نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 11 از 1383 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021611115111011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : بهترین پرواز به آتلانتا

از دبی به اتلانتا مستقیم پرواز هست؟ من تو cheapoair.com که چک میکنم، همشون یک stop رو حداقل دارن؟؟؟!!! ???

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : گرفتن بلیط برای آمریکا

كسي بوده كه از ايران بليطهاي ايرلاينهاي آمريكايي مثل دلتا رو گرفته باشه ؟ منظورم مثلا پرواز از اروپا به آمريكاست ( نه پروازهاي داخلي كه با بقيه ايرلاينها قرارداد داره)

Senior Member

من Northwest رزرو کردم. چطور؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین پرواز به آتلانتا

They had it then...I'd prefer non-stop flights..but it is a personal choice. You also get rid of transit visa requirements

Junior Member

I got the Visa from Dubai in 11th June. Is that logic to reserve a flight to Dubai-US from now on? I don't know how long the clearance time will take. That way I can pick up the visa in Dubai and then go for US directly. I have to be in Univ in 11th Aug . Maybe taking a ticket for 2-6th Aug could be OK? no? Any other idea?m

کلیرنس 4 تا 6 هفته به صورت نرمال طول میکشه، با توجه به تاریخ شروع ترمتون و این که الان میتونید اونجا بلیط رزرو کنید به نظر فکر منطقی ای میاد که الان واسه همون حوالی بلیط رزرو کنید و وقتی واسه گرفتن ویزا رفتید از همون ور برید U.S ، موفق باشی.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    کلیرنس 4 تا 6 هفته به صورت نرمال طول میکشه، با توجه به تاریخ شروع ترمتون و این که الان میتونید اونجا بلیط رزرو کنید به نظر فکر منطقی ای میاد که الان واسه همون حوالی بلیط رزرو کنید و وقتی واسه گرفتن ویزا رفتید از همون ور برید U.S ، موفق باشی.
    Do you have any idea how can we go to USA from Cyprus efficiently?

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من خیلی بعید میدونم که بشه با یه قیمت مناسب از قبرس به آمریکا رفت
    یادمه پارسال هم از این بحثها زیاد شد و نتیجه این بود که خیلی به صرفه تر هست که بیان ایران و از ایران برن
    حالا ما مشکل سربازی داریم و مشکل ورود خروج داریم شما دیگه چرا اصرار دارید از قبرس مستقیم برید آمریکا؟
    در ضمن من شنیدم اگه قرار باشه از قبرس برید آمریکا مشکل وزن بار رو هم خواهید داشت و نمیتونید بار زیادی با خودتون ببرید
    من که مشکل سربازی دارم ترجیح میدم بیام ایران و از ایران برم حالا دیگه تصمیم با خودتون هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

saeede83
    Guest

منم تحقیق کردم نه تنها از قبرس به صرفه نیست مستقیم رفت آمریکا بلکه برای دوستانی که استانبول یا جا های دیگه هم ویزا گرفتن به صرفه تره که برگردن ایران، مگر اینکه مشکل سربازی داشته باشن.
    دلایلش هم اینه:
    1- پرواز های لارناکا و استانبول به مقصد آمریکا شدیدا گرون تر از پرواز با مبدا تهرانه.
    2- مشکل محدودیت بار وجود داره
    3- اگه بلیط one-way برای لارناکا یا استانبول بگیرین، فقط کمی (خیلی کم) قیمتش ارزونتر از round-trip در می آد.
    پس چرا این همه خودمون رو اذیت کنیم؟!

من بلیط امریکا گرفتم از استانبول به دیترویت و بعد به یه پرواز داخلی تو امریکا.جمعا شد582 یورو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)