نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1359 از 1383 نخستنخست ... 35985912591309134913501351135213531354135513561357135813591360136113621363136413651366136713681369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,581 تا 13,590 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE Stanford

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدود

Hi Mr Pearson,
    Thanks you for helping me last time. I want to book a flight from SF to Tehran in a month or so , but still waiting for an essential document and I am not sure if I will get it by the time I will book the flight. So it is possible that I want to change the flight date. Can you suggest an airline with minimum penalty for changing the date of flight? Thanks a ton.

نقل قول نوشته اصلی توسط koochak نمایش پست ها
    Hi Mr Pearson,
    Thanks you for helping me last time. I want to book a flight from SF to Tehran in a month or so , but still waiting for an essential document and I am not sure if I will get it by the time I will book the flight. So it is possible that I want to change the flight date. Can you suggest an airline with minimum penalty for changing the date of flight? Thanks a ton.
    سلام
    همه پرواز ها از مبدا امریکا تقربین جریمه ای چند برابر کنسلی و تغییر تاریخ دارند نسبت به ایران
    برای همین بهتر هست قبل از خرید بلیت از تاریخ هاتون مطمئن باشید

Junior Member

سلام
    من می خوام برای پدر و مادرم بلیت بگیرم از شیراز به بافلو. اما همه پروازها lay over خیلی طولانی یا خیلی کوتاه دارن. با توجه به شرایط در حال حاضر به نظر شما دو ساعت ونیم lay over توی فرودگاه بوستون کافیه به عنوان اولین ورودی آمریکا؟ فرایندهای مربوط به CBP معمولا چقدر زمان می بره؟ (نمی دونم اصلا اهمیت داره برای جواب این سوال یا نه ولی پدر و مادرم به انگلیسی مسلط نیستن )

نقل قول نوشته اصلی توسط no0oshin نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای پدر و مادرم بلیت بگیرم از شیراز به بافلو. اما همه پروازها lay over خیلی طولانی یا خیلی کوتاه دارن. با توجه به شرایط در حال حاضر به نظر شما دو ساعت ونیم lay over توی فرودگاه بوستون کافیه به عنوان اولین ورودی آمریکا؟ فرایندهای مربوط به CBP معمولا چقدر زمان می بره؟ (نمی دونم اصلا اهمیت داره برای جواب این سوال یا نه ولی پدر و مادرم به انگلیسی مسلط نیستن )
    سلام
    بله برای فرودگاه BOS کافیه

سلام دوستان. از نیو یورک می خوام برم شیراز با ترکیش. تو استانبول فقط 1 ساعت بین دو پرواز فاصله هست. وقت میشه بین 2 پرواز برا جا به جایی و تغییر هواپیما؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. از نیو یورک می خوام برم شیراز با ترکیش. تو استانبول فقط 1 ساعت بین دو پرواز فاصله هست. وقت میشه بین 2 پرواز برا جا به جایی و تغییر هواپیما؟ ممنونم.

اگر تاخیر نداشته باشه مشکلی نداره

سلام دوستان

پدر و مادر من پارسال گرین کارت گرفتن و پاس سفیدشون تا اسفند ۹۶ اعتبار داره. ولی بعد از قانون ت ر ام پ بعضی ایرلانها افرادی که پاس سفید دارند را قبول نمیکنند. میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟ یا کسی بوده که بعد از این قانون با پاس سفید برگشته باشه امریکا؟

من خیلی نگرانم. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

ممنون از توجهتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    موقع قطعی کردن بلتتون باید سوال بفرمایید که بلیت قابل استرداد هست یا خیر
    بلیت های آنلاین اغلب غیر قابل استرداد هست

با سلام،
    این حرف صحت نداره من چندین بار انلاین بلیط گرفتم و توی دو مورد هم کنسل کردم که جریمه حدود 25 درصدی خورده و برگردونده شده.

سلام.پیشاپیش از لطف دوستانی که وقت میذارن و جواب میدن الخصوص آقای پیرسون تشکر میکنم.من در سفر به خارج از کشور تجربه ای ندارم.زمان سفر خودمم هم فعلا نرسیده.اما برام سوال ایجاد شد که چرا افراد از سایت skyscanner.com استفاده نمیکنن؟مثلا من پرواز 6 آپریل 2017 رو از امام خمینی به مسکو و از اونجا به جان اف کندی زدم و کل قیمتش رو 380 دلار زده.سوالم اینه که به چه دلیل از این سایتها استفاده نمیشه و اگر بلیط از این سایتها بگیریم چه اتفاقی میفته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط alisarlak2092 نمایش پست ها
    سلام.پیشاپیش از لطف دوستانی که وقت میذارن و جواب میدن الخصوص آقای پیرسون تشکر میکنم.من در سفر به خارج از کشور تجربه ای ندارم.زمان سفر خودمم هم فعلا نرسیده.اما برام سوال ایجاد شد که چرا افراد از سایت skyscanner.com استفاده نمیکنن؟مثلا من پرواز 6 آپریل 2017 رو از امام خمینی به مسکو و از اونجا به جان اف کندی زدم و کل قیمتش رو 380 دلار زده.سوالم اینه که به چه دلیل از این سایتها استفاده نمیشه و اگر بلیط از این سایتها بگیریم چه اتفاقی میفته؟
    شما اگر به یک کارت ویزا یا مستر دسترسی دارید می توانید از Skyscanner بلیط بخرید و هیچ مشگلی هم پیش نمی آید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)