نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 661 از 1383 نخستنخست ... 1615616116516526536546556566576586596606616626636646656666676686696706717117611161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,601 تا 6,610 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام
    من واسه 10 آگوست بلیط خریدم اما وقتی18 جولای رفتم سفارت امریکا در ترکمنستان گفتن تا 9 آگوست اگه از ما خبری نشد ایمیل بزن.
    بنظر شما من تا چه تاریخی صبر کنم اگه ویزا نیومد بلیطمو واسه تاریخ دیگه عوض کنم. ضمن اینکه تاریخ اای بیستم 15 اگوست، شروع کلاسم 26 اگوست و تاریخ late arrival که گرفتم 8 سپتامبره

ممنونم

Junior Member

دوستان میخاستم بهتون راجع به خرید بلیت از cheapoair یه موردی رو بگم.تو پستای قبلی همونطور پیمان گفته بود not refundable هست.ولی قابلیت تغییر تاریخ رو دارند.

من با جریمه 157$ بلیت آنکارا-شیکاگو با لوفتهانزا رو تغییر تاریخ دادم.البته مقدار جریمه بستگی به تاریخی هم میدین داره فکر نکنین هر تاریخی دادین همین مبلغ در میاد.

همینو من چند روز قبل و بعدشو سوال کردم تقریبا به 350$ میرسید.کلا متغیره و بسته به تاریخی میدید داره.اگه زمان تغییرش براتون خیلی دقیق نیست میتونید مینیمم جریمه رو از

agent بپرسید وگرنه اگه تاریخ تغییر براتون مهمه دیگه هر جریمه بگن باید بدید.ولی همونطور گفتم مسئله اینه که میشه تغییر تاریخ داد و نمیسوزه.

و اینکه برای هر بار تغییر تاریخ باید جریمه ای مشابه دفعه قبل رو بسته به تاریخی میخاین بدید.

فکر نکنید یه بار جریمه دادید دیگه تا چند ما میشه بدون جریمه یا با جریمه کم تغییرش داد،چون پروازای سیستمی

که آژانس میده بسته به اون پروازی چند ماهست و تا اون موقع میتونید بدون جریمه و با جریمه کم تغییر بدید ولی این بلیتا اینطوری نیست.

به نظرم دست کم بچه های این تاپیک مدیون اطلاعات پیمان و مهرداد هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط DaVinchi نمایش پست ها
    پیمان جان خسته نباشی.
    میدونم اضافه بار بر اساس قوانین ایرلاینا فرق داره. اما یه سوال کلی چون نتونسم جوابشو بیابم.
    این هزینه که برای اضافه بار میگیرن براساس هر واحد چمدون اضافه حساب میشه؟
    با وزن 23 کیلو یا 32 کیلو؟
    حالا اگه چمدونی اضافه وزن داشت اون چیه حسابش؟
    هر چمدون اضافه حداكثر 23 كيلو مي تونه باشه
    اگر اضافه داشت بر اساس اضافه بار دوباره اندازه گيري ميشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aafabdi نمایش پست ها
    دوستان، کسی تجربه‌ای در مورد بردن هدیه و اثر هنری مثل تابلو فرش به آمریکا داره؟ ایرلاین اجازه میده که مثلا یه تابلو 90*60 سانتی رو ببریم تو کابین؟
    اگه قاب داشته باشه و لوله ش كنيد مشكلي نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط mhz_ir نمایش پست ها
    دوستان میخاستم بهتون راجع به خرید بلیت از cheapoair یه موردی رو بگم.تو پستای قبلی همونطور پیمان گفته بود not refundable هست.ولی قابلیت تغییر تاریخ رو دارند.
    من با جریمه 157$ بلیت آنکارا-شیکاگو با لوفتهانزا رو تغییر تاریخ دادم.البته مقدار جریمه بستگی به تاریخی هم میدین داره فکر نکنین هر تاریخی دادین همین مبلغ در میاد.
    همینو من چند روز قبل و بعدشو سوال کردم تقریبا به 350$ میرسید.کلا متغیره و بسته به تاریخی میدید داره.اگه زمان تغییرش براتون خیلی دقیق نیست میتونید مینیمم جریمه رو از
    agent بپرسید وگرنه اگه تاریخ تغییر براتون مهمه دیگه هر جریمه بگن باید بدید.ولی همونطور گفتم مسئله اینه که میشه تغییر تاریخ داد و نمیسوزه.
    و اینکه برای هر بار تغییر تاریخ باید جریمه ای مشابه دفعه قبل رو بسته به تاریخی میخاین بدید.
    فکر نکنید یه بار جریمه دادید دیگه تا چند ما میشه بدون جریمه یا با جریمه کم تغییرش داد،چون پروازای سیستمی
    که آژانس میده بسته به اون پروازی چند ماهست و تا اون موقع میتونید بدون جریمه و با جریمه کم تغییر بدید ولی این بلیتا اینطوری نیست.
    به نظرم دست کم بچه های این تاپیک مدیون اطلاعات پیمان و مهرداد هستن.
    بليت هاي سيستمي هم به اين شكل هستند يعني در صورت تغيير تاريخ بايد شما جريمه ي تغيير تاريخ +‌مالتفاوت قيمت قديم بليت با جديد بليت رو پرداخت نماييد

