نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1248 از 1383 نخستنخست ... 2487481148119812381239124012411242124312441245124612471248124912501251125212531254125512561257125812981348 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,471 تا 12,480 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Banned

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام. با توجه به قیمت بیشر بلیط های هواپیما به کانادا نسبه به آمریکا من یک سوال دارم.

آیا با ویزای مهاجرنی آمریکا بعد از اولین ورود می شود چند روز بود و قبل از اینکه گرین کارت صادر شود رفت یک هفته کانادا (مشکل ویزا به دلیل اقامت دایم کانادا فرض کنیم وجود ندارد) و بعد دوباره یا همان ویزای مهاجرتی برگشت آمریکا؟ یعنی امکان دارد که با توجه به ویزای مهاجرت بدون گرین کارت برای بار دوم به آمریکا برگشت و بلیط رفت و برگشت را به مقصد آمریکا و از آمریکا به ایران گرفت و صرفا وسطاش یک هفته رفت کانادا؟ ممنون

با سلام
    دوستان پرواز از ٧ تا ١٣ ژانويه براي دالاس تگزاس كسي ميتونه معرفي كنه و حدود قيمت بگه؟ فقط رفت

Junior Member

سلام خدمت اقایون صاحب نظر به خصوص جناب pearson. بنده از شیراز می خواستم یه بلیط دور و بر 15 تا 20 دسامبر بگیرم برا los angeles. به نظرتون چه شرکتی با چه قیمتی می تونم پیدا کنم؟ بهترین option کدوم هست؟؟
    البته در شیراز فقط turkish و qatar هستن و الان تورکیش با قیمت کمتر و یک stop کمتر داره میده. آیا میشه گزینه بهتری هم پیدا کرد؟ راستی اگر خواستیم یه هو مقصد عوض کنیم چه باید کرد؟ میشه برا چند تا جا بلیط رزرو کرد؟؟
    سپاس فراوان.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام. با توجه به قیمت بیشر بلیط های هواپیما به کانادا نسبه به آمریکا من یک سوال دارم.

آیا با ویزای مهاجرنی آمریکا بعد از اولین ورود می شود چند روز بود و قبل از اینکه گرین کارت صادر شود رفت یک هفته کانادا (مشکل ویزا به دلیل اقامت دایم کانادا فرض کنیم وجود ندارد) و بعد دوباره یا همان ویزای مهاجرتی برگشت آمریکا؟ یعنی امکان دارد که با توجه به ویزای مهاجرت بدون گرین کارت برای بار دوم به آمریکا برگشت و بلیط رفت و برگشت را به مقصد آمریکا و از آمریکا به ایران گرفت و صرفا وسطاش یک هفته رفت کانادا؟ ممنون
    اگه ویزای مهاجرتی آمریکا سینگل باشه، نمی تونید این کار رو بکنید. مگه اینکه در اداره مهاجرت آمریکا قبل از خروج از آمریکا توی پاسپورت شما مهر I-551 بزنن. تا جایی که می دونم این اواخر این کار رو نمی کنن و باید منتظر صدور گرین کارت بمونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shabangahan نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان پرواز از ٧ تا ١٣ ژانويه براي دالاس تگزاس كسي ميتونه معرفي كنه و حدود قيمت بگه؟ فقط رفت
    سلام
    اگر با پرواز دو توقفه تشريف ببريد 2/540 هم ميشه گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sinalol نمایش پست ها
    سلام خدمت اقایون صاحب نظر به خصوص جناب pearson. بنده از شیراز می خواستم یه بلیط دور و بر 15 تا 20 دسامبر بگیرم برا los angeles. به نظرتون چه شرکتی با چه قیمتی می تونم پیدا کنم؟ بهترین option کدوم هست؟؟
    البته در شیراز فقط turkish و qatar هستن و الان تورکیش با قیمت کمتر و یک stop کمتر داره میده. آیا میشه گزینه بهتری هم پیدا کرد؟ راستی اگر خواستیم یه هو مقصد عوض کنیم چه باید کرد؟ میشه برا چند تا جا بلیط رزرو کرد؟؟
    سپاس فراوان.
    سلام
    ارزنترين بليتي كه ميتونيد بگيريد به لوس آنجلس با گالف ار هست از لوس آنجلس كه قيمتش 2/670 هست
    چند تا رزرو نميتونيد هم زمان داشته باشيد روي يك ارلاينز

Junior Member

سلام، برای پرواز از تهران به میامی در بازه ی 20 دسامبر تا 5 ژانویه بهترین راه چیه؟
    و حداکثر تا کی باید اقدام کنم جهت خرید بلیط؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kami1993 نمایش پست ها
    سلام، برای پرواز از تهران به میامی در بازه ی 20 دسامبر تا 5 ژانویه بهترین راه چیه؟
    و حداکثر تا کی باید اقدام کنم جهت خرید بلیط؟

ممنون
    سلام
    ارزونترين پرواز تا اين بازه كه فرموديد با آليتاليا هست به قيمت 2/700 تومان
    پرواز جديد توركيش به ميامی هم قبل از سال نو ميشه 2/800 گرفت

سلام
    من برای تاریخ 12 دسامبر می خوام از استانبول به میامی برم. به نظر ایروفلات و لوفتانزا قیمتهای مناسبی دارن تو اون تاریخ. با توجه به استاپ 1 ساعت و نیم لوفتانزا تو فرانکفورت، ایا این زمان برای تعویض پرواز کافی هست ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_1167 نمایش پست ها
    سلام
    من برای تاریخ 12 دسامبر می خوام از استانبول به میامی برم. به نظر ایروفلات و لوفتانزا قیمتهای مناسبی دارن تو اون تاریخ. با توجه به استاپ 1 ساعت و نیم لوفتانزا تو فرانکفورت، ایا این زمان برای تعویض پرواز کافی هست ؟
    ممنون
    سلام
    بله كافيه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)