نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 103 از 1383 نخستنخست ... 353939495969798991001011021031041051061071081091101111121131532036031103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن بلیط برای آمریکا

مطلبی رو که اینجا مینویسم بیشتر حالت هشدار داره تا یک خبر.
    کلیه دوستانی که تصمیم گرفتن با پرواز‌های ایران ایر برن، چه به دلیل ۳۲ کیلو، چه به هر دلیل دیگیی‌ ، من بهشون پیشنهاد می‌کنم که که در تصمیمشون تجدید نظر کنن.
    همون طور که توی اخبار شنیدین هواپیمای تیم جودو سقوط کرده. البته این صرفا یک طرف قضیه هست، و چیزی که به مراتب بدتره، تاخیر پرواز‌های ایران ایر هست.
    هفتهٔ گذشته ۲ نفر از دوستان که رفته بودن مالزی هر ۲ تا پرواز‌ها ۸ ساعت تاخیر داشتن، و امشب توی اخبار هم نشون دادن که یک پرواز عمرهٔ دانشجویی ۱۵ ساعت تاخیر داشته. البته تاخیر‌های ایران ایر چیز جدیدی نیست، ولی‌ اخیرا خیلی‌ دیگه افتضاح شده.
    ببینید همه ما بین ۲۰ تا ۲۴ ساعت از زمانی‌ که از ایران پرواز می‌کنیم تا زمانی‌ که توی آمریکا میشینیم در راه هستیم، و اگر قرار باشه این همه هم تاخیر بخور دیگه چی‌ می‌شه. از طرفی‌ من فکر نمیکنم که هیچ هواپیمایی‌ دیگیی‌ به خاطر تاخیر ایران ایر پرواز هاش رو عقب بندازه، پس یا پرواز بعدی کلا از دست میره، و دوباره باید توی فرودگاه بعدی هم کلی‌ علاف بشین.
    به خاطره همین مسائل به همهٔ دوستانی که میخوان با ایران ایر برن پیشنهاد می‌کنم که هواپیمایی‌ دیگیی‌ رو برای سفرشون انتخاب کنن.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط alitsd
    کلیه دوستانی که تصمیم گرفتن با پرواز‌های ایران ایر برن، چه به دلیل ۳۲ کیلو، چه به هر دلیل دیگیی‌ ، من بهشون پیشنهاد می‌کنم که که در تصمیمشون تجدید نظر کنن.
    همون طور که توی اخبار شنیدین هواپیمای تیم جودو سقوط کرده. البته این صرفا یک طرف قضیه هست، و چیزی که به مراتب بدتره، تاخیر پرواز‌های ایران ایر هست.
    هفتهٔ گذشته ۲ نفر از دوستان که رفته بودن مالزی هر ۲ تا پرواز‌ها ۸ ساعت تاخیر داشتن، و امشب توی اخبار هم نشون دادن که یک پرواز عمرهٔ دانشجویی ۱۵ ساعت تاخیر داشته. البته تاخیر‌های ایران ایر چیز جدیدی نیست، ولی‌ اخیرا خیلی‌ دیگه افتضاح شده.
    ببینید همه ما بین ۲۰ تا ۲۴ ساعت از زمانی‌ که از ایران پرواز می‌کنیم تا زمانی‌ که توی آمریکا میشینیم در راه هستیم، و اگر قرار باشه این همه هم تاخیر بخور دیگه چی‌ می‌شه. از طرفی‌ من فکر نمیکنم که هیچ هواپیمایی‌ دیگیی‌ به خاطر تاخیر ایران ایر پرواز هاش رو عقب بندازه، پس یا پرواز بعدی کلا از دست میره، و دوباره باید توی فرودگاه بعدی هم کلی‌ علاف بشین.
    به خاطره همین مسائل به همهٔ دوستانی که میخوان با ایران ایر برن پیشنهاد می‌کنم که هواپیمایی‌ دیگیی‌ رو برای سفرشون انتخاب کنن.
    لطفا با این ارسالها استرس در بین کاربران ایجاد نکنید.این موارد ربطی به نوع خطوط هواپیمایی ندارد.اگر قرار باشه که سقوط کنه آپولو 11 باشه سقوط میکنه.
    لطفا ارسالهای احساسی نداشته باشید.

