نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 376 از 1383 نخستنخست ... 2763263663673683693703713723733743753763773783793803813823833843853864264768761376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,751 تا 3,760 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط، محدوديت بار و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط skipy نمایش پست ها
    دوستان بدون ویزا نمیشه بلیط رو خرید؟ یا به ایرلاینش بستگی داره؟
    اگه از دفتر ارلاينز ها بخريد خير ولي از آژانس ها مي تونيد

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط، محدوديت بار و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام
    من تلفنی از یک آژانس بیلت خریدم به من گفتن که بلیط رو برات ایمیل می‌کنیم. می‌خواستم بدونم دیگه لازم نیست برم آژانس و بلیط بگیرم؟همون چیزی که برام ایمیل می‌کنن کافیه؟
    ممنون
    بدون اون برگه هم مي تونيد سوار هواپيما بشيد اون فقط براي اطلاع مسافر هست
    پروازتون رو توي اين سايت مي تونيد چك كنيد هميشه
    CHECKMYTRIP.COM

نقل قول نوشته اصلی توسط brafieni نمایش پست ها
    سلام
    شنیدم پرواز Turkish Airline که از ایران (شیراز) به استانبول-واشینگتون-دالاس رو که من گرفتم رو اگه بخوام تغییر بدم یا کنسل کنم (گفتن هزینه کنسلی و تغییر نداره)، هزینه پرواز داخلی آمریکاشون هم قابل برگشته یا میپره؟؟
    شنیدم میگن پرواز های American airline ها Nonrefundable هست!! آیا درسته؟؟؟؟
    بستگي به كلاس پروازيتون دارد. به هر حال در صورت كنسلي بليط رسيد نحوه ي محاسبه رو بگيريد

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    دوستان فقط شرکت قطره که از آگست پروازاش به آمریکا رو گرون کرده؟
    گرون نكرده در واقع كلاس هاي ارزونش به فروش رفته و كلاس هاي گرونش مونده

نقل قول نوشته اصلی توسط beti_2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی از پروازهای الاتحاد خبر داره که خوبه یا نه؟ کسی تجربه پرواز باهاش رو داشته؟
    الاتحاد خطوط هواپيمايي امير نشين ابوظبي در حد امارات هست و 4 ستاره

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    من برای حدود اواخر آگوست میخوام برم شهر فارگو توی ایالت داکوتای شمالی (ND). مسیری که ایرلاین های BMI و ترکیش بهم پیشنهاد دادن
    به ترتیب اینه (تهران-لندن-شیکاگو- فارگو) و (تهران-استانبول- شیکاگو- فارگو) که هزینه BMI حدود 2.400.000 و هزینه ترکیش 1.940.000 شده.
    واقعن پرواز ارزونتر پیدا نمیشه؟
    بخريد تا نشده 5 ميليون

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1987 نمایش پست ها
    اتفاقا قطر پرواز داخلی آمریکا رو هم میگیره من خودم برام شیراز دوحه نیویورک دیترویت رو گرفته ( داخلیشم دلتا هست) واقعا حساب میکنم انگاری داخلی رو اشانتیون انگار داده.. حیف که فردا رزروم باطل میشه و بلیط یه طرفه نمیدند بی ویزا..
    از آژانس خب بليط رو مي گرفتيد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط beti_2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی از پروازهای الاتحاد خبر داره که خوبه یا نه؟ کسی تجربه پرواز باهاش رو داشته؟
    الاتحاد ایرلاین بسیار خوبیه در حد امارات و بیزینس و فرست کلاسش در حد عالیه اما عیبش اینه که برنامه پروازی گسترده ای نداره ، پرواز مستقیم به آمریکای شمالی هم نداره و برای همین کانکشنش زیاد می شه
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    الاتحاد ایرلاین بسیار خوبیه در حد امارات و بیزینس و فرست کلاسش در حد عالیه اما عیبش اینه که برنامه پروازی گسترده ای نداره ، پرواز مستقیم به آمریکای شمالی هم نداره و برای همین کانکشنش زیاد می شه
    البته به سه شهر نيويورك، شيكاگو و تورنتو در امريكاي شمالي پرواز مستقيم از hub ش يعني ابوظبي دارد

سلام..
    من مقصد نهایی ام Tucson آریزوناست.. برای 5 آگوست با امارات به لس آنجلس داشتم که اون پرید... حالا برای 13 آگوست بهترین آفری که پیدا کردم اینه که با ترکیش برم تا نیویورک از اونجا یه داخلی به Phoenix و بعد باز پرواز یا زمینی تا مقصد آخر... سوالم اینه که پرواز داخلی آمریکا رو آنلاین بخری ارزونتره یا بگی کسی اونجا برات بگیره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)