نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 664 از 1383 نخستنخست ... 1645646146546556566576586596606616626636646656666676686696706716726736747147641164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,631 تا 6,640 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_free نمایش پست ها
    سلام،

الان، قیمت ارزون ترین بلیط به یه شهر آمریکا (ترجیحا شیکاگو) برای تاریخ 27 آگوست چنده و کدوم ایرلاین؟
    کدوم آزانس رو توصیه می کنید؟

هادی
    ارزونترين بليت 4/180 با ارفلوت
    بليت هاي ارفلوت رو از هر جايي نمي تونيد بگيريد اگر خواستيد پيام بديد راهنماييتون كنم
    ولي به نظر من مقرون به صرفه ترين پرواز با ارزونترين كلاس بيزينس توركيش يعني J هست كه الان ميشه گرفت به قيمت 4/900

نقل قول نوشته اصلی توسط Amersian نمایش پست ها
    سلام من ارزونترین رو خبر ندارم ولی چند روز پیش از ترکیش ایرلاین برای اگوست بلیط از ایران به شیکاگو (یک طرفه) رو چهار میلیون و دویست خریدم.
    آژانس هم بهتره به چند جا سر بزنید تا قیمت دستتون بیاد.
    دوستاني كه توي اين فصل بليت هاي گرون اكونومي رو مي خرند قيمت هاي بيزينس رو هم چك كنند هميشه
    چه بسا كلاس هاي ارزون بيزنيس توركيش توي تاريختون قابل خريد باشند مثلن روي تاريخ 28 آگست اختلاف قيمت اكونومي توركيش با بيزنيسش فقط 450 هزار تومان هست
    از نظر من اختلاف اين دو كلاس بيش تر از 5 ميليون تومان مي ارزد. دو تا بار 32 كيلويي ،‌دو تا كري آن ،‌استفاده از خدمات لانج ،‌ الويت در چك اين سوار و پيدا شدن در هواپيما و گرفتن بار،‌ خم شدن 180 درجه اي صندلی و پذيرايي متفاوت،‌ در صورت كنسلي پرواز موظف هستند با بيزينس ارلاينز ديگه شما را هرچه سريعتر رهسپار كنند

ApplyAbroad Guru

امیدوارم یه Status match خوب هم بین Star alliance و Oneworld داشته باشیم

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

من حدود یه ماه پیش از طریق آژانس بلیط آلیتالیا خریدم واسه شیکاگو. چون شهرستان هستم حضوری نرفتم، اما رسید الکترونیکی و اسکن خود بلیط رو واسم ای میل زدن. اما گفتن اگه تونسم برم خود بلیط رو هم بگیرم. می خواستم بدونم آیا لازمه اینکارو کنم؟ با پرینت همین واسم کارت پرواز صادر میشه درسته؟

سوال بعدیم اینه که چطور می تونم صندلی رو الان تعیین کنم؟ ظاهرا موقع خرید اینترنتی میشده، اما الان که من شماره بلیط الکترونیکی دارم نمی تونم کاری کنم؟ و اینکه چطور می تونم درخواست Special meal بدم؟ تو وب سایتش نوسته که حداقل 3 روز قبل از پرواز باید درخواست بدیم، اما چجوری؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنمائی.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

دوستان، من 2 تا بلیط برای 4 آگوست به شیکاگو اوکی کرده بودم که الان با توجه به اینکه هنوز کلیرنسم نیومده مجبورم کنسل کنم. حالا نمیدونم به درد کسی میخوره این حرف من یا نه. اینکه وقتی من دارم کنسل میکنم، یکی که لازم داره بیاد بگیره زود. ترکیش هستش، از تبریز به شیکاگو. خیلی هم ارزون گرفته بودم اینارو من. هر بلیط 2.800

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gigalover نمایش پست ها
    دوستان، من 2 تا بلیط برای 4 آگوست به شیکاگو اوکی کرده بودم که الان با توجه به اینکه هنوز کلیرنسم نیومده مجبورم کنسل کنم. حالا نمیدونم به درد کسی میخوره این حرف من یا نه. اینکه وقتی من دارم کنسل میکنم، یکی که لازم داره بیاد بگیره زود. ترکیش هستش، از تبریز به شیکاگو. خیلی هم ارزون گرفته بودم اینارو من. هر بلیط 2.800
    الان شماره‌مو با پیغام خصوصی بهت دادم. منتظر تماستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط himankurd نمایش پست ها
    الان شماره‌مو با پیغام خصوصی بهت دادم. منتظر تماستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gigalover نمایش پست ها
    كجا بايد زود بگيره؟ توی اتاق سرور بوكينگ توركيش توي برج توركيش در استانبول؟!
    همچين چيزی غير ممكن هست دوست عزيز.

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    كجا بايد زود بگيره؟ توی اتاق سرور بوكينگ توركيش توي برج توركيش در استانبول؟!
    همچين چيزی غير ممكن هست دوست عزيز.
    من پرسیدم. نمیدونم میشه یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    من حدود یه ماه پیش از طریق آژانس بلیط آلیتالیا خریدم واسه شیکاگو. چون شهرستان هستم حضوری نرفتم، اما رسید الکترونیکی و اسکن خود بلیط رو واسم ای میل زدن. اما گفتن اگه تونسم برم خود بلیط رو هم بگیرم. می خواستم بدونم آیا لازمه اینکارو کنم؟ با پرینت همین واسم کارت پرواز صادر میشه درسته؟

سوال بعدیم اینه که چطور می تونم صندلی رو الان تعیین کنم؟ ظاهرا موقع خرید اینترنتی میشده، اما الان که من شماره بلیط الکترونیکی دارم نمی تونم کاری کنم؟ و اینکه چطور می تونم درخواست Special meal بدم؟ تو وب سایتش نوسته که حداقل 3 روز قبل از پرواز باید درخواست بدیم، اما چجوری؟

پیشاپیش ممنون بابت راهنمائی.
    خير لازم نيست اينكار اصلن. اون چيزي كه توي سيستم ارلاينز هست مهم هست نه پرينتي كه دست مسافر هست. اون فقط در حد يك رسيد هست.
    سه روز قبل از پروازتون توي سايت آليتاليا چك كنيد ببنيد مي تونيد پروازتون رو ببينيد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)