نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1226 از 1383 نخستنخست ... 2267261126117612161217121812191220122112221223122412251226122712281229123012311232123312341235123612761326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,251 تا 12,260 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

من یه بار تو یکی از پروازای اماراتم دیدم یه وسیله آهنی گذاشته بودن کری آن رو باید میگذاشتی لای اون تا ببینن از سایز معمول کری ان بزرگتره یا نه اگه بود نمیگذاشتن و داشتن گیر میدادن...ببین این کار دقیقا بعد چک شدن و دم ورودی هواپیما بود.

اما در مورد کوله بگم که کوله من هم یکم بزرگه و حتی کوله بزگتر هم دیدم. مهم وزنشه یعنی این طور باید باشه..

حمل کتاب تو همواپیما واست سخته چون درد سر اونارو این ور اون ور کشید تو استاپ ها داره
    کتاب هم با خودت ببر تو هواپیما . یعنی دو دستت بگیر. این یه کار بسیار معوله.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط alexjuve10 نمایش پست ها
    15 آگوست به کانزاس سیتی
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_deldar نمایش پست ها
    سلام.
    لطف ميكنين بفرمايين براي austin بين ١٨ تا ٢٠ آگوست مناسب ترين پرواز ه از لحاظ هزينه ا كدوم هستند و از كجا ميشه تهيه كرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamzam68 نمایش پست ها
    سلام ببخشید بین 14 تا 20 اگوست مناسب ترین قیمت برای شیکاگو یا ایندیانا پلیس چقدره؟
    ممنون
    الان پرواز منطقي به شهر هاي كوچك امريكا كه با بيزينس قطري هست كه قيمت بين 5/5 تا 6 ميليون داره

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من یه سوال دارم
    در بلیط من در مورد carry on توشته که :
    Max 1PC Free of charge Personal Item
    And/Or Carry on up tO 45 Linear inches 115 linear centimeter
    این دقیقا یعنی چی؟
    من میخام یه کوله پشتی، یه چمدونه کوچیک و یه کیف کمری با خودم ببرم تو هواپیما سایز همشون با این جور درمیاد ولی راجع به وزن چیزی ننوشته آیا این چیزایی که گفتم رو میتونم ببرم؟
    پروازم هم KLM هست
    سلام
    براي بار كابين تعدادش اصلن مهم نيست بلكه مجموع باري كه با خودتون داخل هواپيما ميبريد مهم هست كه نبايد بيشتر از 8 كيلو باشه

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanaat نمایش پست ها
    سلام. دوستان من الان تو فرودگاهم و درواقع ديشب از فرودگاه امام به مقصد امريكا خارج شدم. براي كساني كه با پروازهاي اروپايي مثل آليتاليا ميخوان سفر كنم يك سري توصيه جدي دارم. اول اينكه اين پروازها دقيقا بايد دو چمدان ٢٣ كيلو داشته باشيد. متاسفانه خيلي آليتاليا توي جريمه و اينها جدي هست و اصلا كوتاه نميان. اگر هر دو چمدون كمي اضافه وزن داريد يك چمدون رو دقيق به وزن ٢٣ برسونيد و اون يكي چمدون رو تا ٣٣ كيلو پر كنيد كه حداقل فقط صد دلار جريمه بديد نه دويست تا. سوم، كوله پشتي فقط بايد لپ تاپ توش باشه، يعني شما اگر كري آن و كيف دستي و كوله پشتي داشته باشيد فقط در صورتيكه تو كوله پشتي لپ تاپ داشته باشيد پذيرفته ميشه، كتاب، لباس و هرچيز ديگه اي داخلش باشه ميگن يا جريمه بده يا بذار زمين. من مجبور شدم به زور توي كري ان جاش بدم. چهارم، اگر ساز و آلت موسيقي داريد حتما اين رو توجه كنيد برخلاف اينكه بيشتر جاها ميگن كسي به جعبه ساز كاري نداره و اصلا در نظرش نميگيرن، اونجا باز بهم گير دادن كه يا ساز رو ميتوني ببري يا كري آن. يعني جعبه ي ساز رو در حد كري آن حساب ميكنن و يكي رو مجاز هستيد ببريد. اگر شما هم مثل من شانس بياريد و يه خانواده به دادتون برسن و سازتون رو تقبل كنن با خودشون ببرن داخل.
    خلاصه اين از تجربيات من از سفر ديشب از يك پرواز اروپايي
    الان من درست متوجه شدم؟
    من کلا یه کوله پشتی میخوام ببرم داخل کابین. غیر از لب تاب چیزی دیگه ای نمیشه تتوش باشه؟ یعنی الان نمیشه که مثلا من اصل ریز نمراتم رو بزارم؟ I20? یه خورده خوراکی، ریش تراشم ، زعفرون ها و کلا چیزای قیمتیم ...
    منم پروازم با آلیتالیا هست.

