نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1227 از 1383 نخستنخست ... 2277271127117712171218121912201221122212231224122512261227122812291230123112321233123412351236123712771327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,261 تا 12,270 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad133 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در تایپک خلاصه وسایل جناب هایزنبرگ گفتن که مثلی که بردن موسیر و لیمو عمانی ممنوعه شدیدا ! واقعا یعنی نمیشه برد؟ اخه بچه ها توی همین جا حتی در مورد مارکشم باهم صحبت میکردن که چی ببرن فک نمیکردم اصلا گیر باشه !

بگیرن جریمه که نداره دیگه ؟؟ فقط میریزن دور ؟

من از پرت دالاس وارد میشم ایشالا !

مرسی
    راستش بنده به شخصه يه كيسه بزرگ ليمو عماني آوردم توي فرودگاه آتلانتا هم اون آفيسر تمام چمدونهاي من رو باز كرد و بازرسي كرد و اصلا به ليمو عماني گير نداد

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh_r نمایش پست ها
    سلام بچه ها من چندتا سوال دارم
    اولا من کوله پشتیم، کوله کوهنوردیه و یکم از سایز عادی کوله بزرگتره، آیا هواپیمایی گیر میده؟
    دوم اینکه من میخوام همه کتابامو بذارم تو کری آنم و ببرم تو هواپیما. آیا بازم گیر میدن؟
    یه کتاب دارم که 1.5 کیلوه به تنهایی، اگر بگیرم دستم بگم میخوام تو هواپیما بخونم گیر میدن؟
    كوله پشتي رو فقط ميگن لپ تاپ بايد توش باشه، نه كتاب نه لباس و نه هيچ چيز ديگه اي. شانس بياري كه بهت گير ندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    الان من درست متوجه شدم؟
    من کلا یه کوله پشتی میخوام ببرم داخل کابین. غیر از لب تاب چیزی دیگه ای نمیشه تتوش باشه؟ یعنی الان نمیشه که مثلا من اصل ریز نمراتم رو بزارم؟ I20? یه خورده خوراکی، ریش تراشم ، زعفرون ها و کلا چیزای قیمتیم ...
    منم پروازم با آلیتالیا هست.

خیلی عجیبه!!!
    اگه با آليتاليا هست و تو همين روزها داري مياي مطمئن باش بهت گير ميدن مگه اينكه خوش شانس باشي و اون روز حال اون آقايون پشت كانتر خوب باشه و باهات كنار بيان. ولي باز هم ميتوني كوله ت رو پر كني از هرچي ميخواي و براي حالتي كه بهت گير بدن دنبال يه راه حل بگردي از قبل. مثل اينكه كوله رو خالي كني توي چمدون و اضافه بار بخوري و ١٠٠ دلار يا معادلش به ريال جريمه بشي. I20 و بقيه فرمهاي مورد نياز براي فرودگاه رو توي كري آن بذار
    ویرایش توسط haley : August 9th, 2015 در ساعت 02:23 PM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط philaa نمایش پست ها
    سلام، من پرواز اولم با KLM هست تا ایتالیا و بعد اون با Alitalia تا میشیگان. KLM هم همینجور سخت گیره؟ وزن کردن بار هم تو امام خمینی انجام میشه هم مقصد؟ تو بلیط من نوشته carry on هم میشه دو تا برد داخل.. من یه کوله لپتاپ دارم میبرم یه چمدون کوچیک سایز کابین.. یه کیف دستی هم میشه برد؟
    سلام
    دوست عزیز، تا جایی که من میدونم کی ال ام توی ایران برای آلیتالیا پرواز میکنه، یعنی چون آلیتالیا به ایران پرواز نداره کی ال ام این کار رو براش انجام میده، در نتیجه به احتمال زیاد قوانین آلیتالیا رو برای شما اجرا میکنه.
    تا جایی که من میدونم بار تنها در مبدا وزن میشه نه در مقصد. به هرحال به نظر من پیرسون عزیز میتونه پرسش های شما رو دقیقتر پاسخ بده. اگر از ایشون بپرسید شاید بهتر باشه.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh_r نمایش پست ها
    سلام بچه ها من چندتا سوال دارم
    اولا من کوله پشتیم، کوله کوهنوردیه و یکم از سایز عادی کوله بزرگتره، آیا هواپیمایی گیر میده؟
    دوم اینکه من میخوام همه کتابامو بذارم تو کری آنم و ببرم تو هواپیما. آیا بازم گیر میدن؟
    یه کتاب دارم که 1.5 کیلوه به تنهایی، اگر بگیرم دستم بگم میخوام تو هواپیما بخونم گیر میدن؟
    سلام دوست عزیز،
    به نظر من بهتره پیش از اینکه کتابهاتون رو بیارید یه نگاهی بکنید ببینید کدومش اینجا به دردتون میخوره. با توجه به اینکه کتابها وزنشون هم سنگین هست شاید بتونید به جای اونهایی که کمتر مهم هستند چیزهایی با خودتون بیارید که اینجا بیشتر به دردتون میخوره. به این نکته هم توجه کنید که منابع درسی اینجا با ایران در بسیاری از درسها میتونه متفاوت باشه.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام دوستان گل (بخصوص پیرسون عزیز)
    یه سوال:
    من هنوز واسه ویزا کلیر نشدم اما به فرض اینکه در زمان باقیمانده کلیر شم آیا میتونم خودم برم دبی برای پیکاپ از همونجا هم برنگردم و یه پرواز از fly emirates بگیرم برم آمریکا؟؟؟نیازی نداره من گذرنامه ی امارت رو داشته باشم؟
    دوستان عزیز لطفا اگه جواب دوستان واستون مفید بوده حتما بهش امتیاز مثبت بدید تا بقیه دوستان بتونن به پاسخ های اون فرد بیشتر اعتماد کنن. با تشکر!

