نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 680 از 1383 نخستنخست ... 1805806306706716726736746756766776786796806816826836846856866876886896907307801180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,791 تا 6,800 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    عجب موجودات رذلي هستن اينها. بار شما رو قطري گم كرده، به امريكن چه ربطي داره؟ آقا تو رو خدا سر اين چيزا انقدر خجالتي نباشيد و محكم برخورد كنيد. من موقعي كه توي دوحه بوديد، پيغام گذاشتم كه همونجا يقه ايرلاين رو محكم بگيريد چون از اونجا بريد ديگه دستتون به كسي نمي رسه. شما فعلا لباس رو و زير در حد مصرف دو هفته بخريد (البته با نرخ متعارف). بعد پول اين لباسها رو هم ميتونيد از ايرلاين مطالبه كنيد به اضافه خسارت بقيه موارد. شبيه اين قضيه براي يكي از دوستام پيش اومد با امارات و خسارت گرفت بابت لباسهايي كه خريده بود. در مورد لباس خريدن هم من با والمارت اساسا مشكل دارم و به كسي توصيه نمي كنم ولي فعلا چون سرتون شلوغه و فرصت خوندن پستهاي من در تاپيك روشهاي صرفه جويي رو نداريد، بريد از والمارت مقداري لباس بخريد و رسيدشون رو هم نگه داريد كه بعد بتونيد ادعاي خسارت بكنيد از قطري. به خصوص برخورد نماينده قطري در شيكاگو خيلي غير مسوولانه بوده و پرونده شون رو سنگينتر مي كنه.

ولي باز هم ميگم بايد مدام از همه كانالهاي ممكن با قطري تماس بگيريد كه پشت گوش نندازن.
    ممنون. اونجا در قطر نتونستم درست اینترنتی پاسختونو دنبال کنم.حتما امروز باید یه سر برم یک دست لباس بخرم. امروز حتما ایمیل میزنم و نتیجشم خدمت شما و دوستان میگم.دعا کنین خلاصه

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_84 نمایش پست ها
    ممنون. اونجا در قطر نتونستم درست اینترنتی پاسختونو دنبال کنم.حتما امروز باید یه سر برم یک دست لباس بخرم. امروز حتما ایمیل میزنم و نتیجشم خدمت شما و دوستان میگم.دعا کنین خلاصه
    فقط به ايميل اكتفا نكنيد. تلفن، وبسايت ايرلاين و هر راهي كه ممكنه اقدام كنيد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

فقط به ايميل اكتفا نكنيد. تلفن، وبسايت ايرلاين و هر راهي كه ممكنه اقدام كنيد.
    سپاس.الان گفتم از دفتر مشهد قطر هم اقدام کنن ببینیم چی میشه.

Junior Member

شما بوكينگ كد شش رقمي رو در سايت ايرلاين وارد مي كنيد نه seatguru. سايت seatguru فقط براي ديدن مشخصات صندليهاي هر نوع هواپيما هست. توي بليتتون نوع هواپيما رو با علامت اختصاري مشخص كرده (يا اگه بوكينگ كد رو توي وبسايت ايرلاين وارد كنيد). مثلا اگه نوع هواپيما رو نوشته 773 معنيش اينه كه بويينك ٧٧٧ مدل ٣٠٠ هست. يا اگه نوشته 332 معنيش ايرباس ٣٣٠ مدل ٢٠٠ هست. اگه با اين علامتهاي اختصاري و انواع هواپيماها آشنايي نداريد، راه ساده تر اينه كه توي گوگل همون علامت اختصاري هواپيما و اسم ايرلاين رو به همراه كلمه seatguruu وارد كنيد، گوگل خودش مي فهمه و صفحه مربوطه seatguru رو جزء اولين نتايج جستجو نمايش ميده.

در ضمن برخي ايرلاينها به شما اجازه رزرو صندلي خيلي قبل از پرواز رو نميدن و بايد تا يك هفته يا ٤٨ ساعت يا ٢٤ ساعت مونده به پرواز صبر كنيد.
    بلیطی که من از آژانس گرفتم هیچکدوم این اطلاعات رو نداره نه بوکینگ نامبر شش رقمی، نه نوع و علامت اختصاری هواپیما. این اطلاعات و از کجا می تونم بگیرم؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط frahmanif نمایش پست ها
    بلیطی که من از آژانس گرفتم هیچکدوم این اطلاعات رو نداره نه بوکینگ نامبر شش رقمی، نه نوع و علامت اختصاری هواپیما. این اطلاعات و از کجا می تونم بگیرم؟
    بوكينگ نامبر رو كه غيرممكنه نداشته باشه. اصلا بليت بدون بوكينگ نامبر كه بليت نميشه. اسمهاي مختلف براي اين هست، booking number يا booking code يا reference code يا PNR و از اين قبيل. شش كاراكتر لزوما عدد نيست. ممكنه هر شش تا كاراكتر حروف الفبا باشه، يا تركيبي از حروف و اعداد. نتونستيد پيدا كنيد، بليت رو ببريد همون آژانس بهتون نشون ميده. وقتي بوكينگ نامبر رو پيدا كرديد، با تلفن زدن به ايرلاين يا وارد كردن اون بوكينگ نامبر توي وبسايت ايرلاين مي تونيد هواپيماهاي هر قسمت از مسير رو در اون بليت ببينيد چي هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام دوستان. من می خواستم از Cheapoair بلیط بخرم. یه بلیط Refundable!!! البته کلی هزینه ی اضافی باید بدم بابتش.
    می خواستم بدونم این سایت واقعا متعبره؟ کسی تجربه ی خرید از این سایت را داشته؟
    بهم گفتند اطلاعات کارت اعتباریم را براشون E-Mail کنم. نگرانیم از این بابته که نه کارت مال من هست و نه تاحالا تجربه ی خرید از Cheapoair را نداشتم. سایتش معتبره؟

ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

من با پرواز امارات میرم. گفتن دو تا چمدون 23 کیلویی. اگه مثلا بشه هرکدوم 24.300 جریمه میکنن؟ اصولا جریمه کیلویی حساب میشه؟ چقدره؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

ممنون از راهنماییتون، یه سوال دیگه هم داشتم همسر من 3تا ساز داره، که هرکدومو باید بذاره تو هاردکیس خودش و بیاره داخل هواپیما، یه کوله پشتی هم باید بیاره که توش کتابای منه!
    پروازمون تورکیش اکونومی هست. تو سایت خودش نوشته مسافرای اکونومی می تونن یه ساک 8کیلویی داشته باشن. این سازهارو باید چه کنیم یعنی اینا رو جدا حساب می کنن و باید اضافه بار بدیم یا قبول می کنن؟ وزن اونطوری که ندارن یه سه تار هست، یه گیتار با یه تمبک.

Junior Member

جناب پیرسون برای 12 و 13 اگوست به اتلانتا یا میامی پیشنهاد ارزون قیمتی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط frahmanif نمایش پست ها
    بليت رو كپي كنيد با پيام خصوصي براي من بفرستيد بوكينگ كدتون رو بگم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)