نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 505 از 1383 نخستنخست ... 54054554954964974984995005015025035045055065075085095105115125135145155556051005 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    با سلام دوباره و تشکر از آقای پیرسون

می خواستم بدونم کدوم کار عاقلانه تر هست، من مقصدم تالاهاسی هست. برای 2 اگوست قیمت گرفتم با آلیتالیا برای میامی کمترین قیمت 4600. بدون محاسبه سفر داخلی از میامی به تالاهاسی.
    و از طرفی قیمت گرفتم برای همان تاریخ با امارات به مقصد دالاس 3180 با 4 ساعت فاصله زمانی تا پرواز بعدی که از دالاس به تالاهاسی می رود و در کل می شود 4400.
    با این حساب ایا تفاوتی ندارد که کدوم شهر برم و از اونجا یه پرواز داخلی داشته باشم؟
    مثلا برای همون تاریخ ترکیش هست برای واشنگتن 2700.

ممنون می شم راهنمایی کنید.
    ببينيد پورت وروديتون اهميت نداره
    ولي بايد ببينيد ميتونيد پرواز دامستيك رو بليتش رو تهيه نماييد يا خير و آيا به زحمت نمي افتيد؟ قيمت تمام شده اش چقدر ميشود با توجه به ترانسفر احتمالي
    مثلن پرواز تالاهسي به واشنگتن به فرودگاه بين المللي واشنگتن با كد IAD نيست بلكه به DCA هست اين يعني اگر با توركيش بريد بايد تعويض فرودگاه هم داشته باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ببينيد پورت وروديتون اهميت نداره
    ولي بايد ببينيد ميتونيد پرواز دامستيك رو بليتش رو تهيه نماييد يا خير و آيا به زحمت نمي افتيد؟ قيمت تمام شده اش چقدر ميشود با توجه به ترانسفر احتمالي
    مثلن پرواز تالاهسي به واشنگتن به فرودگاه بين المللي واشنگتن با كد IAD نيست بلكه به DCA هست اين يعني اگر با توركيش بريد بايد تعويض فرودگاه هم داشته باشيد
    ممنون از پاسختون.
    در مورد تهیه بلیط داخلی به همون آژانسی که زنگ زدم گفت که خودش تهیه می کنه. منتها فقط یه انتقال بار هست. که باید چمدون هارو تحویل بگیرم و بعد دوباره برای سفر داخلی ام تحویل بدم.
    می بخشید ترانسفر احتمالی یعنی چی؟
    یعنی سفر به میامی یا اورلاندو و از اونجا به تالاهاسی شامل تعویض فرودگاه نمیشه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    در مورد تهیه بلیط داخلی به همون آژانسی که زنگ زدم گفت که خودش تهیه می کنه. منتها فقط یه انتقال بار هست. که باید چمدون هارو تحویل بگیرم و بعد دوباره برای سفر داخلی ام تحویل بدم.
    می بخشید ترانسفر احتمالی یعنی چی؟
    یعنی سفر به میامی یا اورلاندو و از اونجا به تالاهاسی شامل تعویض فرودگاه نمیشه؟!
    يعني هزينه ي جابه جايي
    تالاهاسي به اورلندو پرواز نداره
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tallaha...gional_Airport

سلام به همگي دوستان
    من در فاصله زماني بين مصاحبه و كلير شدن هستم و به سرم زده كه برم بليط بخرم. شركت هواپيمايي به من گفته كه چون ويزا نداري نميتوني بليط يه سره بگيري و بايد دو سره بگيري. به نظر شما كار عاقلانه اي هست كه الان توي اين وضعيت برم و يه بليط دو سر بگيرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alif1357 نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان
    من در فاصله زماني بين مصاحبه و كلير شدن هستم و به سرم زده كه برم بليط بخرم. شركت هواپيمايي به من گفته كه چون ويزا نداري نميتوني بليط يه سره بگيري و بايد دو سره بگيري. به نظر شما كار عاقلانه اي هست كه الان توي اين وضعيت برم و يه بليط دو سر بگيرم ؟
    خير نيازي به خريد بليت دوسره نداريد
    نيازي هم نيست بليت رو از دفتر ارلاينز بخريد كه به ويزا گير بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng.- NJIT

من می‌خوام از آمریکا با پرواز عربستانی که تو ریاض توقف داره بیام دوبی ، کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه و از طریق ریاض رفته باشه ایران یا دوبی بدون ویزای ترانزیت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imandvb نمایش پست ها
    من می‌خوام از آمریکا با پرواز عربستانی که تو ریاض توقف داره بیام دوبی ، کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه و از طریق ریاض رفته باشه ایران یا دوبی بدون ویزای ترانزیت؟
    ويزاى ترانزيت فقط براى كشورهاى غربى هست

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    بله اگر كلاسهاي ارزونش رو نگيريد همين هست قيمتش يعني حدود 15 ميليون! براي همين بايد تاريخي كه كلاس ارزونش هنوز جا ميده رو بگيريد كه قيمتي حدود 5 ميليون بايد داشته باشد
    سلام Pearson عزیز
    با توجه به اینکه شما پرواز لوفت هانزا رو واسه من برای پرواز تا Boise در ایالت آیداهو پیشنهاد دادین میخواستم بپرسم که آیا میشه واسه این ایرلاین تاریخ پرواز رو تغییر داد؟ چون من دقیق نمیدونم کی باید اونجا باشم و هنوز i20 ام تو راهه ...
    یه سوال دیگه هم دارم ... این پروازهای جدیدی که از مسکو میرن آمریکا و لس آنجلس رو شما خبر دارین؟ خوب هستن اینا ...

ممنون واسه راهنماییتون.

Junior Member

ظاهزاً زحمت راهنماییهای این پیج رو پیزسون میکشن، پس درود پیزسون عزیز
    من اواخر آگوست باید دالاس باشم. ممکنه راهنمایی بفزمایید کدوم ایرلاینها با چه ویژگیهایی به دالاس فورت ورس پرواز دازن؟(بار مجاز، استاپ، قیمت و...)
    بلیط این ایزلاینها زو چگونه و کی بهتره تهیه کنم؟ (برم آژانس یا دفتر خود ایزلاین؟) امکان داره بتونم بلیط باز و قابل بازپرداخت بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام Pearson عزیز
    با توجه به اینکه شما پرواز لوفت هانزا رو واسه من برای پرواز تا Boise در ایالت آیداهو پیشنهاد دادین میخواستم بپرسم که آیا میشه واسه این ایرلاین تاریخ پرواز رو تغییر داد؟ چون من دقیق نمیدونم کی باید اونجا باشم و هنوز i20 ام تو راهه ...
    یه سوال دیگه هم دارم ... این پروازهای جدیدی که از مسکو میرن آمریکا و لس آنجلس رو شما خبر دارین؟ خوب هستن اینا ...

ممنون واسه راهنماییتون.
    به شرط اينكه جا بده توي تاريخ هاي جديد كه در ماه آگست بسيار بعيد هست بله ميشه تغيير داد
    پرواز ارفلوت به امريكا جديد نيست
    ارفلوت به لوس آنجلس، نيويورك و ميامي پرواز دارد
    هواپيماهاش كه AIRBUS هستند. چرا بد باشند!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)