نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1328 از 1383 نخستنخست ... 328828122812781318131913201321132213231324132513261327132813291330133113321333133413351336133713381378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,271 تا 13,280 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UM

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام پیمان جان.
    من درحال حاضرامریکا هستم اما ویزای f2 دوساله من چند ماه پیش اکسپایر شده ، برای آمدن به ایران در حال تصمیم گیری هستم‌ ‌دو تا سوال دارم ممنون میشم مثل گذشته من رو راهنمایی بفرمایید:
    ۱- برای آمدن به ایران از مسیر دنور- فرانکفورت- تهران احتیاج به ویزا دارم؟
    ۲- اگر بلیط رفت به ایران و برگشت مجدد به امریکا رو اینترنتی از cheapoair یا سایت های دیگه بگیرم احیانا اگر لازم بشه زمان برگشت رو میتونم تغییر بدم؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان،

من با پرواز قطر از کانادا اومدم شیراز و قراره با اون پرواز برگردم (اما برگشت به امریکاست). مشکلی که برام پیش اومد از کانادا اینه که وقتی خواستم بورد کنم فهمیدم که صندلیم رو به یک نفر دیگه داده بودن. چون پرواز چند تا صندلی خالی داشت به من یه جای دیگه دادن، اما چون برگشتنم اواسط آگوسته نگرانم که اگه مشکل مشابهی پیش بیاد دیگه صندلی خالی نداشته باشند. مخصوصا اینکه کانکشنم یکم بیش تر از ۲ ساعته توی قطر و شاید وقت دوباره بردینگ پس گرفتن و اینا نباشه. نظری دارید چطور می شه از این مشکلات پیشگیری کرد؟ شیراز هم ممکنه بهم بردینگ پس درست پرواز بعدی رو ندن؟ کلا ۲ ساعت و خرده ای کانکشن توی قطر اشکالی نداره؟
    ویرایش توسط permutation : July 21st, 2016 در ساعت 01:37 PM

با سلام خدمت جناب Pearson

ممنون میشم راجب کیس من راهنمایی بفرماین. من هنوز ویزا ندارم و اینکه تا شروع ترمم که 29 آگوسته ویزا بدستم برسه یا نه کاملا 50/50 هستش. به نظرتون الان من بلیت بگیرم و اون زمان اگه دیرتر رسید reschedule کنم و یا اگه نرسید کنسل کنم؟ یا منتظر باشم تا ویزا بیاد بگیرم اونوقت بلیتو به نظرتون؟
    و دوم اینکه برای 26 آگوست به مقصد کلیولند بهترین قیمتی که موجوده چیه؟ (غیر از ترکیش) که کنسلی باشه و جریمه کنسلی چقدره و تا چه زمانی قبل از پرواز میتونم کنسل کنم.

ببخشید سوالام زیاد شد
    پیشاپیش متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط permutation نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من با پرواز قطر از کانادا اومدم شیراز و قراره با اون پرواز برگردم (اما برگشت به امریکاست). مشکلی که برام پیش اومد از کانادا اینه که وقتی خواستم بورد کنم فهمیدم که صندلیم رو به یک نفر دیگه داده بودن. چون پرواز چند تا صندلی خالی داشت به من یه جای دیگه دادن، اما چون برگشتنم اواسط آگوسته نگرانم که اگه مشکل مشابهی پیش بیاد دیگه صندلی خالی نداشته باشند. مخصوصا اینکه کانکشنم یکم بیش تر از ۲ ساعته توی قطر و شاید وقت دوباره بردینگ پس گرفتن و اینا نباشه. نظری دارید چطور می شه از این مشکلات پیشگیری کرد؟ شیراز هم ممکنه بهم بردینگ پس درست پرواز بعدی رو ندن؟ کلا ۲ ساعت و خرده ای کانکشن توی قطر اشکالی نداره؟

سلام
    كلن توی خود سايت های ارلاين ها هم نوشته شده كه روی پروازهايی كه از قبل امكان انتخاب صندلی حالا چه آنلاين از طريق مسافر و چه از طريق ايجنت اين امكان وجود داره كه شما صندلی انتخاب نماييد هيچ تضمينی نيست كه پای پرواز دقيقن همون صندلی به شما اختصاص داده بشود
    دو ساعت كافی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط AfshinDysus نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب Pearson

ممنون میشم راجب کیس من راهنمایی بفرماین. من هنوز ویزا ندارم و اینکه تا شروع ترمم که 29 آگوسته ویزا بدستم برسه یا نه کاملا 50/50 هستش. به نظرتون الان من بلیت بگیرم و اون زمان اگه دیرتر رسید reschedule کنم و یا اگه نرسید کنسل کنم؟ یا منتظر باشم تا ویزا بیاد بگیرم اونوقت بلیتو به نظرتون؟
    و دوم اینکه برای 26 آگوست به مقصد کلیولند بهترین قیمتی که موجوده چیه؟ (غیر از ترکیش) که کنسلی باشه و جریمه کنسلی چقدره و تا چه زمانی قبل از پرواز میتونم کنسل کنم.

