نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 665 از 1383 نخستنخست ... 1655656156556566576586596606616626636646656666676686696706716726736746757157651165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,641 تا 6,650 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط gigalover نمایش پست ها
    من پرسیدم. نمیدونم میشه یا نه.
    نميشه دوست عزيز
    به محض اينكه بليت كنسل شه توي سيستم ممكن هست هر سگمنت بليت يك جای دنيا بوك شه

Member gigalover آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Iowa University, Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    نميشه دوست عزيز
    به محض اينكه بليت كنسل شه توي سيستم ممكن هست هر سگمنت بليت يك جای دنيا بوك شه
    هر سگمنت؟ یعنی چه؟ مگر چند نفر میخوان از تبریز برن شیکاگو؟

Member

سلام.
    من می خوام تا قبل 12 آگوست El Paso باشم.
    *حالا یه بلیط واسه 10 آگوست خریدم (2378000 تومن) که میره فرانکفورت و بعدش 8 شب میرسه نیویورک. از اونجا تا بخواد چک بشم همه ی پروازارو از دست میدم و باید تا 7.5 یا 8 صبح بشینم تو فرودگاه ( که کمی ترسناکه واسم چون نمیدونم کار روتینیه یا نه....) و بعدش با یه پرواز برم یه شهر دیگه و از اونجا برم El Paso. بلیط از نیویورک تا El Paso در میاد 1100000 تومن وکلا میشه حدود 3500000 تومن.
    ** یه بلیط هم واسه هیوستون رزرو کردم (2740000 تومن و 11 آگوست) ولی تا فردا 8.5 یا 9 صبح وقت دارم که بخرمش یا نه. قاعدتا چون 6 عصر میرسم هیوستون, تا بخوام چک بشم باید یه بلیط 9 شب به بعد به مقصد El Paso بخرم. این بلیط ظاهرا ارزون نیست و میشه 1500000 تومن که به نظر خودم خیلییی زیاده و در کل حسابم میشه حدود 4300000 تومن....
    حالا اگه شما جای من بودید چه میکردید؟
    کدوم بلیط رو بگیرم؟ آیا بلیط از هیوستون به El Paso اینقد گرونه یا میشه ارزونتر هم خرید؟؟ از طرفی چون من اگه از مسیر هیوستون برم حدود 12 شب میرسم به El Paso, آیا اون موقع شب واسه رفتن به Las Cruces به مشکل بر نمی خورم (آخه اینم ترسناکه واسم ....)؟؟؟
    لطفا راهنمائیم کنید.
    پیشاپیش یه دنیا ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gigalover نمایش پست ها
    هر سگمنت؟ یعنی چه؟ مگر چند نفر میخوان از تبریز برن شیکاگو؟
    همه از تبريز نمي خواهند برند شيكاگو.
    به طور مثال به محض اينكه شما بليتت رو كنسلي ميكني يك مجارستاني كه يك هفته هست توي ليست انتظار هست براي اين مسير بوداپست - استانبول - شيكاگو سگمنت استانبول شيكاگو شما رو ميبلعد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    سلام.
    من می خوام تا قبل 12 آگوست El Paso باشم.
    *حالا یه بلیط واسه 10 آگوست خریدم (2378000 تومن) که میره فرانکفورت و بعدش 8 شب میرسه نیویورک. از اونجا تا بخواد چک بشم همه ی پروازارو از دست میدم و باید تا 7.5 یا 8 صبح بشینم تو فرودگاه ( که کمی ترسناکه واسم چون نمیدونم کار روتینیه یا نه....) و بعدش با یه پرواز برم یه شهر دیگه و از اونجا برم El Paso. بلیط از نیویورک تا El Paso در میاد 1100000 تومن وکلا میشه حدود 3500000 تومن.
    ** یه بلیط هم واسه هیوستون رزرو کردم (2740000 تومن و 11 آگوست) ولی تا فردا 8.5 یا 9 صبح وقت دارم که بخرمش یا نه. قاعدتا چون 6 عصر میرسم هیوستون, تا بخوام چک بشم باید یه بلیط 9 شب به بعد به مقصد El Paso بخرم. این بلیط ظاهرا ارزون نیست و میشه 1500000 تومن که به نظر خودم خیلییی زیاده و در کل حسابم میشه حدود 4300000 تومن....
    حالا اگه شما جای من بودید چه میکردید؟
    کدوم بلیط رو بگیرم؟ آیا بلیط از هیوستون به El Paso اینقد گرونه یا میشه ارزونتر هم خرید؟؟ از طرفی چون من اگه از مسیر هیوستون برم حدود 12 شب میرسم به El Paso, آیا اون موقع شب واسه رفتن به Las Cruces به مشکل بر نمی خورم (آخه اینم ترسناکه واسم ....)؟؟؟
    لطفا راهنمائیم کنید.
    پیشاپیش یه دنیا ممنونم.

