نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 251 از 1383 نخستنخست ... 1512012412422432442452462472482492502512522532542552562572582592602613013517511251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,501 تا 2,510 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط، محدوديت بار و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط alirg نمایش پست ها
    مثلا اینکه میگن Qatar بهتره از Luftansa بر چه اساسیه؟ من دیدم با لوفتنسا ۱۲۷۹$ هست ولی‌ با قطر ۱۵۶۰$
    بد مثلا الان من میرم توی ایرپرت یه شهر بزرگ (tulsa)، برا اینکه ازاون شهر اصلی‌ به شهر کوچیکی که دانشگام اونجاست (stillwater) چیکار باید کنم؟
    منم پروازم تا سیاتل هست و از اونجا باید برم به شهر کوچیکی که مرکز تحقیقاتی هست. از دوستم که تو امریکاست خواستم تا با توجه به زمان رسیدنم به سیاتل برام بلیط تا مقصد و بگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی عمران - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط، محدوديت بار و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

صفا جان این سایت که گفتی فکر می‌کنم ارزونترینرو میگه ، نه؟ من الان برام ۵ تا شرکت اورد ولی‌ لوفتنسا و قتر و نیورد اصلا
    بعد میگما، من برا شهر کوچیکی که دانشگاه اونجاست چیکار باید کنم؟ فک کنم فرودگاه بین‌المللی نداره چون اصلا توی یون شهر پیدا نمی‌کنه جائی‌ رو، شهرای اطراف پیدا می‌کنه
    نه، این سایت همه پروازها رو داره
    شاید تو اون روز به اون شهری که تو میخوای پرواز ندارن
    باید چند روز تو هفته رو چک کنی. میخوای تقریبأ کی اونجا باشی؟
    اگه شهری که میخوای بری فرودگاه داشته باشه، خودش واست کانکشن هم انتخاب میکنه( باید مقصد نهایی رو سرچ کنیا) اگه هم که فرودگاه نداشته باشه که باید با اتوبوس بری
    بهترین کار اینه که با دانشجوهای ایرانی که الان اونجا هستن صحبت کنی و مشورت بگیری.
    در ضمن، سایت یاهو رو هم چک کن.

Member alirg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    منم پروازم تا سیاتل هست و از اونجا باید برم به شهر کوچیکی که مرکز تحقیقاتی هست. از دوستم که تو امریکاست خواستم تا با توجه به زمان رسیدنم به سیاتل برام بلیط تا مقصد و بگیره.
    خوب دوستای امریکتون چطوری می‌گیرن؟ بگن چه سایتی هستو روششو خودمون بگیریم دیگه
    لطفا خواهشا توروخدا از دادن اطلاعات اشتباه خود داري کنيد، جواب اشتباه شما ممکن زندگي‌ يه نفرو خراب کنه

خوب دوستای امریکتون چطوری می‌گیرن؟ بگن چه سایتی هستو روششو خودمون بگیریم دیگه
    راستش من نپرسیدم ازش ولی قاعدتا اون به روشش آشناست و براش راحت تر بود که خودش برام بلیط بگیره تا برای من توضیح بده که چطوری اینکارو انجام بدم! حالا با این وجود می پرسم ببینم چی میگه.

دوستان چطوری باید بفهمیم از کدوم مسیر بریم بهتره؟ یه راهنمایی می‌شه بکنید؟
    site چیزی وجود داره؟یه نگاهی‌ به سایت FlyingMattersانداختم ولی‌ چیزی نیافتم:د
    راستی‌ من می‌خوام برم stillwater,Oklahoma حالا از کجا بفهمم کدوم پرواز برا اینجا داره؟
    مبدأ = تهران
    شما باید به شهر Tulsa بلیط بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    راستش من نپرسیدم ازش ولی قاعدتا اون به روشش آشناست و براش راحت تر بود که خودش برام بلیط بگیره تا برای من توضیح بده که چطوری اینکارو انجام بدم! حالا با این وجود می پرسم ببینم چی میگه.

از ایران هم می تونید بلیط های داخلی برای شهرهای کوچک امریکا را هم بگیرید به شرط اینکه که ادامه ی مسیرتان باشد

مثلا اینکه میگن Qatar بهتره از Luftansa بر چه اساسیه؟ من دیدم با لوفتنسا ۱۲۷۹$ هست ولی‌ با قطر ۱۵۶۰$
    بد مثلا الان من میرم توی ایرپرت یه شهر بزرگ (tulsa)، برا اینکه ازاون شهر اصلی‌ به شهر کوچیکی که دانشگام اونجاست (stillwater) چیکار باید کنم؟
    چون قطری 5 ستاره و لوفت هانزا 4 ستاره هست
    باید با تاکسی با اتوبوس برید

AZ / IKA-FCO-ATL-MKE / 20DEC11 / 10.682.000 IRR
    LH / IKA-FRA-ORD-MKE / 20DEC11 / 13.774.000 IRR
    KL / IKA-AMS-DWT-MKE / 21DEC11 / 16.754.000 IRR

KL / IKA-AMS-MSP / 29DEC11 / 15.848.000 IRR

Junior Member

با سلام
    میخواستم بپرسم بلیط یکطرفه برای آمریکا برای کسایی که ویزای دانشجویی دارند در فرودگاه آمریکا مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟ افیسر گیر نمیده که تو چرا بلیطت یکطرفه است مگه نمیخوای برگردی؟؟
    متشکرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)