نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1368 از 1383 نخستنخست ... 36886812681318135813591360136113621363136413651366136713681369137013711372137313741375137613771378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,671 تا 13,680 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط rozaha نمایش پست ها
    سلام دوستان ايا كسي هست كه أواخر ژانويه يا اوايل فبريه از ايران ( هر شهري)به يكي از فرودگاه هاي هيوستون ،بتن روژ يا دالاس بياد؟من مادرشوهرم قراره بياد ولي چون تاحالا تنهايي جايي نرفتن خيلي استرس دارن. ما بشون گفتيم كه ويلچر هست ولي باز هم اعتماد به نفس ندارن. ممنون ميشم اگه مسافري براي اون حدود هست به ماخبر بدين، اگر بدونه كه يكي تو پروازش هست كه جا نمونه و اينا خيلي ارامش ميگيره. اگر هزينه اي هم بايد بديم مشكلي نداره. اميدوارم كسي پيداشه و دل مادري را كه بعد ٤ سال مياد به ديدن پسرش را شاد كنه. با سپاس از همگي
    سلام
    پیام خصوصی بدید چک کنم براشون
    ببینید باید بلیت یه توقفه داشته باشند یعنی به هیوستون یا دالاس که امکان پرواز با یک توقف از ایران به این شهرها هست
    بعد فرودگاه جایی نداره که مسافرین گم شوند در سالن ترانزیت
    یه سالن قرنطینه هست که بدون ویزا نمیتونند مرز هوایی ( پاسپورت کنترل ) رو ازش عبور کنند ، هر چقدر هم اشتباه کنند یه محیط محدود هست که دسترسی به مکان دیگر در آن نیست
    توی بدترین سناریو میچرخند میچرخند تا گیت شون رو پیدا کنند چون به جایی دیگه فرودگاه دسترسی وجود نداره در واقع
    مثلن نمیتونند از فرودگاه خارج شوند یا بروند قسمت land side یا air side فرودگاه
    پس امکان گم شدن صفر هست. حتی اگر پرواز رو هم از دست بدن کسی رو توی سالن ترانزیت نگه نمیدارند و رهسپار میکنند به مقصدش.
    فقط از تهران پرواز کنند اتوماتیک اونوور میرسند به هیوستون یا دالاس
    ویلچر و اسیستنس هم مشکل رو حل میکنه

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

دوستان و همراهان عزیز

لطفا به عنوان این صفحه دقت کنید. تعدادی از پست های نامرتبط به این عنوان حذف شد.

با تشکر

Junior Member

سلام بچه ها
    کسی تجربه ی خرید بلیط از آژانس های آنلاین رو داره؟ مثه cheapoair و یا faredepot؟ میخواستم ببینم مطمئن هستن یا نه. من به خاطر مسیر خاصی که میخوام برم خود سایت هواپیمایی ها یا ندارن و یا خیلی گرونتر هستن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط cholera نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    کسی تجربه ی خرید بلیط از آژانس های آنلاین رو داره؟ مثه cheapoair و یا faredepot؟ میخواستم ببینم مطمئن هستن یا نه. من به خاطر مسیر خاصی که میخوام برم خود سایت هواپیمایی ها یا ندارن و یا خیلی گرونتر هستن
    ممنون
    سلام
    مسیر تون رو بفرمایید اینجا یا توی پیام خصوصی چک کنم براتون

ApplyAbroad Superstar

سلام از روی Skyscanner چک کنید خیلی خو ب است من سالهاست استفاده میکنم. گاهی البته قیمتی را که میدهد را میشود کمی ارزانتر هم مستقیم از شرکت هواپیمایی مستقیم آنلاین بخرید. Google flights هم میتوانید استفاده کنید ولی خیلی شرکتهای کوچک تر را پوشش نمیدهد. اگر کمکی هم لازم هست بفرمایید من دنبال میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام

Junior Member

سلام
    خیلی خیلی ممنونم بابت پیگیری سریعتون. من چون ویزای سینگل دارم برای سفارت ارمنستان وقت گرفتم که قبل از رفتن به ایران برم برای مصاحبه. برای همین به نظر خودم این مسیرها مناسبن:
    رفت: هیوستون به ارمنستان (12 می اگه اونجا باشم خوبه، چون مصاحبه ی من 14 می هس. از ارمنستان به تهران رو با یک طرفه با هواپیمایی های ماهان یا آسمان میگیرم)
    برگشت تهران به هیوستون( 20 جولای فعلا)
    نظر شما چیه؟
    بازم ممنونم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    ویرایش توسط cholera : February 5th, 2018 در ساعت 09:03 PM

Junior Member

ممنونم از کمکتون. پس آژانس هایی که سایت skyscanner معرفی میکنه برای خرید بلیط ازشون معتبر هستن، درسته؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام از روی Skyscanner چک کنید خیلی خو ب است من سالهاست استفاده میکنم. گاهی البته قیمتی را که میدهد را میشود کمی ارزانتر هم مستقیم از شرکت هواپیمایی مستقیم آنلاین بخرید. Google flights هم میتوانید استفاده کنید ولی خیلی شرکتهای کوچک تر را پوشش نمیدهد. اگر کمکی هم لازم هست بفرمایید من دنبال میکنم
    ویرایش توسط cholera : February 5th, 2018 در ساعت 09:07 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط cholera نمایش پست ها
    ممنونم از کمکتون. پس آژانس هایی که سایت skyscanner معرفی میکنه برای خرید بلیط ازشون معتبر هستن، درسته؟
    اسکای اسکنر به همراه گوگل فلایت فقط موتور های جستجوگر هستند
    خودشون بلیت صادر نمیکنند و قرار نیست اعتباری بدن به سایت دیگه

ApplyAbroad Superstar

سلام لطفا دقیقا منظورتان از معتبر چیست؟ اگر منظور این باشد که واقعا بلیط میفروشند یعنی پول آدم را میگیرند و چیزی نفروشند من با بیش از ۴۰ -۵۰ بار خرید به چنین موردی برنخوردم. یعنی شما را به فروشنده - که آنهم تازه خود ایرلاین ممکن است نباشد به صورت درگاه وصل میکنند و فرم پر میکنید و خرید میکنید. اگر منظور از معتبراین باشد که تاریخ و ساعت و اینها را عوض میکنند من فقط یکباربا اسکایسکنر برخورد داشتم که بلیطی را با قیمت البته خیلی خیلی خوب از JFK برای لندن برای دوستی خریدم و پول پرداخت شد ولی فردا صبحش تلفن کردندکه اشتباه کرده اند و آن بلیط کنسل شده و اگر بخواهیم باید بلیط دیگری با قیمت بیشتری بگیریم. فروشنده لهجه هندی داشت ولی با یکی دو بار تلفن چون پول از حساب من خارج شده بود مجبور شد بپذیرد معامله انجام شده و به همان قیمت با یکی دو ساعت فاصله از ایرلاین دیگری بلیط داد. edreams را هم یادم افتاد در مقطعی استفاده کردم ولی بعدها متوجه شدم اسکایسنر آنرا هم سرچ میکند بنابراین الان دیگر دوباره کاری میشود.
    ویرایش توسط susighton : February 6th, 2018 در ساعت 01:34 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

شیراز به سن دیگو کالیفورنیا برای اواسط جولای (15-20). ظاهرا بهترین هواپیمایی قطر هست از طریق دوحه. چه سایتی رو پیشنهاد می کنید؟ این ایرانی ها ک گرون فروشن. خارجی ها معتبرن؟
    مثل tripsta یا gotogate?

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)