نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 239 از 1383 نخستنخست ... 1391892292302312322332342352362372382392402412422432442452462472482492893397391239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

دوتان کسی در مورد ایر فلوت نظری نداره.
    من بلیط تورکیشم رو با این عوض کردم.
    امیدوارم کار اشتباهی نکرده باشم.

لطفا اگه کسی هست که نظری داشته باشه به من بگه
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    دوتان کسی در مورد ایر فلوت نظری نداره.
    من بلیط تورکیشم رو با این عوض کردم.
    امیدوارم کار اشتباهی نکرده باشم.

لطفا اگه کسی هست که نظری داشته باشه به من بگه
    برای کیفیت این پرواز لطفا ارسال 1541 و همچنین ارسال 1420 رو ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    این یه هواپیمای روسی و اصلا تعریف نداره... من از آژانس هواپیمایی که پرسیدم گفت افتضاحه! از دوستام هم شنیدم که احتمال گم شدن چمدون توش زیاده! ولی واقعا ارزونه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    با سلام
    ارفلوت به آتلانتا پرواز نداره، امکان داره ادامه ی مسیر از مسکو به آتلانتا با خطوط هواپیمایی دلتا باشد
    ارفلوت به سه شهر امریکا نیویورک، واشنگتن و لوس آنجلس پرواز مستقیم دارد.
    کیفیت این خطوط هواپیمایی زیاد جالب نیست و کنسلی پرواز زیاد توش دارد.

Junior Member

سلام دوستان ،
    من مي خواهم با ارزونترين پرواز برم تگزاس- San antonio . كسي چيزي مي دونه؟ البته الان تقريباً همه پروازها پر شده. اگه كسي اطلاعاتي داره در اين رابطه ممنون مي شم بگه.

Hey everyone
    I used Emirates to fly to LA,I got a round trip for 1600$ the flight was not bad!!,But let me tell u It's very tiring and boring I was listing to country music for 6 hours!how much movies can u watch??so It's not going to be easy
    About the things u can take u are allowed to bring 2,23kg ,but u can bring even 31kg paying 50$ for each if u hae more than 2 cases then u will have to pay 180$ or check-in online and pay 140$
    And be sure to reserve your seat 24hours before the flight(u can do it from the site of the airways u r travailing with)Although that is when u would prefer a window seat!1
    And I'm really sorry I couldn't type in Farsi I am having difficulties adding it to my laptop
    U can send me a message if u need any other information,because I won't be checking this place again I guess
    All the best
    S

نقل قول نوشته اصلی توسط Arezou نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من مي خواهم با ارزونترين پرواز برم تگزاس- San antonio . كسي چيزي مي دونه؟ البته الان تقريباً همه پروازها پر شده. اگه كسي اطلاعاتي داره در اين رابطه ممنون مي شم بگه.
    قطر به هیوستون داره که اونجا نزدیک ترین جا هست

Junior Member

سلام...
    کسی تجربه خرید بلیط به صورت online از سایت هایی مثل vayama/ cheapoair رو داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtdii نمایش پست ها
    سلام...
    کسی تجربه خرید بلیط به صورت online از سایت هایی مثل vayama/ cheapoair رو داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من انلاین از خود سایت یوتایتد خریدم

پروازهای تورکیش چک این آن لاین دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siboo نمایش پست ها
    پروازهای تورکیش چک این آن لاین دارند؟
    برای ایران متاسفانه این امکان رو ندارند

Member Fereydoun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان کسی تا الان تونسته پرواز اتحاد رو بدون ویزا در پاسپورت OK کنه، یعنی بلیطش صادر بشه؟ اگر کسی هست یا میدونه لطفا بگه چه طور میشه این کارو کرد؟ خود دفترش که این کارو نمیکنه. آژانس ها برای ترکیش صادر میکنند اما برای اتحاد نه، اگر آژانسی هم سراغ دارید که بدون ویزا در پاس بلیط اتحاد صادر میکنه ممنون میشم معرفی کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)