نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1372 از 1383 نخستنخست ... 37287212721322136213631364136513661367136813691370137113721373137413751376137713781379138013811382 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,711 تا 13,720 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط subk8 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ و راهنمایی تون.

برای من با توجه به وقفه ی 20 ساعته، چه پیشنهادی دارید؟

دوستمم دقیقا این مشکل رو داره ولی ایشون باید بره اکلاهما سیتی. بهم خصوصی پیام داد در ادامه سوالم، مورد مدنظرش رو هم بپرسم:
    ایشون بعد از ورود از پورت دالاس، زمینی و با یکی از یچه ها که میاد دنبالش، میره شهری که دانشگاه اکلاهما اونجاست (حدودا 2.5 ساعت راهه زمینی). میگفت ازتون بپرسم که آیا در پورت ورودی ازش مدرکی دال بر اینکه از اونجا کجا میره خواسته میشه یا نه؟ در حالت پروازی بلیط هست بعنوان مدرک؛ اما در حالت حرکت زمینی، چیزی نیست.

بازم ممنون از وقتی که برای پاسخ به سوالات اختصاص میدید.
    شما بعد از کنترل پاسپورت و گمرک چمدونها رو تحویل پرواز بعدی میدید. اگه بلیت رو یک تیکه از ایران تا مقصد نهایی بخرید، هزینه اضافی برای چمدون در پرواز داخلی آمریکا از شما نمی گیرن، صرف نظر از اینکه فاصله بین پروازها چقدر باشه. ولی فاصله ۲۰ ساعته بین دو تا پرواز داخل آمریکل مشکل دیگه ای داره. برخی ایرلاینها چمدون رو برای زمان خیلی طولانی قبل از پرواز قبول نمی کنن، به خصوص اگه زمان پرواز دوم در روز بعد باشه. درنتیجه مجبور میشید توی فرودگاه بمونید تا زمانی که ایرلاین چمدون شما رو قبول کنه. در برخی فرودگاهها ممکنه جایی باشه که با پرداخت مقداری هزینه چمدون رو امانت بگذارید و بعدا تحویل بگیرید که هزینه اش زیاد میشه. سعی کنید بلیت رو جوری بگیرید که فاصله پروازهاتون داخل آمریکا اینقدر طولانی نباشه.

در فرودگاه ورودی خیلی براشون مهم نیست که به صورت هوایی به مقصد نهایی سفر می کنید یا زمینی. وقتی I20 شما رو ببینن که با ویزاتون مطابقت داره همون براشون کافیه. گیر دادن در فرودگاه ورودی بستگی به گیر بودن افسر مربوطه داره و نمیشه به صورت کلی گفت کدوم فرودگاه خوبه یا بد. من موارد زیادی سراغ دارم که در فرودگاههای به اصطلاح بد، تجربه خوب داشتن و بالعکس.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام
    من برای ۱ آگوست قصد دارم که با ویزای دانشجویی برم آمریکا ولی از اونجا که دانشگاهم ۱۷ آگوست شروع میشه و برادرم هم آمریکاست میخواستم این دو هفته رو برم پیش برادرم. مشکل اینجاست برادرم توی یک ایالت متفاوت با ایالت دانشگاه من زندگی میکنه. میخواستم بپرسم که من اگه مستقیم از ایران برم شهری که برادرم هست توی پرت ورودی مشکلی برام پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marzoom نمایش پست ها
    سلام
    من برای ۱ آگوست قصد دارم که با ویزای دانشجویی برم آمریکا ولی از اونجا که دانشگاهم ۱۷ آگوست شروع میشه و برادرم هم آمریکاست میخواستم این دو هفته رو برم پیش برادرم. مشکل اینجاست برادرم توی یک ایالت متفاوت با ایالت دانشگاه من زندگی میکنه. میخواستم بپرسم که من اگه مستقیم از ایران برم شهری که برادرم هست توی پرت ورودی مشکلی برام پیش نمیاد؟
    سلام
    خیر مشکلی نداره

واقعا مسخره شده بلیط فروشی ارلاینها جدیدا، کی ال ام و لوفتانزا که به ایران نمیفروشن، ترکیش و امارات و قطری هم که به بهانه اینکه نرخ با دلار ۴۳۰۰ حساب میشه، قیمت دلاریشون رو حسابی بردن بالا، تکلیف مردم بدبخت این وسط مشخص نیست. یکدفعه همشون جمع کنن از ایران برن تا تکلیف ما یکسره بشه با این مسخره بازی هاشون، بانک مرکزی که با نرخ ۴۳۰۰ بهشون ارز رو میده نمیدونم چه مرگشونه عوضی ها.