ببخشید سوالام زیاد شد
    پیشاپیش متشکرم

سلام
    به نظر من چون تا الان بليتی تهيه نفرموديد باز هم صبر بفرماييد
    به نظر من دوستان از اين كودتای توركيش بهترين استفاده رو بفرمايند با توجه اينكه ارلاين الان كف نرخش را available كرده برای فروش در ماه آگست روی اين ارلاين بليت بگيرند
    الان يك انتخاب هوشمند اين هست كه روی توركيش بليت بگيريد نه اينكه نگيريد

نقل قول نوشته اصلی توسط amiramin نمایش پست ها
    Hello, i wanted to purchase the travel/health insurance for my parents coming to US next month. I am not sure where i can buy this type of insurance that suits visitors who are not US residents. i found several agencies that have travel insurance for non-citizens including Atlas America?
    Any advice is appreciated.
    از ايران ميتونيد بگيريد براشون

نقل قول نوشته اصلی توسط rastakhiz نمایش پست ها
    سلام پیمان جان.
    من درحال حاضرامریکا هستم اما ویزای f2 دوساله من چند ماه پیش اکسپایر شده ، برای آمدن به ایران در حال تصمیم گیری هستم‌ ‌دو تا سوال دارم ممنون میشم مثل گذشته من رو راهنمایی بفرمایید:
    ۱- برای آمدن به ایران از مسیر دنور- فرانکفورت- تهران احتیاج به ویزا دارم؟
    ۲- اگر بلیط رفت به ایران و برگشت مجدد به امریکا رو اینترنتی از cheapoair یا سایت های دیگه بگیرم احیانا اگر لازم بشه زمان برگشت رو میتونم تغییر بدم؟
    سلام
    بهتره از مسير اروپا بليت نگيريد با توجه به اينكه ويزاتون اكسپاير شده
    و همينطور اگر قصد تغيير تاريخ داريد از چيپ و ار بليت نگيريد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    كلن توی خود سايت های ارلاين ها هم نوشته شده كه روی پروازهايی كه از قبل امكان انتخاب صندلی حالا چه آنلاين از طريق مسافر و چه از طريق ايجنت اين امكان وجود داره كه شما صندلی انتخاب نماييد هيچ تضمينی نيست كه پای پرواز دقيقن همون صندلی به شما اختصاص داده بشود
    دو ساعت كافی هست
    سلام.

ممنون. البته من با همون صندلی بردینگ پس گرفته بودم؟ مگه می شه بعد از بردینگ پس گرفتن هم عوض بشه؟

Member jandaghi1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی شریف

من یه سوال فنی داشتم اگه دوستان لطف کنن پاسخ بدن ممنون می شم:

من برای خانواده از cheapoair بلیط از تهران به شیکاگو گرفتم. پروازشون حدود 48 ساعت مونده و الان که میرم تو سایت اتحاد آنلاین چک این کنم نمی ذاره و میگه:
    We apologise for any inconvenience; however, you are not eligible for self-service check-in based on your travel itinerary.

من از Airline Confirmation استفاده می کنم که یه کد شش رقمی همش حروف ه
    ضمنا من از cheapoair فقط یه ایمیل گرفتم و دیگه E-ticket number یا یه همچین چیزی که بچه ها می گن رو نگرفتم.
    ضمن اینکه مین کد شش رقمی توی ایمیل و وقتی توی cheapoair باز می کنی بلیط رو فرق داره. هیچ کدوم کار نمی کنه البته

الان من باید زنگ بزنم به cheapoair بپرسم جریان چیه؟
    یا اصلا نیازی نیست؟ برن فرودگاه براشون کارت پرواز صادر می کنن؟
    پول که دیگه نباید بدن دوباره؟خانواده ترجیح میدن از قبل بلیط و کارت پرواز رو داشته باشن خیالشون راحت باشه
    اینجاییم که به هم کمک کنیم.
    رسم تشکر تو این فروم اینه که اضافه به امتیاز کاربر رو در سمت راست هر پست و بعدش اضافه به امتیاز رو بزنین. (اینجوری پست ها کوتاه تر و بازدهی بیشتر میشه)

Junior Member

سوال من شايد از روي بي تجربگي باشه
    تا جاييکه من فهميدم چمدان هاي بزرگ 30 کيلو بار مي گيرند. حالا من چطوري بفهمم چمدونم به اندازه 23 کيلو (براي حالتي که محدوديت ايرلاين دو تا 23 هست)‌پر شده؟

خيلي ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)