نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1119 از 1383 نخستنخست ... 1196191019106911091110111111121113111411151116111711181119112011211122112311241125112611271128112911691219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,181 تا 11,190 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ممنون از پاسخگويي ،
    گفتن تكس هست و ما هم داديم، تاريخ برگشت ٦ اپريل، حالا يه روز اينور اونور هم مهم نيست ولي نرخ بليتا بسته به روزا متفاوته و من ميخوام نرخش خيلي گرون نباشه
    ترجيحاً يه استاپ داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    جهت اطلاع دوستان
    روز 10 ژانويه امسال يكی از بچه های فروم مسير ايروان - وين - امريكا رو پس از پيك آپ ويزاش ميخواسته بره كه متاسفانه با كمال ناباوری هواپيمايي اتريشی اون رو سوار نكرده بوده و به دليل اشتباه احمقانه سوپروايزر ويزای اتريشي در فرودگاه ايروان كه اصرار داشته ايرانی ها بايد ويزای ترانزيت حتمن داشته باشند، پرواز رو از دست ميده.
    خوشبختانه با يه پرواز جايگزين رهسپار ميشه و بعد از 48 ساعت ميرسه به شهرش تقريبن به حالت سينه خيز و كاملن درب و داغون
    در حال حاضر ما در حال سو كردن هواپيما اتريشی به مبلغ 50 هزار دلار هستيم تا درس عبرتی بشه براش
    اين اشتباه ممكنه به اين دليل بيافته كه سوپروايزر ارلاينز در فروگاه ايروان تا حالا هيچ تجربه اي راجع به مسافرين ايرانی نداشته يا موارد معافيت ويزای ترانزيت برای ايرانی ها رو نمي دونسته
    برای همين بهتره وقتی از فرودگاه هايي غير از ايران به امريكا سفر ميكنيد يه ريفرنس يا پرينتی را دم دست داشته باشيد تا در همچين مواردی سوپروايز ويزای ارلاينز رو قانع كنيد و اشتباه اش رو بهش يادآوری كنيد.
    من منظور شمارو درست متوجه نشدم یعنی مثلا من اگر بخوام از طریق لوفت تانزا به امریکا بیام باید ویزای ترانزیتی آلمانو داشته باشم ؟ یا همین کپی بلیط کافی ؟؟؟ اینو اگر ممکنه شما و سایرین که به آمریکا رفته اید یا در شرف رفتن هستید یه توضیح کاملی بدین با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط ajo نمایش پست ها
    من منظور شمارو درست متوجه نشدم یعنی مثلا من اگر بخوام از طریق لوفت تانزا به امریکا بیام باید ویزای ترانزیتی آلمانو داشته باشم ؟ یا همین کپی بلیط کافی ؟؟؟ اینو اگر ممکنه شما و سایرین که به آمریکا رفته اید یا در شرف رفتن هستید یه توضیح کاملی بدین با تشکر
    منظورم مبدا شروع سفر و پروازتون بود اگر غير از ايران هست بايد آمادگی اطلاعاتی راجع به عدم نياز به ويزای ترانزيت رو داشته باشيد كه كانترمن رو متقاعد كنيد.
    اگر شروع سفرتون ايران هست موردی كه گفتم شامل حال شما نميشه
    البته خيلي از دوستان از كشورهاي مختلف مثل تركيه دبي آذربايجان حتی ارمنستان با استاپ در اروپا به امريكا رفتن و تا حالا هيچ مورد مشكلي رو من نشنيده بودم
    كپی بليت برای خودتون هست نه كسی
    پای كانتر فقط پاسپورتتون رو بديد به كانترمن اون خودش توی سيستمش ايميج قشنگتری رو داره از آيتنری پروازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid_a نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگويي ،
    گفتن تكس هست و ما هم داديم، تاريخ برگشت ٦ اپريل، حالا يه روز اينور اونور هم مهم نيست ولي نرخ بليتا بسته به روزا متفاوته و من ميخوام نرخش خيلي گرون نباشه
    ترجيحاً يه استاپ داشته باشه
    من كه همچين مالياتی رو نشنيده بودم
    خب بهترين قيمت رو همون لوفت هانزا داره براي اين تاريخ ها حدود 4/400 تومن