پرواز KLM و AIR FRANCE به کلی از اکتبر امسال قطع خواهد شد
    پرواز اتریشی به شهرهای اصفهان و شیراز هم قطع شد

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام ، دوستانی که پرواز شیکاگو به آرکانزاس فرودگاه ( XNA) داشتن لطف میکنن بگن چه مسیر پروازی از شیکاگو به ارکانزاس ارزون تره ؟ من برای شیکاگو بلیط گرفتم چون پرواز بعدیم به ارکانزاس حدودا 3 ساعت اختلاف زمانی داشت و ریسک از دست دادن پرواز داشتم، نگرفتم. ممکن دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن چه پروازی بگیرم بهتر و ارزون تر باشه. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام ، دوستانی که پرواز شیکاگو به آرکانزاس فرودگاه ( XNA) داشتن لطف میکنن بگن چه مسیر پروازی از شیکاگو به ارکانزاس ارزون تره ؟ من برای شیکاگو بلیط گرفتم چون پرواز بعدیم به ارکانزاس حدودا 3 ساعت اختلاف زمانی داشت و ریسک از دست دادن پرواز داشتم، نگرفتم. ممکن دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن چه پروازی بگیرم بهتر و ارزون تر باشه. ممنونم
    سلام
    بلیت رو همیشه به شهر مقصد میگرند
    پرواز بعدی رو از دست بدید اتفاقی نمیافته براتون پرواز بعدی رو براتون ریبوک میکنند مجانی
    الان شما باید یه بلیت دوم دیگه بخرید که ریسک های خودش رو داره
    مغایرت بار
    عدم قبول مسئولیت ارلاین برای رساندن شما به شهر مقصدتون
    درصورت کنسل یا تاخیر پرواز اول نو شو خوردن روی پرواز دوم که احتمالن قابل استرداد نیست

ApplyAbroad Guru

جناب پیرسون
    آیا امکان خرید بلیط سوتو (مقصد ایران) از طریق آژانسهای ایران و یا هر کدام از ایرلاینها در حال حاضر وجود دارد و اگر پاسخ مثبت است از چه طریق.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    جناب پیرسون
    آیا امکان خرید بلیط سوتو (مقصد ایران) از طریق آژانسهای ایران و یا هر کدام از ایرلاینها در حال حاضر وجود دارد و اگر پاسخ مثبت است از چه طریق.
    با تشکر
    خیر
    حدود یکماه هست سازمان هواپیمای کشوری فروش بلیت های سوتو رو ممنوع کرد
    این نوع بلیت ها رو هنوز آژآنس روی سیستم های رزرواسیونی که point of sales اش ایران نیست میگیرند به ریال منتها نرخ ها جالب و رقابتی در نمیاد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    خیر
    حدود یکماه هست سازمان هواپیمای کشوری فروش بلیت های سوتو رو ممنوع کرد
    این نوع بلیت ها رو هنوز آژآنس روی سیستم های رزرواسیونی که point of sales اش ایران نیست میگیرند به ریال منتها نرخ ها جالب و رقابتی در نمیاد
    ضمن تشکر، برخی سایتهای رزرو آنلاین بلیط ایرانی هم چنین سرویسی را ارایه میدهند هنوز ولی ظاهرا همانطور که شما فرمودید نرخ تبدیلشان چیزی فراتر از حتی دلار به نرخ بازار آزاد روز ایران در مقایسه با نرخ دلاری همان پروازها از سایتهای آنلاین خارجی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)