نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 5 از 1383 نخستنخست 123456789101112131415551055051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن بلیط برای آمریکا

از قبرس هم پرواز مستقيم به شيكاگو داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shima
    پروازهایturkish air تهران استانبول شیکاگو هستش. می تونی بگی تو استانبول مثلا" 4 روز که برای pick up لازمه بمونی، یه مقدار کمی پول می گیرن فقط حدود 15000 تومان بیشتر.
    شما مطمئنید که می شه این کار رو کرد؟ آخه موقع گرفتن بلیط در تهران ما هنوز ویزای آمریکا رو نداریم، پس آیا می تونیم بازهم از تهران بلیط بگیریم و بعد بریم برای pick up و نهایتا از همونجا بریم؟

راستش من فکر می کنم که منطقیه که اونا کاری به اینکه شما ویزا گرفتید یا نه نداشته باشن، در واقع شما پول بلیط رو میدید و میخریدش، بعدا اگه تو اون تاریخ ویزا برای ورود به آمریکا نداشته باشید، خوب نمیتونید سوار هواپیما شید، به همین راحتی، بنابراین محدودیت تو خرید احتمالا نیست، محدودیت در سوار شدنه

Junior Member

راستش من یه مقدار شک دارم، شاید رزرو بشه کرد اما فکر می کنم برای OK کردن نهایی بلیط ویزا لازمه، اگر درست یادم باشه سال گذشته دوست من همین مشکل رو داشت و نهایتا بعد از pick up، از دوبی بلیط تهیه کرد. اما من هم مطمئن نیستم. اگه کسی اطلاعات دقیقی داره لطفا بگه.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

نه موقع خرید بلیط ویزا لازم نیست. بعضی از آژانس ها هم که الکی گیر میدن. ضمنا فرض کنین شما آنلاین میخاین بلیط بگیرین، کی ویزا شما رو چک میکنه؟
    ویزا رو فقط موقع چک این تو فرودگاه و گرفتن کارت پرواز و یه بار هم دم سوار شدن به هواپیما توسط مامورین امنیتی همراه با سایر مدارک چک میکنن. فقط وقتی از ایران دارین میرین فکر کنم نباید بلیط 2 مسیره داشته باشین. یعنی یه بلیط برای استانبول و یا همون قبرس داشته باشین و یه بلیط هم برای استانبول - آمریکا . چون بعضی از ایر لاین ها چک میکنن که شما تا مقصد نهایی ویزا دارین یا نه. البته این تا حد زیادی بستگی به کسی که پشت کانتر هست هم داره. یه بار ما داشتیم میرفتیم بحرین با گلف ایر. ویزامون رو ایمیل کرده بودن و رو لپ تاپ بود و ویزا کاغذی و مهری تو پاسپورت نداشتیم. گفته بودن همون منامه ویزا رو میزنن تو پاسپورت. اولش اون کسی که پشت کانتر بود گفت نمیشه ولی 2-3 دقیقه بعد رئیسشون اومد گفت اشکالی نداره با مسئولیت خودشون چک این کن.
    به هر حال بهتره با دفتر مرکزی ایر لاین هم چک کنین.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

دقیقا منظور من هم همین مسئله بلیط دو سره و داشتن ویزا تا انتهای مسیر هست، برای همین سوال می کنم که وقتی شما در تهران بلیط می گیرید قصد دارید که اول در استانبول توقف کنید و ویزا رو بگیرید بعد از همونجا برید به آمریکا، اما چون در تهران شما هنوز ویزای آمریکا رو در pass خود ندارید ممکنه نتونید تا آخر مسیر رو بلیط بگیرید. حالا باید چی کار کرد؟ از طرفی اون زمان موقع شلوغیه و بلیط به سختی گیر میاد، پس اگه راهی باشه که از همینجا بشه اقدام کرد در عین حال بعد از pick up مجبور به برگشت به ایران هم نباشیم به نظر فکر خوبی میاد. راهی هست؟

ببینید، من میدونم که این کار رو میشه کرد، ولی چه جوریش رو نمیدونم، در واقع میدونم این کار رو قبلا خیلی ها کردن.

Junior Member

سلام. آره، دوست من پارسال از قبرس Pickup كرد و چون وقت نداشت كه بياد ايران و دوباره اجازه خروج بگيره و اينا از همون جا بليت گرفت و رفت آمريكا. يعني براي قبرس اجازه خروج 5 ساله گرفته بود. البته همون طور كه گفته شد High Season هست اون موقع و بليتش هم گرونتر شد، ولي تونست اون كار رو بكنه. بليت برگشت از قبرسش رو هم با يه كم جريمه پس داد (اينجا خانوادش پيگيري كردن). موفق باشيد.

آژانس ها رو نمی دونم ولی می تونید برید دفتر خود turkish air تو خ.مطهری و برای هر تاریخی که می خواین بلیط رزرو کنید. بعد بگید که من می خوام 4 روز تو استانبول بمونم برای ویزا. در این صورت برای ok کردن بلیطتون دیگه ویزای آمریکا لازم نیست. فقط پاس کافیه. بعد می رین استانبول و ویزا تون رو که گرفتین تو خود استانبول ویزا رو نشون می دین و سوار پروازی که برای شیکاگو کردین می شین و می رین.
    برای قبرس رو نمی دونم باید یه پروازی پیدا کنید که transit اش قبرس باشه. من نمی دونم. تا اونجاییکه می دونم Qatar airline تهران دوهه نیویورکه. پرواز امارات هم که میره دبی و بعد آمریکا. برای قبرس باید بپرسید.

Junior Member

basafa va shima
    خیلی ممنون از راهنماییتون، می تونید آدرس دقیق دفتر Turkish Air رو بدید. آیا خبر دارید که پروازی با توقف در آنکارا هم دارند یا نه؟!
    ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)