Junior Member

سلام پیرسون عزیز،
    یک سوال داشتم. من الان امریکا هستم و می خوام ماه جون برای چند هفته بیام ایران و برگردم. می خوام بدونم الان زوده بخوام بلیط بگیرم و ممکن آپشن های جدید با قیمت های بهتر باز بشه یا اینکه از الان اقدام کنم بهتره. ممنون

سلام دوستان عزیز، من یه آپدیت گرفتم و احتمالا چند روز آینده کلیر بشم و میخوام به فکر بلیط باشم. چون خیلی دیره و باید 3 فوریه اونجا باشم مجبورم بعد پیک آپ ازآنکارا برم استانبول و از اونجا برم آمریکا ایالت کانزاس شهر ویچیتا. از استانبول با دو تا استاپ یکی در اروپا و یکی در آمریکا برای ویچیتا پرواز داره 1100$ درمیاد اما اگه از آنکارا با هواپیما برم استانبول و سپس برم جان اف کندی و دست آخر برم ویچیتا خیلی ارزونتر درمیاد. ظاهرا کلا پروازهای استانبول به جان اف کندی خیلی ارزون هستن. مثلا ترنس ایرو و ایرفلوت رو حتی دو روز قبل پرواز بخری در حد 420 و 530 دلار هستن. از کندی هم به ویچیتا فوقش 350 دلار درمیاد. نظر دوستان چیه؟ در مورد ساعات پرواز هم همه رو میشه جوری رزرو کرد که 3-4 ساعت فاصله داشته باشند. نظر اساتید عزیز چیه؟ اینجوری میشه نگران کنسل هم نبود و به محض دیدن پیام کلیر بلیط خرید. ( البته نگران کارت فیزیکی برای خرید آنلاین هستم چون هنوز ندارمش ;( )

ممنون میشم اگه بهم بگین امریکن ایرلاینز چند تا بسته چند کیلویی و کری آن اجازه میده، سایتش خیلی گنگ نوشته چیزی دستگیرم نشد.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

سلام پیرسون گرامی
    من الان آمریکام. پروازم رو از شیکاگو به تهران رفت و برگشت گرفتم. پرواز شرکت امارات است. موقع اومدن به ایران کانکشنم 6 ساعت هست و موقع برگشتن 4 ساعت هست. آیا برای این مدت موندن (قعطا من فقط داخل فرودگاه میمونم) نیاز به ویزای امارات یا ویزای ترانزیت دارم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    من كه همچين مالياتی رو نشنيده بودم
    خب بهترين قيمت رو همون لوفت هانزا داره براي اين تاريخ ها حدود 4/400 تومن
    اين جدول مالياتها و عوارض فرودگاه رم هست

http://www.adr.it/c/document_library...&groupId=10157

چيزايي كه به مسافر مربوط ميشه معمولا ايرلاينها توي بليت لحاظ مي كنن. نمي دونم دقيقا كدوم آيتم اين جدول رو به صورت نقدي توي فرودگاه گرفتن.

اينجا هم نوشته كه فرودگاه رم ماليات سوار شدن به هواپيما نداره

http://www.iatatravelcentre.com/IT-I...ns-summary.htm
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    سلام پیرسون گرامی
    من الان آمریکام. پروازم رو از شیکاگو به تهران رفت و برگشت گرفتم. پرواز شرکت امارات است. موقع اومدن به ایران کانکشنم 6 ساعت هست و موقع برگشتن 4 ساعت هست. آیا برای این مدت موندن (قعطا من فقط داخل فرودگاه میمونم) نیاز به ویزای امارات یا ویزای ترانزیت دارم؟
    ممنون
    سلام
    نياز به ويزا ترانزيت نداريد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)