نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 51 از 1383 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960611011515511051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : محدوديت وزني 32 كيلو تو پرواز يعني چه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط buffalo
    منظورم از سایر افراد کسانی بود که از خارج آمریکا سفرشون شروع نشده بود.

البته الان من 1 حدسی زدم. فکر کنم شما بلیطتون تا مقصد رو از ترکیش گرفته بودید. یعنی همه مسیرهاتون با یک بلیط ثبت شده بود درسته ؟
    سلام

پرواز داخلیم با American Airlines بود و بعد ترکیش. بلیطم رو از ابتدا تا مقصد نهایی با هم گرفته بودم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط buffalo
    منظورم از سایر افراد کسانی بود که از خارج آمریکا سفرشون شروع نشده بود.
    محدودیت باری کسانی که فقط سفرشون داخل آمریکاست متفاوته.
    با توجه به تغییراتی که برخی ایر لاین ها در میزان بار مجاز اعمال کرده اند بهتره اطلاعات در مورد میزان بار مجاز رو روی سایت چک کنید.

Junior Member

ممنون از اطلاعاتتون.

پس درست حدس زدم که کل مسیرهاتون تو 1 بلیط بوده. وقتی که اینجوریه اگرچه شما 1 بار بارتون رو تحویل میگیرید و دوباره تحویل میدید، ولی بار با همون مقدار پرواز اول مبنا قرار میگیره.

من چون یه پرواز داخلی دارم که تو هیچکدوم از zone های پروازی ایرلاینهایی که باهاش میشه رفت امریکا نیست مجبورم بگم از آمریکا دوستام برام بخرند. یعنی میشه 2 تا بلیط. بخاطر همین فکر کنم تو پرواز با بلیط دومم باید حسابی بابت 32کیلو بارم جریمه بدم.

اگه میشد متقاعدشون کرد خیلی خوب بود. :

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن بلیط برای آمریکا

سلام دوستان لطفا کمکم کنید:

من تازه ویزای آمریکا گرفتم و بنا به دلایلی در سفر اولم به آمریکا باید فقط در لس آنجلس پیاده بشم.5 تا سوال دارم

1. آیا میتونم از اینجا تا استانبول را بلیط معمولی بخرم و ار آن به بعد را بلیط الکترونیکی تهیه کنم؟؟(در صورت مثبت بودن جواب لطف کنید به 4 سوال زیر پاسخ بدید)

2 خودم e-ticket نمیتونم تهیه کنم آیا میتونم بگم فامیل ها با credit card خودشون تهیه کنند؟

3.آیا من که فعلا شهروند ایرانی هستم میتونم با بلیط الکترونیکی کار کنم.؟منظور فرض کنیم که فامیل ها برای من یک e-ticket "استانبول-لندن-لس آنجلس" از سایت british air ways تهیه کنند ممکن هست که به خاط ایرنی بودنم در فرودگاه استانبول یا لندن e-ticket من را قبول نکنن.؟؟؟

4. آیا بهتر هست که بلیط الکتونیکی را از سایتهای هواپیمایی بگیرم یا سایتهایی مثل expedia.؟راستی چند تا سایت خوب برای رزرو برام معرفی کنید.

5. اصلا با بلیط الکترونیکه چطوری کار میکنند.آیا در فرودگاه قبل پرواز بلیط اصلی صادر میکنند یا اینکه با همان کد بلیط الکترونیکی کار میکنند؟

