نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1370 از 1383 نخستنخست ... 37087012701320136013611362136313641365136613671368136913701371137213731374137513761377137813791380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,691 تا 13,700 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

من می خواهم از ایران ی بلیت داخلی آمریکا بگیرم از ی ایالت ب ایالت دیگه
    ۲ تا کار می تونم انجام بدم:
    ۱ـ از سایت های ایرانی ک معرفی شده استفاده کنم
    ۲ـ از سایت امریکن ایرلاینز بگیرم با سایت تهران پیمنت ک حدود ۶۰ ۷۰ تومن گرونتر میشه
    مساله من اینجاست ک ظاهرا قیمت این پرواز ها بدون احتساب بار هست و برای دو تا بار ۲۳ کیلویی ۶۰ دلار اضافه میگیرن در مورد carry on چیزی ندیدم
    این ۶۰ دلارو باید موقع رزرو بلیت بدیم یا حضوری تو فرودگاه؟
    اگه موقع رزرو بلیت هست ک سایتای ایرانی همچین آپشنی ندارن
    پیشنهاد شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    من می خواهم از ایران ی بلیت داخلی آمریکا بگیرم از ی ایالت ب ایالت دیگه
    ۲ تا کار می تونم انجام بدم:
    ۱ـ از سایت های ایرانی ک معرفی شده استفاده کنم
    ۲ـ از سایت امریکن ایرلاینز بگیرم با سایت تهران پیمنت ک حدود ۶۰ ۷۰ تومن گرونتر میشه
    مساله من اینجاست ک ظاهرا قیمت این پرواز ها بدون احتساب بار هست و برای دو تا بار ۲۳ کیلویی ۶۰ دلار اضافه میگیرن در مورد carry on چیزی ندیدم������
    این ۶۰ دلارو باید موقع رزرو بلیت بدیم یا حضوری تو فرودگاه؟
    اگه موقع رزرو بلیت هست ک سایتای ایرانی همچین آپشنی ندارن������
    پیشنهاد شما چیه؟
    توصیه میشود همیشه بلیت رو از مبدا به مقصد بگیرید
    مگر اینکه مثل بفرمایید اینطوری حدود 2 میلیون بلیتم ارزونتر میشود و یا بلیتی نمیشه به این مقصد گرفت به صورت یکپارچه
    مسیر های امریکن رو اغلب در ادامه پرواز قطری میشه گرفت
    اگر خواستید پیام خصوصی بدید براتون چک کنم که آیا اینکاری که میخواهید انجام بدید منطقی هست یا خیر
    ضمن اینکه بلیت های جدا جدا خریدن ریسک های خودش رو دارد مثلن یکیش مغایرت بار هست و یکیش در صورت کنسل و تاخیر بلیت اول موجب به عدم حضور مسافر در بلیت دوم میشود که اینطوری بلیت داخلی شما میسوزد

Junior Member

سلام بهترین مسیر برای سفر از مشهد به نیوجرسی و بالعکس چيه؟
    ویرایش توسط iamm : May 23rd, 2018 در ساعت 12:24 PM

Junior Member

سلام.
    دوستان من شنیدم شما از همون کشوری که ویزا گرفتی باید بری آمریکا. و اینکه وقتی ویزا رو میگیری دیگه نمی تونی برگردی ایران. چون اگه برگردی یا هر کشور دیگه ای بری ویزات باطل میشه. راسته؟ به نظرم نا معقول میاد.

سوال یک خیر،شما در هر کشوری اقامت قانونی داشته باشی میتونی با ویزای معتبر به کشور مقصدت بری
    سوال دو بستگی به نوع ویزا داره که سینگل باشه یا مالتی، به ایران و جای دیگه ربطی نداره

سلام دوستان. هنوز نتیجه ویزای اف 1 و اف 2 من مشخص نیست ولی به پیشنهاد دوستانم میخوام بلیط رو الان بخرم. مقصدم کلمبیا - ساوت کارولینا هست. پورت ورودی و پرواز مناسب رو چجوری پیدا کنم؟ اصلا الان منطقی هست که بلیط بخرم؟ یا صبر کنم ویزا بیاد بعد؟ تاریخی که میخوام بخرم بین 8 تا 12 آگوسته. شروع پروگرم 16 آگوسته ولی 13 آگوست یه وورک شاپ هست که گرچه برا من اجباری نیست ولی میخوام شرکت کنم.

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوستان. هنوز نتیجه ویزای اف 1 و اف 2 من مشخص نیست ولی به پیشنهاد دوستانم میخوام بلیط رو الان بخرم. مقصدم کلمبیا - ساوت کارولینا هست. پورت ورودی و پرواز مناسب رو چجوری پیدا کنم؟ اصلا الان منطقی هست که بلیط بخرم؟ یا صبر کنم ویزا بیاد بعد؟ تاریخی که میخوام بخرم بین 8 تا 12 آگوسته. شروع پروگرم 16 آگوسته ولی 13 آگوست یه وورک شاپ هست که گرچه برا من اجباری نیست ولی میخوام شرکت کنم.
    به نظر من اگر الان بلیط بخرید و ویزاتون تا اون موقع نیاد احتمالا باید مبلغ بیشتری جریمه بدید برای تغییر بلیط تا اینکه بخواید بلیط رو دو هفته قبل از تاریخ پرواز بگیرید.

تنها گزینه برای ورود هم به نظر من اتلانتا هست. از اتلانتا تا شهرتون باید با اتوبوس برید یا از سرویس های دانشگاه استفاده کنید. فکر میکنم حدود ۲ تا ۳ ساعت راه باشه از اتلانتا تا اونجا اما بهتره خودتون هم توی گوگل مپ چک کنید.

سلام دوستان!
    من حدود 20 جولای میخوام از تهران به مقصد نیویورک بلیط بگیرم. روی سایت Cheapoair و Kayak بلیط پرواز قطر رو چک کردم که یه توقف دو ساعت و نیمه توی فرودگاه قطر داره! میخواستم ببینم در اون صورت هم لازمه من توی قطر دوباره check-in کنم؟ و اینکه با توجه به گرونی دلار، خودم بلیطو بگیرم بهتره یا از طریق آژانس اقدام کنم؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین که از چه ایرلاینی بلیط بگیرم، یا آژانسهای معتبر رو بهم معرفی کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazizadi نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من حدود 20 جولای میخوام از تهران به مقصد نیویورک بلیط بگیرم. روی سایت Cheapoair و Kayak بلیط پرواز قطر رو چک کردم که یه توقف دو ساعت و نیمه توی فرودگاه قطر داره! میخواستم ببینم در اون صورت هم لازمه من توی قطر دوباره check-in کنم؟ و اینکه با توجه به گرونی دلار، خودم بلیطو بگیرم بهتره یا از طریق آژانس اقدام کنم؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین که از چه ایرلاینی بلیط بگیرم، یا آژانسهای معتبر رو بهم معرفی کنین.
    فقط در مورد یه بخشی از سوالتون بگم که آژانسها اغلب دلار رو با قیمت 4200 - 4300 حساب میکنند. اگه شما هم با همین قیمت میتونید دلار بخرید خودتون خرید کنید. در غیر اینصورت به همون آژانسها اعتماد کنید. خود سایت قطر هم به همین قیمت فروش بلیط با کارت شتاب داره.

در مورد بخشهای دیگه سوالتون من اطلاع و تجربه ای ندارم

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

چطوری میشه بلیط ها رو با دلار 4200 گرفت؟
    من از دیترویت یا شیکاگو به تهران بلیط میخوام. چطور میشه با دلار 4200 گرفت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)