خیلی عجیبه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط n82b نمایش پست ها
    سلام ممنون از اطلاعات و راهنمایی های خوب دوستان خصوصاً Pearson، جواب اکثر سئوالام رو گرفتم فقط دو سئوال دیگه: من تاریخ I-20 واسه 24 آگوسته ولی هنوز ویزام نیومده، به نظر شما الان واسه اون حدود تاریخ بلیط بخرم یا صبر کنم ویزام بیاد؟ ممکنه قیمتها از اینم گرونتر بشه یا دو هفته به پرواز قیمتها دیگه به اوج رسیدن؟ بلیط واسه اوکلاهما میخوام که باید یک توقف در آمریکا داشته باشم، اینطور که از بحث های قبلی فهمیدم اگر کل پرواز رو روی یک بلیط بخری حتی از ایرلاینهای مختلف بار رو در مقصد نهایی تحویل میگیری و واسه پرواز داخلی آمریکا دیگه اضافه بار نباید بدی، درسته؟ ممنون از راهنماییتون
    سلام به نظرم صبر كنيد فعلن تا تكليف ويزاتون مشخص شه

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    بچه ها من تو سایت QATAR AIRWAYS که لاگین می کنم با شماره بلیتم، میشه شماره صندلی رو انتخاب کرد. کسی تجربه داره؟ مگه شماره صندلی رو وقتی کارت پرواز صادر میشه نمیدن؟
    یه سوال دیگه: همون جا تو سایت میشه 50 دلار برای اضافه بار داد که از 23 کیلو بشه 32، حالا این پولی که میدیم برای اون قسمت پرواز که با American Airlines هم هست یا اینکه دوباره باید اونجا هم پول داد؟

ممنون
    ميتونيد حتي توي حالت رزرو هم صندلي رو روي قطري انتخاب نماييد
    هزينه اضافه بار يكبار براي كل مسيرتون پرداخت ميكنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz_1 نمایش پست ها
    من از همین جا اعلام می کنم که پشیمونم از این که قطر ایرویز رو برای سفر انتخاب کردم. کاستومر سرویس شون افتضاح و برخورد کارکنانشون بسیار بده.
    شما چه تجربه سفري داريد بفرماييد

والا 4 ساله من رفتم و اومدم همچین گیری به کوله پشتیم ندادن. فقط یه جوری کوله رو پر نکنین که کمرتون خم شه یارو گیر بده !!! سایز هم مهمه - کوله خود من یه زیپ داره که باز کنم حجمش خیلی بیشتر می شه اما من اصولا سعی می کنم سایز طبیعیش رو استفاده کنم. ریش تراش رو مطمئن شید گیر نمی دن. ولی بقیه چیزها رو به نظرم همون تو کوله بذارین بهتره- من هم مدارک، پول، و چیز های با ارزش رو گذاشتم تو کوله پشتیم که خیالم راحت باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    الان من درست متوجه شدم؟
    من کلا یه کوله پشتی میخوام ببرم داخل کابین. غیر از لب تاب چیزی دیگه ای نمیشه تتوش باشه؟ یعنی الان نمیشه که مثلا من اصل ریز نمراتم رو بزارم؟ I20? یه خورده خوراکی، ریش تراشم ، زعفرون ها و کلا چیزای قیمتیم ...
    منم پروازم با آلیتالیا هست.

خیلی عجیبه!!!
    من اگر سد شکن نباشم، همان بهتر که نباشم!

سلام من نمیدونم سوالم رو کجا بپرسم. میخواستم بدونم بهترین و ارزون ترین مسیر از امریکا به ایران چیه؟ معمولا از کجا بلیط تهیه میکنید؟ تاپیکی برای این موضوع وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ميتونيد حتي توي حالت رزرو هم صندلي رو روي قطري انتخاب نماييد
    هزينه اضافه بار يكبار براي كل مسيرتون پرداخت ميكنيد
    ایا در مورد اضافه بار کاملا مطمئن هستید، ببخشید دوباره میپرسم چون خیلی مهمه برام. راستی اون طوری که قبلا هم ازتون در مورد بلیتم پرسیده بودم من تو پورت دالاس بار رو تحویل میگیرم و دوباره تحویل AA میدم. ایا این تفاوتی در جواب سوالم ایجاد می کنه؟

این هم متنیه که در سایت قطری نوشته بود در مورد اضافه بار:

The rates and conditions below are applicable for Qatar Airways operated flightsonly. If your itinerary includes flights operated by other airlines, please contact the nearest Qatar Airways ticket office or our call centre so that our colleagues can check your ticket and advise on the applicable excess baggage charges.

Resume: BS GPA: 15.55/20 (3.16/4) ; GRE(Q166/V147/W3) ; iBT:98 ; 0 publication ; MS Applicant
    Admission Result: Rejected, Admitted but fund is undecided, full fund, No Fund
    UW-Madison - Oregon State - Clemson - Arizona State - Northern Illinois

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)