بهتره بليت رو تا انتهای‌ مقصدتون بگيريد و از خريد بليت هاي جداجدا پرهيز كنيد كه اگر پروازي كنسل شد يا تاخير داشت توي اين وسط بليت هاي ديگه رو از دست نديد

Member

بهتره بليت رو تا انتهای‌ مقصدتون بگيريد و از خريد بليت هاي جداجدا پرهيز كنيد كه اگر پروازي كنسل شد يا تاخير داشت توي اين وسط بليت هاي ديگه رو از دست نديد
    یعنی باید چکار کنم؟ بلیط تا انتهای مقصد چطوری گیر میاد؟ (اون کسی که واسم نیویورک گرفته بلیط نیویورک تا ال پاسو رو هم میگیره واسم. و همین طور کسی که بلیط هوستون رو رزرو کرده از هیوستون تا ال پاسو رو هم واسم میخره)
    ببخشید من درست متوجه نشدم که چکار کنم. میشه بیشتر توضیح بدین؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sharizonas نمایش پست ها
    یعنی باید چکار کنم؟ بلیط تا انتهای مقصد چطوری گیر میاد؟ (اون کسی که واسم نیویورک گرفته بلیط نیویورک تا ال پاسو رو هم میگیره واسم. و همین طور کسی که بلیط هوستون رو رزرو کرده از هیوستون تا ال پاسو رو هم واسم میخره)
    ببخشید من درست متوجه نشدم که چکار کنم. میشه بیشتر توضیح بدین؟
    ممنونم.
    الان اين مسيري كه پيدا كرديد چقدر در مجموع پول بليتتون ميشود هزينه هاي جانبيش رو هم حساب كنيد مثل يك شب اقامت در نيويورك و غيره

Member

الان اين مسيري كه پيدا كرديد چقدر در مجموع پول بليتتون ميشود هزينه هاي جانبيش رو هم حساب كنيد مثل يك شب اقامت در نيويورك و غيره
    از مسیر نیویورک خود بلیطا میشه 3500000 تومن و جریمه ی بار هم باید بهش اضاف بشه...
    از مسیر هیوستون خود بلیطا میشه حدود 4300000 تومن و جریمه ی بار هم باید بهش اضاف بشه...

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

با سلام خدمت استاد پیمان عزیز که زحمت همه پستها رو می‌کشن.
    من 80 روز پیش برای 13 آگوست یه بلیط تهران-استانبول-شیکاگو با قیمت 3.6 میلیون تومن (با دلار 3.6 هزار تومن) خریدم. الان کلیرنسم طولانی شده و اگه تا آخر این هفته نیاد دیگه مطمئنن به این پرواز نمی‌رسم. آخرین تاریخی هم که میتونم برم آمریکا 22 آگوسته، از cheapoair برای این تاریخ یه پرواز تهران-دوحه-لندن-شیکاگو پیدا کردم که میشه 1290 دلار (21 آگوست از تهران حرکت میکنه). سوالم اینه که با این حساب شما پیسنهاد می‌کنید من کی این بلیط تورکیش رو کنسل کنم و آیا اصلن این پرواز جایگزین قطری رو توصیه می‌کنید یا پرواز دیگه‌ای رو توصیه می‌کنین؟ اگه براتون امکان داره لطف کنید حدود مبلغی که باید برای تعویض بلیط بدم رو هم بگین. با تشکر فراوان

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط zebarjadi نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد پیمان عزیز که زحمت همه پستها رو می‌کشن.
    من 80 روز پیش برای 13 آگوست یه بلیط تهران-استانبول-شیکاگو با قیمت 3.6 میلیون تومن (با دلار 3.6 هزار تومن) خریدم. الان کلیرنسم طولانی شده و اگه تا آخر این هفته نیاد دیگه مطمئنن به این پرواز نمی‌رسم. آخرین تاریخی هم که میتونم برم آمریکا 22 آگوسته، از cheapoair برای این تاریخ یه پرواز تهران-دوحه-لندن-شیکاگو پیدا کردم که میشه 1290 دلار (21 آگوست از تهران حرکت میکنه). سوالم اینه که با این حساب شما پیسنهاد می‌کنید من کی این بلیط تورکیش رو کنسل کنم و آیا اصلن این پرواز جایگزین قطری رو توصیه می‌کنید یا پرواز دیگه‌ای رو توصیه می‌کنین؟ اگه براتون امکان داره لطف کنید حدود مبلغی که باید برای تعویض بلیط بدم رو هم بگین. با تشکر فراوان
    ببينيد دوستاني كه بليت بدون ويزا گرفته اند حالا به هر دليلی سر تاريخ پرواز نمي تونند برند (‌البته توصيه من و آقا مهراد اين بوده كه شما بايد هميشه بليت بدون ويزا را براي بدبينانه ترين تاريخ و يا ديرترين و آخرين زمان ممكن بگيريد) بليت را ريفاند كنند و صبر كنند ببينيد كی ويزاشون آماده ميشود و سپس برای بليت بعدی اقدام كنند .
    اينطوری دستتون براي انتخاب بليت هايي كه NON REFUNDABLE هست باز تر هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)