نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1256 از 1383 نخستنخست ... 2567561156120612461247124812491250125112521253125412551256125712581259126012611262126312641265126613061356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,551 تا 12,560 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط isabel01 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید بین پرواز قطری، ترکیش و الاتحاد کدوم بهتره ؟؟؟؟ چون برای تاریخی که من میخوام هر سه یه رنج قیمت مشابه دارن ولی حالا موندم کدوم را باید انتخاب کنم؟؟؟؟؟
    سلام
    شهر مبدا و مقصد و تاريخ سفرتون رو بگيد
    فاكتور هاي ديگه غير از مسئله قيمت ميتونه طول مدت زمان سفرتون ساعت پرواز و ساعت رسيدن به مقصد و نوع AIR CRAFT باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aabbccddee نمایش پست ها
    این پست رو من خوندم. یک سری سوالات پیش میاد:
    1- مثلا گفته شده که باید یا بهتر است که نام کردیت کارد و بلیت یکی باشه. حالا اگه کسی کردیت کارد نداشته باشه آیا باید تهیه کنه؟؟؟ چه راه حلی وجود داره؟؟ آیا استفاده از شرکتهایی که کار پرداخت رو انجام میدن مشکل درست میکنه؟؟؟
    2- گفته شده که هر پروازی رو بدلیل نداشتن ویزای جاهایی که استاپ و تغییر پرواز داره نمیشه خرید. من پروازهایی که مد نظرم هست امارات ایرلاین هست از تهران هست به دوبی و از دوبی به اورلاندو. آیا در این حالت نیاز به تهیه ویزای امارت هستم؟؟؟ آیا اختلاف زمانی بین دو پرواز که در امارت هستم تاثیری در این پروسه داره یا برای اینجا ربطی نداره؟؟
    3- درنهایت بلیت رو از خود ایرلان بگیرم یا از چیپوایر یا جای دیگه ای رو پیشنهاد میکنید؟؟

من ویزام رو هنوز پیک آب نکردم. اگه هفته بعد که بفرستم و اگه یکشنبه دست سفارت باشه شاید تا 25 بدستم برسه.
    1. اگر كرديت كارت به نام مسافر نباشه بهتره از سايت رسمي ارلاينز بليت خريداري نشه ولی از سايت هاي آژانس هاي آنلاين مثل CHEAPOAIR مشكلی نداره
    از شركت هايي كه كار پرداخت رو انجام ميدن موقعي منطقي هست كه قيمت تمام شده بليتتون از ارلاينز يا نمايندگي فروششون يعنی آژانس ها ارزونتر باشه نه اينكه گرونتر در بياد يا در قيمت يكسان
    2. استاپ توي دبي نبايد بيشتر از 18 ساعت باشه
    3. اگر ارزونتر بود آنلاين اگر قيمت يكسان داشت از آژانس ها
    پست رو دوباره مطالعه بفرماييد

Junior Member

منظور از این جمله چیه "
    توي قيمت يكسان بهتره بليت رو آنلاين نخريد"

آیا یعنی خودمون (حالا یا با کردیت کارد خودمون یا با استفاده از شرکتهای پرداخت ارزی) از آژانسهای آنلاین مثل cheapoair ؟؟
    پس باید از چه روشی استفاده کنیم؟ آیا اگه از آژانسهای مسافرتی داخل ایران بخریم چطور؟؟؟ درکل خرید از آژانسهای مسافرتی داخل، امکان تغییر تاریخ پرواز وجود داره؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم. چه جوری میتونیم بفهمیم که در یک بلیط که گرفتیم، در هر استاپ، خودمون باید بارمون رو دریافت و تحویل بدیم؟؟!! آیا اگه ارلاین تغییر کنه باید این کار رو کرد؟؟ اگه تغییر نکنه چی؟ یا اصلا ربطی به تغییر کردن یا نکردن ایرلانز نداره؟!