Junior Member

پیرسون عزیز،
    با توجه به بهبود نسبی روابط با کشورهای اروپایی به نظرتون امکان برقراری مجدد پروازهای بریتیش ایروز، ایر فرانس و کی ال ام به تهران در آینده نزدیک هست؟ فکر کنم در این صورت آپشنهای بسیار بیشتری برای آمریکای شمالی بوجود میاد و قیمتها رقابتی تر میشه.

Junior Member

جناب پیرسون لطفا بهترین قیمت ترکیش ایرلاین به مقصد واشینگتن دی.سی. از پنجم تا پانزدهم اکتبر رو بهم بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_s نمایش پست ها
    سلام من نمیدونم سوالم رو کجا بپرسم. میخواستم بدونم بهترین و ارزون ترین مسیر از امریکا به ایران چیه؟ معمولا از کجا بلیط تهیه میکنید؟ تاپیکی برای این موضوع وجود داره؟
    سلام
    ارزونترين پرواز از نيويورك به ايران با شركت هواپيمايي آزال آذربايجان هست

نقل قول نوشته اصلی توسط gazmakh نمایش پست ها
    ایا در مورد اضافه بار کاملا مطمئن هستید، ببخشید دوباره میپرسم چون خیلی مهمه برام. راستی اون طوری که قبلا هم ازتون در مورد بلیتم پرسیده بودم من تو پورت دالاس بار رو تحویل میگیرم و دوباره تحویل AA میدم. ایا این تفاوتی در جواب سوالم ایجاد می کنه؟

این هم متنیه که در سایت قطری نوشته بود در مورد اضافه بار:

The rates and conditions below are applicable for Qatar Airways operated flightsonly. If your itinerary includes flights operated by other airlines, please contact the nearest Qatar Airways ticket office or our call centre so that our colleagues can check your ticket and advise on the applicable excess baggage charges.

سلام
    ببنيد هر بليتي مقدار بارش از مبدا تا مقصد يكسان هست. از اول هم مشخص هست.
    اينطوري نيست كه ميزان بار مجاني توي طول سفر با يك بليت واحد كم و زياد بشه. مثلن اولش كم باشه بعد يهو زياد شه . يا زياد باشه اخرش كم بشه.
    چيزي كه ميفرماييد براي مواردي هست كه شما دو يا چند تا بليت جدا جدا ميخريد .
    مثلن شما سه تا بليت خريديد اولي از تهران به استانبول هست يك 30 كيلو مجاني داره
    بعد از استانبول به امريكا دو تا بسته 23 كيلويي . بعد پرواز داخلي امريكا يك بسته و حتي بدون بسته مجاني

نقل قول نوشته اصلی توسط vah48 نمایش پست ها
    پیرسون عزیز،
    با توجه به بهبود نسبی روابط با کشورهای اروپایی به نظرتون امکان برقراری مجدد پروازهای بریتیش ایروز، ایر فرانس و کی ال ام به تهران در آینده نزدیک هست؟ فکر کنم در این صورت آپشنهای بسیار بیشتری برای آمریکای شمالی بوجود میاد و قیمتها رقابتی تر میشه.
    سلام
    كي ال ام ار فرانس رو اميدي ندارم مخصوصن اينكه دفتر مركزيشون هم بسته شد در تهران
    بريتيش هم رابطه خوبي نداره با ايران ار در حال حاضر
    ولي هر سه اين ارلاينز ها هنوز مجوز خط پروازيشون رو به تهران دارند چون ايران ار به هر سه شهر لندن آمستردام و پاريس پرواز داره

نقل قول نوشته اصلی توسط MR12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان گل (بخصوص پیرسون عزیز)
    یه سوال:
    من هنوز واسه ویزا کلیر نشدم اما به فرض اینکه در زمان باقیمانده کلیر شم آیا میتونم خودم برم دبی برای پیکاپ از همونجا هم برنگردم و یه پرواز از fly emirates بگیرم برم آمریکا؟؟؟نیازی نداره من گذرنامه ی امارت رو داشته باشم؟
    سلام
    بله مشكلي نداره
    حتمن نبايد مبداتون ايران باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)