نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 1376 از 1383 نخستنخست ... 37687612761326136613671368136913701371137213731374137513761377137813791380138113821383 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,751 تا 13,760 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member Nobile آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    تاریخ سفر هم بفرمایید
    گزینه 1 پگاسوس اجازه پرواز بهتون نمیده به صورت یه طرفه به کپنهاگ . این مسیر روی دو بلیت مختلف صادر میشه که بهم ارتباطی نداره و با پاس ایرانی نمیشه رفت
    گزینه 2 بارش یک تیکه هست
    گزینه 3 بلیت های ارفلوت غیر قابل استرداد هستند

ممنون از پاسختون.
    تاریخ سفرم تقریبا دوشنبه اول اکتبر هست حالا یکی دو روز قبلش یا بعدش، بسته به اینکه بلیط با قیمت بهتر پیدا کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nobile نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    تاریخ سفرم تقریبا دوشنبه اول اکتبر هست حالا یکی دو روز قبلش یا بعدش، بسته به اینکه بلیط با قیمت بهتر پیدا کنم.
    برای آستین همون پرواز قطری جت بلو بهترین هست که نرخ حدود 10 میلیون داره

سلام بچه ها
    راستش من یه سوال دارم و ممنون میشم اگه راهنمایم کنین.

من مادرم با ویزای ویزیتر اومده بودن آمریکا که حالا ویزاشون تموم شده و باید برگردان. متاسفانه بلیتشون KLM بوده و امکان استفاده ازش نیست. درخواست کنسلی دادم و اونها مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ تومان برمیگردونن. با توجه به این شرایط این خیلی ناحقیِ . من به KLM تو US زنگ زدم و اونها میگن چون بلیط ایران صادر شده ما نمیتونیم کاری کنیم اما اگه US خرید بودین %۵۰ بر میگشت. هیچ راهی وجود دادر تا با ایرلاین مکاتبه کنم؟ باید بلیط و به قیمت الان برگردونن یا معادله دلاریشو به من اینجا پرداخت کنن چون ایران در نهایت این پولو به KLM به دلار پرداخت کرده.

ممنون میشم راهنمایم کنی چه کاری می‌تونم انجام بدم

مریم

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamm67 نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من مادرم با ویزای ویزیتر اومده بودن آمریکا که حالا ویزاشون تموم شده و باید برگردان. متاسفانه بلیتشون KLM بوده و امکان استفاده ازش نیست. درخواست کنسلی دادم و اونها مبلغ ۱۰۰،۰۰۰ تومان برمیگردونن. با توجه به این شرایط این خیلی ناحقیِ . من به KLM تو US زنگ زدم و اونها میگن چون بلیط ایران صادر شده ما نمیتونیم کاری کنیم اما اگه US خرید بودین %۵۰ بر میگشت. هیچ راهی وجود دادر تا با ایرلاین مکاتبه کنم؟ باید بلیط و به قیمت الان برگردونن یا معادله دلاریشو به من اینجا پرداخت کنن چون ایران در نهایت این پولو به KLM به دلار پرداخت کرده.

مریم
    سلام
    چرا اینطوری فکر میکنید که برگشت یه بلیت رفت و برگشت رو اگر کنسل کنید 50 درصد بلیت رو میشه استرداد کرد؟!!
    توی امریکا هم بلیت رو خریده بودید اینطوری نبود که بهتون گفتند ، قانونش این هست که در این حالت ارلاین فرض رو بر این میگیره که مسافر قصد خرید بلیت یه طرفه را داشته از ابتدا
    برای همین نرخ یه بلیت یه طرفه در همان تاریخ سفر مسافر در میاورد و ابتدا به ساکن از هزینه بلیت دو طرفه کسر میکنه اگر چیزی باقی موند ( در موارد چیزی باقی نمیماند ) جریمه cancellation after departure رو ازش کسر میکند باقی رو به شرط اینکه بلیت شرایط non refundable after departure نداشته باشد استرداد میکند

کلیه بلیت های فروش رفته در ایران بعد از برجام روی ارلاین های ارفرانس و کی ال ام شرایط non refundable after departure دارند.
    حالا شما از یه موقعیت استثنایی که با کنسل شدن پرواز های klm به ایران به وجود اومده به نفع خودتان میتونید استفاده کنید.
    چون پرواز های klm به ایران کلن کنسل شده شما میتونید بهانه کنید که پرواز جایگزین کی ال ام رو که احتمالن دو توقفه هست نمیپذیرید
    توجه بفرمایید یعنی مسافر میخواد پرواز کنه سر تاریخ ولی پرواز جایگزین ارلاین رو قبول نداره. چون ارلاین توش تغییرات ایجاد کرده.
    توی این حالت استثنایی میتونید تنها نرخ ارزشی بلیت برگشتتون رو از ارلاین طلب بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    چرا اینطوری فکر میکنید که برگشت یه بلیت رفت و برگشت رو اگر کنسل کنید 50 درصد بلیت رو میشه استرداد کرد؟!!
    توی امریکا هم بلیت رو خریده بودید اینطوری نبود که بهتون گفتند ، قانونش این هست که در این حالت ارلاین فرض رو بر این میگیره که مسافر قصد خرید بلیت یه طرفه را داشته از ابتدا
    برای همین نرخ یه بلیت یه طرفه در همان تاریخ سفر مسافر در میاورد و ابتدا به ساکن از هزینه بلیت دو طرفه کسر میکنه اگر چیزی باقی موند ( در موارد چیزی باقی نمیماند ) جریمه cancellation after departure رو ازش کسر میکند باقی رو به شرط اینکه بلیت شرایط non refundable after departure نداشته باشد استرداد میکند

کلیه بلیت های فروش رفته در ایران بعد از برجام روی ارلاین های ارفرانس و کی ال ام شرایط non refundable after departure دارند.
    حالا شما از یه موقعیت استثنایی که با کنسل شدن پرواز های klm به ایران به وجود اومده به نفع خودتان میتونید استفاده کنید.
    چون پرواز های klm به ایران کلن کنسل شده شما میتونید بهانه کنید که پرواز جایگزین کی ال ام رو که احتمالن دو توقفه هست نمیپذیرید
    توجه بفرمایید یعنی مسافر میخواد پرواز کنه سر تاریخ ولی پرواز جایگزین ارلاین رو قبول نداره. چون ارلاین توش تغییرات ایجاد کرده.
    توی این حالت استثنایی میتونید تنها نرخ ارزشی بلیت برگشتتون رو از ارلاین طلب بفرمایید.