منظور از این جمله چیه "
    توي قيمت يكسان بهتره بليت رو آنلاين نخريد"

آیا یعنی خودمون (حالا یا با کردیت کارد خودمون یا با استفاده از شرکتهای پرداخت ارزی) از آژانسهای آنلاین مثل cheapoair ؟؟
    پس باید از چه روشی استفاده کنیم؟ آیا اگه از آژانسهای مسافرتی داخل ایران بخریم چطور؟؟؟ درکل خرید از آژانسهای مسافرتی داخل، امکان تغییر تاریخ پرواز وجود داره؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم. چه جوری میتونیم بفهمیم که در یک بلیط که گرفتیم، در هر استاپ، خودمون باید بارمون رو دریافت و تحویل بدیم؟؟!! آیا اگه ارلاین تغییر کنه باید این کار رو کرد؟؟ اگه تغییر نکنه چی؟ یا اصلا ربطی به تغییر کردن یا نکردن ایرلانز نداره؟!
    يعني اگر قيمت آنلاين بليت و دفتر خود ارلاينز يا نمايندگی فروش شون آژانسها يكسان بود لزومي نداره بليت رو آنلاين بگيريد
    علتش رو توي اون ترد توضيح دادم
    بليت رو به طور كلی از چهار مركز ميتونيد بگيريد
    1. دفتر خود ارلاينز
    2. وبسايت رسمی خود ارلاينز به صورت آنلاين
    3. نمايندگی فروش ارلاينز يعني آژانس ها
    4. آژانس هاي آنلاين مثل كاياك يا چيپ و ار
    هر كدوم اين ها ممكنه مزايا و معايب خودشو رو داشته باشه
    سوالي بيشتر داشتيد پيام خصوصي بديد
    تحويل بار به تغيير ارلاينز ربطي نداره
    هر جا مرز هوايي يك كشور رو ازش عبور ميكنيد يعني وارد كشوري ميشيد بايد بارتون رو تحويل بگيريد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    يعني اگر قيمت آنلاين بليت و دفتر خود ارلاينز يا نمايندگی فروش شون آژانسها يكسان بود لزومي نداره بليت رو آنلاين بگيريد
    علتش رو توي اون ترد توضيح دادم
    بليت رو به طور كلی از چهار مركز ميتونيد بگيريد
    1. دفتر خود ارلاينز
    2. وبسايت رسمی خود ارلاينز به صورت آنلاين
    3. نمايندگی فروش ارلاينز يعني آژانس ها
    4. آژانس هاي آنلاين مثل كاياك يا چيپ و ار
    هر كدوم اين ها ممكنه مزايا و معايب خودشو رو داشته باشه
    سوالي بيشتر داشتيد پيام خصوصي بديد
    تحويل بار به تغيير ارلاينز ربطي نداره
    هر جا مرز هوايي يك كشور رو ازش عبور ميكنيد يعني وارد كشوري ميشيد بايد بارتون رو تحويل بگيريد
    من چون تجربه ای در این زمینه ندارم جمله آخر رو زیاد متوجه نشدم.
    1- مرز هوایی یعنی چی؟ آیا یعنی جایی که گذرنامه و ویزا تو فرودگاه چک میشه؟؟ پس درصورتی که تغییر ترمینال نداشته باشیم، نباید از این مرز عبور کرد درسته؟؟
    2- حالا بار کجا تحویل داده میشه؟ آیا در تمام فرودگاهها بعد از مرز هوایی است (یعنی جایی که ویزا چک میکنن)؟؟؟ یعنی اگر نباید مرز هوایی رو عبور کنیم پس به بارمون اصلا دسترسی نداریم و در نتیجه جابجایی بار توسط خودشون انجام میشه.
    3- من اگه ویزای ترانزیت یا هرنوع ویزای دیگه ای (بغیر از مقصد) رو نداشته باشم پس عملا هیچ وقت نمیتونم مرز هوایی یک کشور رو عبور کنم درسته؟ آیا اگه ترمینال پرواز یا حتی خود فرودگاه تغییر کنه یعنی از مرز هوایی باید عبور کرد؟؟
    4- اگه در طول مسیر نیاز به گرفتن کارت پرواز برای پرواز بعدی باشیم باید مرز هوایی را عبور کنیم؟؟؟ یا همه کارت پروازها همون اول تحویل داده میشه و عملا اگه تغییر ترمینال و یا فرودگاه نداشته باشیم نیازی به عبور از مرز هوایی نیست؟؟؟
    ویرایش توسط aabbccddee : December 11th, 2015 در ساعت 09:35 AM

