاگو، شیکاگو-مقصد) نوشته : Baggage: 2 pieces per traveller

یعنی فکر می کنم ربطی به این نداره که پروازهای بعدی ادامه پرواز قبلی باشه یا نه. بیشتر به خط هوایی که باهاش سفر می کنید ربط داره احتمالا.

Banned

دوستان عزیز!

به خاطر دیر کلیرشدن اگه مجبوربشم از باکو به مقصد هونولولو پیک آپ کنم، به نظرتان بهتره مسیر باکو-لندن-لس آنجلس-هونولولو مسیر بلیطم باشه یا باکو-استانبول-لس آنجلس-هونولولو؟
    اگه بخواهم باکو-لندن-لس آنجلس-هونولولو باشه، احتمالاً فقط لوفتهازا داره و کلی باید خرج کنم در حالیکه مسیر باکو-استانبول-لس آنجلس-هونولولو ارزونتر میشه چون استانبول-لس آنجلس را میتونم با ترکیش ایرویز برم. با این اوصاف ممنون میشم نظرتان را بگویید. برای این مسیرها از حالا باید رزرو را برای تاریخ حدوداً 10-12 آگوست داشته باشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز شیکاگو

بر اساس جمع بندي دوستان بهترين گزينه امسال براي پرواز از تهران به شيكاگو كدوم گزينه هستش؟ منظورم ارزانترين با مقذار بار مورد قبول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)