با تشکر
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

به نظر من ايران اير اصلا ارزششو نداره كه ريسك كنيم. چون منم اين تاخير ها رو از چند نفر ديگه هم شنيدم. به خاطر 10 كيلو بار بيشتر اصلا ارزشش رو نداره. من كه خودم از ايران اير صرف نظر كردم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alitsd
    سلام
    به نظر من سقوط توپولوفی که 20ساله دیگه مجوز پرواز بین المللی به اروپا و آمریکا نداره را نمیشه با بویینگ هایی که استانداردهای اروپایی را علیرغم همه کم و کسری هاشون رعایت می کنن، مرتبط دانست. مشکل ایران ایر (مثل همه شرکت های هواپیمایی ایرانی) بعد از کمبود و کهنگی هواپیماهاش، تاخیر پروازهایش (به خصوص در مسیرهای داخلی) است. با این حساب، مسیر تهران-لندن که بچه ها با ایران ایر میگیرن، یکی از بهترین مسیرهای پروازی ایران و شاید بشه گفت اروپا است. اینو من از یکی از دوستام که شهروند آمریکا است و سالی 3-4بار به ایران و بالعکس پرواز داره، شنیدم. به همین دلیل نمیشه ایرلاینی را خصوصاً با مثال های نقض فوق تکفیرکرد. ضمناً باید در نظرداشت که در شرایط گوناگون افراد مختلف، انتخاب ها براساس پارامترهای مختلف صورت میگیره و بهتره در چنین مواردی از الفاظ سلبی مثل "مطلبی رو که اینجا مینویسم بیشتر حالت هشدار داره تا یک خبر." استفاده نکنید. من مثل بهرنگ این پست را احساسی نمیدانم چون اتفاقاً اطلاعات خوبی را با تحلیل مناسب ارایه داد. فقط ایرادش همینی بود که گفتم! البته این فقط نظر منه و امیدوارم دیگران نسبت ... به من ندهند!

نقل قول نوشته اصلی توسط he
    سلام
    ممنون از پیشنهاد خوبتان. زمانی که من پست خودم را اینجا نوشتم، هنوز نرفته بودم تو اینترنت سرچ کنم. حالا با این راهنمایی شما، برای این مسیر را هم چک میکنم! حالا به نظرتان از نظر ایمنی پرواز و هزینه، مسیری که با لوفتهانزا پیشنهاد دادید بهتره یا مسیری که با ترکیش از ترکیه میشه رفت؟
    باز هم ممنون!
    هزینه ی ترکیش قاعدتاً باید کمتر باشه...ایمنی پرواز و کلاس پرواز لوفتانزا یه چیزه دیگست ;D
    نقل قول نوشته اصلی توسط OK
    من ميخوام برم Toledo نزديك به detroit هستش. KLM پرواز داره ولي يكم گرون در مياد 1500 با ويزاي ترانزيت تهران-امستردام- ديترويت. يه پيشنهاد ديگه آژانس بهم داد bmi بود كه برام رفت تو ليست انتظار 1200 در مياد. كسي از اين bmi خبري داره چه جوريه؟ پيشنهاد ديگه اي كسي داره برا ديترويت؟
    ایران ایر؛ترکیش ، لوفتانزا و قطر رو قیمت بگیرید.
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

ببخشید کسی میدونه ویزای ترانزیت هلند قیمتش چقدر هست؟
    آژانس به من 85000 تومن گفته!