لطفا راهنمایی کنید بسیار متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط federer
    سلام دوستان لطفا کمکم کنید:
    من تازه ویزای آمریکا گرفتم و بنا به دلایلی در سفر اولم به آمریکا باید فقط در لس آنجلس پیاده بشم.5 تا سوال دارم
    1. آیا میتونم از اینجا تا استانبول را بلیط معمولی بخرم و ار آن به بعد را بلیط الکترونیکی تهیه کنم؟؟(در صورت مثبت بودن جواب لطف کنید به 4 سوال زیر پاسخ بدید)
    2 خودم e-ticket نمیتونم تهیه کنم آیا میتونم بگم فامیل ها با credit card خودشون تهیه کنند؟
    3.آیا من که فعلا شهروند ایرانی هستم میتونم با بلیط الکترونیکی کار کنم.؟منظور فرض کنیم که فامیل ها برای من یک e-ticket "استانبول-لندن-لس آنجلس" از سایت british air ways تهیه کنند ممکن هست که به خاط ایرنی بودنم در فرودگاه استانبول یا لندن e-ticket من را قبول نکنن.؟؟؟
    4. آیا بهتر هست که بلیط الکتونیکی را از سایتهای هواپیمایی بگیرم یا سایتهایی مثل expedia.؟راستی چند تا سایت خوب برای رزرو برام معرفی کنید.
    5. اصلا با بلیط الکترونیکه چطوری کار میکنند.آیا در فرودگاه قبل پرواز بلیط اصلی صادر میکنند یا اینکه با همان کد بلیط الکترونیکی کار میکنند؟
    لطفا راهنمایی کنید بسیار متشکرم.
    1. منظورتون اینه که بلیط استانبول و مسیر بعدیتون رو جدا از هم بخرین؟ اگر کل مسیر رو با هم نگیرین مشکل اضافه بار خواهید داشت. اگر همه مسیر را باهم میگیرید که الکترونیکی هیچ مشکلی نخواهید داشت.
    2. بله میشه
    3. خیر- مشکلی نخواهید داشت
    4. تاپیک در این مورد هست- جستجو کنید
    5. یا self- check in میکنید و boarding pass رو می گیرید یا گذرنامتون رو نشون میدید و خودشون براتون صادر میکنن

Junior Member

1.در مورد اضافه بار متوجه نشدم.منظورم این هست که بلیط معمولی از اینجا تا استانبول را تهیه کنم و بعد بارها را در استانبول تحویل بگیرم و بعد با بلیط الکترونیکی از استانبول به لس آنجلس برم.اضافه بار بعد از چند کیلو هست؟
    5.در مورد self chek in , boarding pass لطفا بیشتر توضیح بدید(برای بلیط الکترونیکی)
    تشکر میکنم
    از کمکتون متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط federer
    1.در مورد اضافه بار متوجه نشدم.منظورم این هست که بلیط معمولی از اینجا تا استانبول را تهیه کنم و بعد بارها را در استانبول تحویل بگیرم و بعد با بلیط الکترونیکی از استانبول به لس آنجلس برم.اضافه بار بعد از چند کیلو هست؟
    5.در مورد self chek in , boarding pass لطفا بیشتر توضیح بدید(برای بلیط الکترونیکی)
    تشکر میکنم
    از کمکتون متشکرم.
    1. منظورم اینه که شما اگه بلیط تمام مسیر را از ایران تا مقصدتون یکجا نخرین اضافه بار خواهید داشت. سایت ایر لاین مورد نظرتون رو چک کنید اطلاعات مربوط به میزان مجاز بار رو ببینید
    2. شما باید بلیط الکترونیکی رو به کارکنان فرودگاه تحویل بدین تابعد از چک کردن گذرنامه کارت پرواز بگیرید. گاهی هم به جای کارمند فرودگاه دستگاه self check in هست که میتونید با وارد کردن اطلاعات موجود در بلیط الکترونیکی کارت پرواز بگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط snouri
    من ژانویه با ترکیش رفتم شیکاگو با چمدان های 32 کیلویی. پرواز داخلی با AA گیر داد و هر چمدان 50 دلار جریمه گرفت.
    50 دلار برای چند کیلو؟

ظاهرا خیلی وحشتناک نیست! من فکر میکردم خیلی بیش از این حرفها باشه.
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Junior Member

کسی آزانسی رومی شناسه که از دوبی برامون بلیطی رو بخره که اینجا نمی شه خرید؟ (مثل دلتا )

پیش فرض پاسخ : بهترین پرواز به شمال آمریکا

Hi dear friends
    today I found a ticket to boston which was in this order:
    Tehran-London (IRAN AIR)
    London-Boston(VIRGINIA ATLANTIC)

and it's so cheap about 875000 toman
    what do u think about it?!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)