من چون تجربه ای در این زمینه ندارم جمله آخر رو زیاد متوجه نشدم.
    1- مرز هوایی یعنی چی؟ آیا یعنی جایی که گذرنامه و ویزا تو فرودگاه چک میشه؟؟ پس درصورتی که تغییر ترمینال نداشته باشیم، نباید از این مرز عبور کرد درسته؟؟
    2- حالا بار کجا تحویل داده میشه؟ آیا در تمام فرودگاهها بعد از مرز هوایی است (یعنی جایی که ویزا چک میکنن)؟؟؟ یعنی اگر نباید مرز هوایی رو عبور کنیم پس به بارمون اصلا دسترسی نداریم و در نتیجه جابجایی بار توسط خودشون انجام میشه.
    3- من اگه ویزای ترانزیت یا هرنوع ویزای دیگه ای (بغیر از مقصد) رو نداشته باشم پس عملا هیچ وقت نمیتونم مرز هوایی یک کشور رو عبور کنم درسته؟ آیا اگه ترمینال پرواز یا حتی خود فرودگاه تغییر کنه یعنی از مرز هوایی باید عبور کرد؟؟
    4- اگه در طول مسیر نیاز به گرفتن کارت پرواز برای پرواز بعدی باشیم باید مرز هوایی را عبور کنیم؟؟؟ یا همه کارت پروازها همون اول تحویل داده میشه و عملا اگه تغییر ترمینال و یا فرودگاه نداشته باشیم نیازی به عبور از مرز هوایی نیست؟؟؟
    1. مرز هوايي نقطه اي هست كه شما وارد يك كشور ميشيد
    حيث اينكه شما به فرودگاه يك كشور ميرسيد معناش اين نيست كه شما وارد اون كشور شديد.
    مرز هوايي نقطه اي هست كه پاسپورت كنترل وجود دارد. قسمت جامه دان يا بار هميشه بعد از مرز هوايي يك كشور واقع شده يعني شما بايد اول وارد اون كشور شويد بعد بارتون رو تحويل بگيريد.
    تغيير ترمينال هميشه پشت مرز انجام ميشه نه بعد از اون . يعني وقتي تغيير ترمينال داريد وارد او كشور نشديد هنوز
    2. بله همينطوره | كشور وسط راه كه كه ويزاش رو نداريد اصلن امكان ورود بهش نداريد كه بخواهيد بارتون رو تحويل بگيريد
    3. بله اگر ويزاي ترانزيت نداشته باشيد نميتونيد مرز رو رد كنيد . به غير از حالتي كه مقررات لغو رواديد ما داشته باشيم با اون كشور، مثلن توي توقف در استانبول يا كوآلالامپور ما ميتونيد مرز رو رد كنيم چون ايرانی ها نياز به ويزای ورود ندارند. بله اگر فرودگاه تغيير كنه بايد مرز رو حتمن رد كنيد.
    4. ربطی نداره . ممكنه كارت پرواز داده بشه يا داده نشه . كارت پرواز ربطي به مرز نداره

Junior Member

ببخشید یعنی اگه کسی با امارات بره به لس آنجلس باید بار را از دبی بگیریم و دوباره بدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mk15 نمایش پست ها
    ببخشید یعنی اگه کسی با امارات بره به لس آنجلس باید بار را از دبی بگیریم و دوباره بدیم
    اگه اشتباه میکنم استاد پیرسون تصحیح کنن. بنظر من خیر. شما بارو جابجا نمیکنید. و اگر مدت زمان بین دو پرواز خیلی زیاد نیست نیازی به ویزا هم نیست. نمیدونم 15 ساعت یا 18 ساعت!

نقل قول نوشته اصلی توسط mk15 نمایش پست ها
    سلام
    همان جور كه گفتن خير نيازی نيست
    شما اصلن وارد دبی نميشويد كه به بار بتونيد دسترسی داشته باشيد

سلام جناب پیرسون. می خوام یه بلیت یه طرفه بگیرم از تهران به آتلانتا واسه ۳ یا ۴ ژانویه. ویزای F1 دارم. خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید به بلیت مناسب پیدا کنم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)