Junior Member

کسی می دونه اگه من بخوام بعد از پیک آپ یه راست از قبرس برم ، میتونم از ایران بلیط رو بخرم یاباید برم قبرس بخرم؟ آژانس به من میگه اونااصلا اجازه صادر کردن بلیط قبرس/دوبی/لس آنجلس رو ازتهران ندارن و بهتره من برم اونجا بخرم. پروازش هم الان جا نداره ولی آژانسیه میگه تو ی قبرس هر روز برو دفتر امارات و دم آخر حتماجای خالی گیرت میاد یه روز اینور اونور. آیا این حرف آژانس قابل اعتماده؟ دفتر امارات هم جواب دقیقی به من نداده یکیشون یه روز میگه میشه یکی دیگه میگه نه برو اینترنتی رزور کن... یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که بلیط قبرس من رفت و برگشته و عملا برگشتش به درد من نمی خوره آژانس میگه باید بری توی دفتر امارات قبرس همونجاپسش بدی...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    کسی می دونه اگه من بخوام بعد از پیک آپ یه راست از قبرس برم ، میتونم از ایران بلیط رو بخرم یاباید برم قبرس بخرم؟ آژانس به من میگه اونااصلا اجازه صادر کردن بلیط قبرس/دوبی/لس آنجلس رو ازتهران ندارن و بهتره من برم اونجا بخرم. پروازش هم الان جا نداره ولی آژانسیه میگه تو ی قبرس هر روز برو دفتر امارات و دم آخر حتماجای خالی گیرت میاد یه روز اینور اونور. آیا این حرف آژانس قابل اعتماده؟ دفتر امارات هم جواب دقیقی به من نداده یکیشون یه روز میگه میشه یکی دیگه میگه نه برو اینترنتی رزور کن... یه مشکل دیگه ای هم که هست اینه که بلیط قبرس من رفت و برگشته و عملا برگشتش به درد من نمی خوره آژانس میگه باید بری توی دفتر امارات قبرس همونجاپسش بدی...
    این معضلی است که متاسفانه اکثر بچه های ایرانی که قصد پیک آپ از قبرس دارن، دچارش هستند. من در این زمینه تجربه ای ندارم اما تجربه دوستانم را زیاد دیدم. بهترین پیشنهاد من اینه که خیلی رو حرف آژانس ها در چنین مواقعی حساب باز نکنید و البته برای رفع این مشکلتان، با یوزرهای قدیمیتر که مورد مشابه شما داشته اند مشورت کنید!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط user1366
    ببخشید کسی میدونه ویزای ترانزیت هلند قیمتش چقدر هست؟
    آژانس به من 85000 تومن گفته!
    سلام
    شما پیک آپ کردی؟ آخه واسه ویزای ترانزیت هلند، باید ویزای آمریکا تو پاسپورتتان باشه.
    قیمت را خوب گفته چون بعضی آژانس ها بین 100 تا 110 هزارتومان هزینه صدور ویزای ترانزیت هلند را از مشتریاشون می گیرن. خودم آخرین باری که دفتر کی.ال.ام بودم، فکرکنم نرخش 80 تومان بود. بهتره برای اطمینان بیشتر، با دفتر KLM که شماره اش را در همین تاپیک می توانید پیدا کنید، تماس گرفته و اینو از خودشان سوال کنید!

Senior Member saheb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    تجربه شخصی من می گه که به هیچ عنوان این کار را نکنید برایچی این همه با خودتون بار ببرین قبرس؟ وقتی که سفر به امریکا بخواهید داشته باشید می تونید بار بیشتری ببرید اما اگه بهواهید از قبرس برید برای قبرس رفتنی باید اضافه بار بدهید
    مت از ایران امارات گرفته بودم به قبرس و قرار بود یه هفته ای قبرس باشک و بعد از پیک آپ برم مستقیم نیویورک که ری کلیر خورد بهم م در سر بلیط برگشت به ایران و این همه باری که حمل کرده بودم و ....
    HAPPINESS

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)