پیرسون جان
    مگه klm پرواز جایگزین گذشته؟ منظورتون از این:
    چیه؟

اینها به من گفتن میتونی refund کنی که اونم ۱۰۰،۰۰۰ تومان می‌شه.
    یعنی شما میگین پرواز جایگزین داره؟ من چجوری می‌تونم این درخواست نرخِ بلیط برگشت رو بدم؟مامان من بلیتش کنسل شده الان چون ویزاشونو تمدید کرده بودیم و دیرتر از تاریخ برگشت می‌رن، اما به عنوانه کردیت داشتیم که فقط باید adjustment fee پرداخت میکردیم. الان که refund صادر شده من چجوری می‌تونم درخواست نرخِ بلیط برگشت رو بدم؟ البته من refund و قبول نکردم اگه راهنمایم کنین ممنون میشم

سلام بچه ها

مریم
    میشه تو قسمت ویزای توریستی امریکا بگید که مادرتون کی و چجوری ویزا گرفتن؟

پیرسون جان
    مگه klm پرواز جایگزین گذشته؟ منظورتون از این:
    چیه؟

اینها به من گفتن میتونی refund کنی که اونم ۱۰۰،۰۰۰ تومان می‌شه.
    یعنی شما میگین پرواز جایگزین داره؟ من چجوری می‌تونم این درخواست نرخِ بلیط برگشت رو بدم؟مامان من بلیتش کنسل شده الان چون ویزاشونو تمدید کرده بودیم و دیرتر از تاریخ برگشت می‌رن، اما به عنوانه کردیت داشتیم که فقط باید adjustment fee پرداخت میکردیم. الان که refund صادر شده من چجوری می‌تونم درخواست نرخِ بلیط برگشت رو بدم؟ البته من refund و قبول نکردم اگه راهنمایم کنین ممنون میشم
    سلام
    تاریخ پرواز کی بوده به ایران؟
    اگر تاریخ پرواز ایشان بعد از تاریخ 23SEP18 بوده ، خود پرواز اتوماتیک کنسل شده دیگه نیازی به کنسل کردن شما نبوده
    مرکزی که بلیت رو ازش تهیه کردید باید بهتون اطلاع میداده که پروازتون کنسل شده، اگر قبل از این تاریخ بوده موضوع متفاوت میشه

سلام.
    من یه بلیط ارزون پیدا کرده ام (ارفلوت) ولی یه چمدون 23 کیلویی مجازه فقط.
    -برای چمدون دوم 100 دلار میگیرن ولی نمیدونم پرواز داخلی آمریکا هم دوتا را حمل میکنه یا وقتی خواستم بار رو تحویل بدم برای پرواز داخلی، دوباره پول دومی رو هم باید بدم یا نه (اون 100 دلار رو مستقیما به ارفلوت باید بدم و نه جت بلو). با همون 100 دلار بازم حداقل 100 ارزون تر از بقیه بلیطها در میاد.
    -میشه هم کری آن (اونم سنگین و حدود 15 کیلو) داشت و هم یه کوله؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    من یه بلیط ارزون پیدا کرده ام (ارفلوت) ولی یه چمدون 23 کیلویی مجازه فقط.
    -برای چمدون دوم 100 دلار میگیرن ولی نمیدونم پرواز داخلی آمریکا هم دوتا را حمل میکنه یا وقتی خواستم بار رو تحویل بدم برای پرواز داخلی، دوباره پول دومی رو هم باید بدم یا نه (اون 100 دلار رو مستقیما به ارفلوت باید بدم و نه جت بلو). با همون 100 دلار بازم حداقل 100 ارزون تر از بقیه بلیطها در میاد.
    -میشه هم کری آن (اونم سنگین و حدود 15 کیلو) داشت و هم یه کوله؟
    ممنون
    سلام
    هر بلیتی با یک شماره ایتیکت واحد همیشه بین یک جفت شهر هست
    مثلن تهران - ممفیس / شیراز - سالت لیک سیتی
    مقررات بار هر بلیتی از مبدا تا مقصد یکسان هست ، اینطوری نیست مثلن هی کم و زیاد بشه وسط راه ، اولش دو تیکه باشه آخر هاش دیگه یک تیکه بشه و یا بار نداشته باشه
    مقررات بار هیچ ربطی به اینکه پرواز شما با چه ارلاینی هست و ارلاین ها تغییر میکنند و یا کجا توقف داره یا نه و یا اینکه سگمنت پروازیتون بین المللی هست بین قاره ای هست و یا دامستیک هست ندارد. و همینطور چند تا توقف دارید، ندارد
    ویرایش توسط Pearson : October 13th, 2018 در ساعت 05:59 PM

Junior Member

سلام پیمان جان. در حال حاضر نرخ محاسبه دلار برای پروازهای خارجی چه مقدار میباشد و آیا نرخ ثابت هست و یا روزانه با توجه به نرخ بازار تغییر می کند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)