Junior Member

سلام...من یه توصیه ای میکنم به همه تا مثه من سفرشون خراب نشه و تجربه ی بدی براشون نشه.
    کسایی که با ترکیش ایر لاین سفر میکنن و بلیتشونو اینترنتی میخرن حتما حتما چک کنن که ببینن اثری از فرودگاه سبیحا توش نباشه.
    به تازگی اون فرودگاه که با اتورک 3 ساعت فاصله داره اینترنشنال شده. منم که خبری از این موضوع نداشتم و نمیدونستم استانبول دو تا فرودگاه داره متوجه نشدم.
    مجبور شدم با تاکسی از اتورک به سبیحا برم. فقطم 4 ساعت وقت داشتم که سه ساعتش تو ترافیک وحشتناک استامبول بودم با راننده تاکسی که
    اصلا انگلیسی بلد نبود و چون فقط دلار داشتم کلی سرم کلاه گذاشت.
    ولی بعد که به سبیحا رسیدم کلی ایرانی مثه خودم پیدا کردم! اونا هم مثه من متوجه نشده بودن و این بلا سرشون اومده بود. بعضی هاشون میگفتن اونا مخصوصا این کارو کردن و میخوان
    اتورک فرودگاهه اروپایی باشه. یه جورایی راستم میگفت. گیت ما تو زیرزمین فرودگاه بود...یه جای تاریک که هیچکسی هم اونجا نبود تا راهنمایی کنه...تو اون فرودگاهم پره عرب بود.
    خواستم بگم مواظب باشید. از ایران به امریکا هم شنیدم اینجوری میشه...آژانس ها میگن یه مدل بلیت هست که 100 دلار ارزونتره ولی توقفش بیشتره...مطمئن شین منظورشون تغییر فرودگاه نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amersian نمایش پست ها
    سلام...من یه توصیه ای میکنم به همه تا مثه من سفرشون خراب نشه و تجربه ی بدی براشون نشه.
    کسایی که با ترکیش ایر لاین سفر میکنن و بلیتشونو اینترنتی میخرن حتما حتما چک کنن که ببینن اثری از فرودگاه سبیحا توش نباشه.
    به تازگی اون فرودگاه که با اتورک 3 ساعت فاصله داره اینترنشنال شده. منم که خبری از این موضوع نداشتم و نمیدونستم استانبول دو تا فرودگاه داره متوجه نشدم.
    مجبور شدم با تاکسی از اتورک به سبیحا برم. فقطم 4 ساعت وقت داشتم که سه ساعتش تو ترافیک وحشتناک استامبول بودم با راننده تاکسی که
    اصلا انگلیسی بلد نبود و چون فقط دلار داشتم کلی سرم کلاه گذاشت.
    ولی بعد که به سبیحا رسیدم کلی ایرانی مثه خودم پیدا کردم! اونا هم مثه من متوجه نشده بودن و این بلا سرشون اومده بود. بعضی هاشون میگفتن اونا مخصوصا این کارو کردن و میخوان
    اتورک فرودگاهه اروپایی باشه. یه جورایی راستم میگفت. گیت ما تو زیرزمین فرودگاه بود...یه جای تاریک که هیچکسی هم اونجا نبود تا راهنمایی کنه...تو اون فرودگاهم پره عرب بود.
    خواستم بگم مواظب باشید. از ایران به امریکا هم شنیدم اینجوری میشه...آژانس ها میگن یه مدل بلیت هست که 100 دلار ارزونتره ولی توقفش بیشتره...مطمئن شین منظورشون تغییر فرودگاه نیست.
    الان خود دفتر توركيش بليت هاييي كه تغيير فرودگاه بين صبيحه و آتاتورك داشته باشد رو به خاطر بروز اين مشكلات ديگه صادر نميكنه
    ولي به هر حال در بعضي موارد قيمت بليت فوق العاده ارزانتر ميشود كه از نظر اقتصادي به صرفه هست و ارزش دردسرش رو دارد
    مخصوصن در مواردي كه استاپ بالا مثلن 12 ساعته وجود دارد و مسافر مايل هست يه چرخی در شهر بزند براي گردش حالا به جاي اينكه برگردد دوباره به فرودگاه آتاتورك اين بار به ميتواند به صبيحه برگردد و يا بلعكس
    به هر حال تا چند وقت ديگه به مرور زمان همه ی پرواز های بين المللي توركيش به صبيحه انتقال پيدا خواهد كرد

