نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1358 از 1383 نخستنخست ... 35885812581308134813491350135113521353135413551356135713581359136013611362136313641365136613671368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,571 تا 13,580 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    وستان یک سوال
    من به مقصد شیکاگو این هفته با هوابیمایی قطر بیلیط داشتم که مجبور شدم یک هفته عقب بندازم. تو بیلیط قبلیم که یک استاب داشت نوشته بود baggage allowance 2 pieces ولی تو بیلیط جدید زده baggage allowance 3 pieces. یعنی الان من میتونم 3تا چمدون 23 کیلویی و یک کری آن 7 کیلویی و یک کیف دستی ببرم؟
    سلام. والا خانم منم که چند وقت پیش , 4 دسامبر, با قطری اومد شیکاگو, (مشهد-دوحه-شیکاگو) با اینکه تو بلیط زده بودن دو تا بسته 23 کیلو, ولی تو فرودگاه مشهد گفتن سه تا بسته 23 کیلویی میتونی ببری ! و سه تا بسته ش کرد (و دیگه کری ان نبرد ) خلاصه فک کنم با قطری کلا سه بسته 23 کیلویی میشه برد. احتمالا قانون جدیده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. والا خانم منم که چند وقت پیش , 4 دسامبر, با قطری اومد شیکاگو, (مشهد-دوحه-شیکاگو) با اینکه تو بلیط زده بودن دو تا بسته 23 کیلو, ولی تو فرودگاه مشهد گفتن سه تا بسته 23 کیلویی میتونی ببری ! و سه تا بسته ش کرد (و دیگه کری ان نبرد ) خلاصه فک کنم با قطری کلا سه بسته 23 کیلویی میشه برد. احتمالا قانون جدیده.
    ولی اگه کری آن هم میخواستن ببرن مجاز بودن درسته؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khamechian نمایش پست ها
    ولی اگه کری آن هم میخواستن ببرن مجاز بودن درسته؟
    اون که اره. مشکلی نیس.

ملاک میزان بار مجانی چیزی هست که توی بلیت قید شده
    برای همین با چک کردن میزان بار مجانی به صورت آنلاین توی وبسایت ها ارلاین من مشکل دارم
    توی مسیر های مختلف و توی پریود ها مختلفی که بلیت فروش رفته میتونه کاملن متفاوت باشه
    ممکنه برای یه مسافر توی یه پرواز واحد و مسیر یکسان دو تیکه باشه برای یک مسافر دیگه سه تیکه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط chE1 نمایش پست ها
    ممنونم جناب پیرسون : )
    من ایمیلی با همین مضموم زدم به شرکت آزال که براتون ایمیل خودم و پاسخ شرکت رو میفرستم:

I am writing to enquire about the limits for people who had a trip to Armenia in the past. Actually, I traveled to Armenia for visa interview in US embassy about 2 months ago. I would like to book a ticket from Tehran to New York (JFK) by your airlines. Could you please let me know if there is any problem regarding my passport which was stamped in Armenia?

Dear Customer,

There is no problem, you can flight via Baku.

Kenan Karimov
    Operator
    Call Center

SW Travel
    126A, Nizami str, AZ1095
    Baku, Azerbaijan

Banned

در مورد اضافه بار امارات معمولا تا 3-4 کیلو رو خیلی گیر نمیده بارها شده برای هر مقصدی و نه لزوما حتی امریکا هر مقصدی من رفتم سر 4-5 کیلو متصدی کانتر همکاری کرده پولی هم ندادم اضافه. ولی در هر مبدا دیگری بار تحویل دارم سر یک کیلو هم مشکل پیش اومده و یا مجبور به پرداخت اضافه بار شدم یا رسوندن به وزن متعادل.

Junior Member

پروازهای ترکیش از مبدا تهران (فرودگاه امام) به مقصد کانادا (تورنتو) کارت پرواز هر دو مسیر (تهران-استانبول) و (استانبول-تورنتو) در تهران صادر میشه؟

یا کارت پرواز تهران - استانبول در تهران صادر میشه و استانبول - تورنتو رو باید در فرودگاه استانبول کارت پرواز گرفت؟

آخرین سفری که با ترکیش داشتم کارت پروازهاش روی کارت پروازهای ایران ایر صادر می شد !!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    پروازهای ترکیش از مبدا تهران (فرودگاه امام) به مقصد کانادا (تورنتو) کارت پرواز هر دو مسیر (تهران-استانبول) و (استانبول-تورنتو) در تهران صادر میشه؟

یا کارت پرواز تهران - استانبول در تهران صادر میشه و استانبول - تورنتو رو باید در فرودگاه استانبول کارت پرواز گرفت؟

آخرین سفری که با ترکیش داشتم کارت پروازهاش روی کارت پروازهای ایران ایر صادر می شد !!!!!
    در مبدا همه صادر میشه
    تو اصفهان کانترش ایران ایر بود ، روی کارت ایران ایر صادر شده دیدم قبلا
    تهران فکر نکنم ، کانتر خودش رو داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalaal نمایش پست ها
    در مبدا همه صادر میشه
    تو اصفهان کانترش ایران ایر بود ، روی کارت ایران ایر صادر شده دیدم قبلا
    تهران فکر نکنم ، کانتر خودش رو داره
    هفته پیش با ترکیش به استانبول سفری داشتم کارت پرواز رو ایران ایر همچنان صادر میکرد در فرودگاه امام

حالا جالبه! کارت پرواز صادر شده توسط و بر روی کارت پرواز با ظاهر ایران ایر در فرودگاه اتاتورک برای سفر دوم !! یکم عجیب به نظر میاد!

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسی

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    هفته پیش با ترکیش به استانبول سفری داشتم کارت پرواز رو ایران ایر همچنان صادر میکرد در فرودگاه امام

حالا جالبه! کارت پرواز صادر شده توسط و بر روی کارت پرواز با ظاهر ایران ایر در فرودگاه اتاتورک برای سفر دوم !! یکم عجیب به نظر میاد!
    کار های مربوط به چک این ارلاین ترکیش رو در فرودگاه اصفهان ایران ار انجام میده
    برگه بوردینگ پس ( کارت پرواز ) مهم نیست که آرم چه شرکتی روش باشه . اون فقط یک کاغذ هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)