نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 380 از 1383 نخستنخست ... 2803303703713723733743753763773783793803813823833843853863873883893904304808801380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط، محدوديت بار و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

ممنون میشم اگه پیمان جان یا کس دیگه ای جواب ما رو بده !

به غیر از چمدونی که تحویل بار میدم، یه کیف لپ تاپ با یه کوله پشتی رو با هم میزارن ببرم تو هواپیما؟!
    قضیه Check in آنلاین چیه؟! انجام بدم یا فرقی نمی کنه؟!
    من آنلاین صندلی های هر سه تا سگمنت رو رزرو کردم ! تو فرودگاه دقیقن همونا رو بهم میدن دیگه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به گرفتن بلیط، محدوديت بار و انتخاب بهترین مسیر پرواز به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    منظورم همین بود. اخه بلیط من اخرش نوشته شده. حرفی از 23 کیلو تو بلیط زده نشده ولی گفته پلسی را چک کنید. همچین چیزی تو بلیطتون باید باشه. اگه نیست بازم مقررات شامل حالتون میشه. چون کلاس بلیط و شرکت مشخص هست و میدونید که 1 PC میتونید ببرید. وقتی اینا مشخص هست بار مجازتون هم مشخصه (که 23 کیلو هست). امیدوارم توضیحاتم مشخص بوده باشه
    ممنونم از پاسختون
    http://www.flybmi.com/bmi/en-gb/trav...d-baggage.aspx
    این لینک رو یه نگاهی بندازید ممنون میشم
    هیچ اسمی از وزن بار نیاوردن آخه! همش از سایز حرف زده
    تنها راه سعادت بشر.......... فکر مثبت و کمک به هم نوع

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    گیر نده دیگه حتمن جای دیگه ای نوشته !
    همه پروزا یه محدودیتی دارن، اگه نباشه، همه زیاد میارن ! پروزای اروپایی روی کلاس Economy یک چمدان 23 کیلوییه !
    ویرایش توسط Armik : August 5th, 2012 در ساعت 03:45 PM

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod_storm نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون
    بخاطر شما به این ادرس هم نگاه انداختم شما رفتید قسمت Hand Baggage اشتباهی. باید این صفحه را چک میکردید http://www.flybmi.com/bmi/en-gb/trav...d-baggage.aspx
    که همون اول صفحه نوشته شده
    Economy

Customers travelling on an Economy ticket are each entitled to one piece of hold baggage†, with a maximum weight of 20kg.

متقاعد شدید ؟؟ والا ما هم از خدا میخواییم بیشتر اجازه بدن. اخه 23 کیلو خیلی کمه
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه پیمان جان یا کس دیگه ای جواب ما رو بده !

به غیر از چمدونی که تحویل بار میدم، یه کیف لپ تاپ با یه کوله پشتی رو با هم میزارن ببرم تو هواپیما؟!
    قضیه Check in آنلاین چیه؟! انجام بدم یا فرقی نمی کنه؟!
    من آنلاین صندلی های هر سه تا سگمنت رو رزرو کردم ! تو فرودگاه دقیقن همونا رو بهم میدن دیگه؟!
    کیف لپ تاپ جز بارتون محسوب نمیشه میتونید ببرید.
    وقتی از قبل صندلی را مشخص کنید همون ها را بهتون میدن.
    درباره check in مطمئن نیستم تا جایی که میدونم نیازی نیست. (برای سفرهای اروپایی من انجام ندادم هیجوقت و مشکلی هم نبوده)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من هفته آینده با Qatar Airways از شیراز به هوستون پرواز دارم. ( شیراز - دوحه - هوستون ) . توی بلیطم نوشته که 2تا 23 کیلو میتونم بار ببرم ولی راجع به carry on چیزی ننوشته ! خواستم ببینم آیا هواپیمایی قطر واسه carry on هم محدودیتی داره یا هر چی بخوایم میتونیم با خودمون ببریم توی هواپیما ! به عنوان مثال من یه کوله پشتی بزرگ ( کوهنوردی ) و یه چمدون کوچک 1 نفره به عنوان carry on میخوام ببرم توی هواپیما ! مشکلی پیش میاد به نظرتون؟
    از دوستان کسی مطلع نیست جواب ما رو بده ؟ !
    بکوش تا عظمت در نگاه تو باشد !

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedt5 نمایش پست ها
    از دوستان کسی مطلع نیست جواب ما رو بده ؟ !
    دوست عزیز جواب ندادم چون مطمئن نبودم ولی تا جایی که میدونم محدودیت carry on همیشه یکسان هست. شما یا چمدون کوچیک میتونید ببرید یا یه کوله پشتی بزرگ + کیف لپ تاپ.
    حالا اگه اشتباه میکنم دوستان لطف کنن و بگن (ولی فکر میکنم درسته )

Senior Member ali1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Che & Pol Eng

بچه ها من رزرو بلیطم پریده برا 19 آگست بود با قطر از شیراز دوحه JFK به دیترویت
    میخواستم بدونم کسی می تونه ببینه محدوده 16 تا 27 آگست بلیط برا دیترویت پیدا میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    دوست عزیز جواب ندادم چون مطمئن نبودم ولی تا جایی که میدونم محدودیت carry on همیشه یکسان هست. شما یا چمدون کوچیک میتونید ببرید یا یه کوله پشتی بزرگ + کیف لپ تاپ.
    حالا اگه اشتباه میکنم دوستان لطف کنن و بگن (ولی فکر میکنم درسته )
    چمدون کوچیک و کیف لپ تاپ صحیح تر نیس؟!
    Be careful what you wish for

نقل قول نوشته اصلی توسط apyfrd نمایش پست ها
    چمدون کوچیک و کیف لپ تاپ صحیح تر نیس؟!
    اگه ابعاد رعایت بشه فرق نداره چمدون + لپ تاپ باشه یا کوله پشتی + لپ تاپ.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)