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام لبتابمو با خودم ببرم حتما. حالا دو تا سوال دارم:

1- آیا در فرودگاه‌ها (چه ایران و چه خارج ار ایران) احتمال داره بهم گیر بدن و بازرسیش کنن؟

2- آیا باید در آمریکا ویندوزشو اوریجینال کنم یا همین ویندوز تقلبی خودمون کافیه؟

ىا سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام پیرسون عزیز

یه سوالی داشتم ازت. من پروزام و از قبل خریدم و Economy امارات هست. الان برای تاریخ های 10 تا 17 آگوست هر تاریخی چک می کنم از توی خود سایت امارات فقط کلاس Business مونده به قیمت های بالای 3000$. آیا آژانس می تونه پرواز منو به یکی از اون تاریخ ها انتقال بده با جریمه؟! یعنی اونا می تونن جا پیدا کنن در حالی که من جایی از تو سایت نمیبینم؟! یا اینکه من باید بلیط و با اون قیمت وحشتناک تهیه کنم؟
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz_h نمایش پست ها
    سلام پیرسون عزیز

یه سوالی داشتم ازت. من پروزام و از قبل خریدم و Economy امارات هست. الان برای تاریخ های 10 تا 17 آگوست هر تاریخی چک می کنم از توی خود سایت امارات فقط کلاس Business مونده به قیمت های بالای 3000$. آیا آژانس می تونه پرواز منو به یکی از اون تاریخ ها انتقال بده با جریمه؟! یعنی اونا می تونن جا پیدا کنن در حالی که من جایی از تو سایت نمیبینم؟! یا اینکه من باید بلیط و با اون قیمت وحشتناک تهیه کنم؟
    ممنونم
    ما چيزي به نام تغيير تاريخ نداريم در واقع. تغيير تاريخ يعنی كنسلی بليت و خريد يك بليت ديگه توي تاريخ جديد
    هزينه ايي كه بايد پرداخت كنيد عبارتست از :
    جريمه تغيير تاريخ +‌مالتفاوت قيمت دو بليت
    اين يعني كه واقعن پرواز ارزوني نباشه توي تاريخ هاي مورد نظر شما بايد مالتفاوت قيمت دو بليت رو پرداخت كنيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)