نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1330 از 1383 نخستنخست ... 330830123012801320132113221323132413251326132713281329133013311332133313341335133613371338133913401380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,291 تا 13,300 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام
    براى اوايل اواسط سپتامبر، رفت به لس آنجلس و برگشت از سانفرانسيسكو(يه سفر حدودا ١٠ روزه)، گزينه اى بهتر از تركيش ايرلاين هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام
    براى اوايل اواسط سپتامبر، رفت به لس آنجلس و برگشت از سانفرانسيسكو(يه سفر حدودا ١٠ روزه)، گزينه اى بهتر از تركيش ايرلاين هست؟
    ممنون
    سلام
    لوفت هانزا يا اتحاد

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط amk نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    یک سوال اونهم اینکه آیا شهر واشنگتن و فرودگاه Dulles international airport میتونه به عنوان port of entry باشه؟ و یا Chicago o'hare international airport؟مقصد نهایی Dallas هست. و آیا 4 ساعت ترانزیت کافیست؟
    ممنون از همگی
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsm نمایش پست ها
    port of entry حتما بايد فرودگاه هاي خاصي باشه؟ يعني نميشه مستقيم برم dallas؟
    فرودگاه دالاس بين المللي نيست. اين مهمه که ورودمون فرودگاه بين المللي باشه؟
    در اين صورت از چه فرودگاه هايي مي تونيم وارد بشيم.

خيلي ممنون از کمکتون.
    Port of entry اولین فرودگاهی هست که از اونجا وارد آمریکا میشید. هر فرودگاه بین المللی در آمریکا port of entry هست و فرقی نمی کنه از کدوم فرودگاه بین المللی وارد آمریکا بشید. فرودگاههای Dulles واشنگتن و DFW دالاس و O'Hare شیکاگو از فرودگاههای بزرگ و بین المللی آمریکا هستن. این هم لیست کامل

https://www.cbp.gov/contact/ports

از منوی پایین صفحه روی هر ایالت که کلیک کنید، لیست فرودگاههای بین المللی اون ایالت رو نشون میده. برای فرودگاه Dulles واشنگتن باید روی ویرجینیا یا VA کلیک کنید.

برای فرودگاههای خیلی بزرگ و پر رفت و آمد آمریکا مثل شیکاگو بهتره ۳ ساعت بین پروازهاتون فاصله باشه چون ممکنه صفهای بازرسی امنیتی و کنترل پاسپورت طولانی باشه. البته این اواخر مقداری سیستم بازرسی رو بهبود دادن و صفها مثل قبل طولانی نیست. ولی باز هم برای احتیاط بهتره که ۳ ساعت بین پروازها فاصله بذارید.
    ویرایش توسط Mehrad : July 25th, 2016 در ساعت 08:45 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم از دوستانی که با هواپیمایی قطر به امریکا تشریف بردند. من تو سایت قطر یه جا دیدم که نوشته در سفر به امریکا تمام وسایل الکترونیکی باید کامل شارژ باشند وگرنه اجازه اوردنشون به هواپیما داده نمیشه. این قضیه چجوری چک میشه؟ مثلا من که باتری لپتاپم خرابه و فقط 20 درصد شارژ نگه میداره باید چکار کنم؟ اینم لینکش:
    http://www.qatarairways.com/global/en/baggage.page
    چند سالیه که بخشنامه شده برای پروازهای به سمت آمریکا باید لپ تاپ و اینجور وسایل الکترونیکی رو در قسمت بازرسی امنیتی روشن کنید که ببینن واقعا روشن میشه و بمب توش نیست. برای خود من دو سال پیش اتفاق افتاد و توی فرودگاه تورونتو قبل از پرواز به دیترویت از من خواستن که لپ تاپ رو روشن کنم. توی سفر امسالم که از استانبول به بوستون می رفتم کسی به لپ تاپ من گیر نداد. توی سفر چهار سال پیش که از لندن به شیکاگو می رفتم هم به لپ تاپم گیر ندادن. به صورت رندوم گیر میدن و قابل پیش بینی نیست. به هر حال همینکه ببینن روشن میشه براشون کافیه.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

با سلام. دوستان از ترکیه به آمریکا و با پاسپورت ایرانی اگه پرواز دو توقف داشته باشه یه توقف در اروپا (یک ساعت) و یکی دیگه در کانادا(حدود دو ساعت) می شه داشت ؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jahaangard نمایش پست ها
    با سلام. دوستان از ترکیه به آمریکا و با پاسپورت ایرانی اگه پرواز دو توقف داشته باشه یه توقف در اروپا (یک ساعت) و یکی دیگه در کانادا(حدود دو ساعت) می شه داشت ؟
    نه. با پاسپورت ایرانی و با ویزای آمریکا نمی تونید از مسیر کانادا وارد آمریکا بشید مگه اینکه علاوه بر ویزای آمریکا، ویزای کانادا (یا اقامت کانادا) داشته باشید. یا اینکه گرین کارت آمریکا داشته باشید که در اون صورت نیاز به ویزای کانادا نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    چند سالیه که بخشنامه شده برای پروازهای به سمت آمریکا باید لپ تاپ و اینجور وسایل الکترونیکی رو در قسمت بازرسی امنیتی روشن کنید که ببینن واقعا روشن میشه و بمب توش نیست. برای خود من دو سال پیش اتفاق افتاد و توی فرودگاه تورونتو قبل از پرواز به دیترویت از من خواستن که لپ تاپ رو روشن کنم. توی سفر امسالم که از استانبول به بوستون می رفتم کسی به لپ تاپ من گیر نداد. توی سفر چهار سال پیش که از لندن به شیکاگو می رفتم هم به لپ تاپم گیر ندادن. به صورت رندوم گیر میدن و قابل پیش بینی نیست. به هر حال همینکه ببینن روشن میشه براشون کافیه.
    ممنونم از پاسختون
    پس در واقع نیازی نیست شارژ 100 درصد داشته باشه و فقط روشن شه کافیه درسته؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chita نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    پس در واقع نیازی نیست شارژ 100 درصد داشته باشه و فقط روشن شه کافیه درسته؟
    همینکه روشن بشه و ببینن کار می کنه براشون کافیه.

دوستان مسیر تهران به دوحه رو من تو سایت قطر چک میکنم. واسه 11 سپتامبر 2 ساعت و 5 دقیقه هست. واسه 12 سپتامبر 1 ساعت و 5 دقیقه. مشکل از سایته دیگه اره؟؟

Junior Member

دوستان من پرواز دوحه لندن فیلادلفیا دارم که 13 ساعت استاپ تو لندن داره. واسه ی 13 ساعت استاپ لندن ویزای ترانزیت میخواد؟ احیانا ملاحظات داره یا راحت ترنسفر می شم؟
    ویرایش توسط sima_cma : July 25th, 2016 در ساعت 11:54 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)