نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 689 از 1383 نخستنخست ... 1895896396796806816826836846856866876886896906916926936946956966976986997397891189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,881 تا 6,890 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    كاياك مثل اينكه حرف گوش نميده دوباره جوابم رو اينطوري داد:

As previously noted, KAYAK is now part of the Priceline Group and the Priceline Group has a policy that it will not facilitate transactions with Iran
    اينها نمي فهمن كه تحريم در مورد ايرلاينهاي ايراني هست (تازه اون هم نه همه ايرلاينهاي ايراني) و فرودگاههاي ايران تحت تحريم نيستن. عقل گنجشكي همينه ديگه.
    تازه من از اين بدترش هم رو تجربه كردم. وقتي برگشتم آمريكا شركت بيمه من حاضر نشد بيمه جديد بهم بده به خاطر تحريم. يكي نيست بهشون بگه بابا آي كيو، وقتي وزارت خارجه به من ويزا داده، يعني من مشمول تحريمهاي وزارت خارجه نبودم و گرنه بهم ويزا نميدادن. نمي فهمن ديگه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

با سلام
    بردن پسته و تنقلات و .... (این قلم خوراکی ها) در کوله برای خوردن در پرواز تا آمریکا اشکال داره؟ (پرواز ترکیش)
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    خواستم يك پست بذارم و اطلاع بدم كه يكي از دوستان كه با كرديت كارت خودم روي وبسايت امريكن ايرلاينز براش بليت گرفته بودم، بدون هيچ مشكلي سوار هواپيما شد در واشنگتن. خود من هم اولين باري كه چند سال پيش مي رفتم آمريكا روي وبسايت امريكن ايرلاينز براي خودم بليت رزرو كردم و يكي از دوستانم با كارت خودش پرداخت كرد و من هيچ مشكلي برخورد نكردم. نمي دونم چرا برخي ايرلاينها انقدر بازي در ميارن و ميگن اگه كرديت كارت به اسم شخصي غير از مسافر باشه، اجازه سوار شدن به مسافر نميدن. Cheapoair هم خيلي ادا و اطوار در مياره سر تاييد كردن بليتي كه با كرديت كارت شخص ديگه خريداري شده باشه. رعايت امنيت كرديت كارت مردم خوبه، ولي نه به صورتيكه هم براي صاحب كرديت كارت زحمت بشه و هم براي مسافر.
    اين رو هم اضافه كنم كه وقتي براي دوستم بليت خريدم، به عنوان اقدام احتياطي، تاييديه خريد بليت رو كه امريكن ايرلاينز برام با ايميل فرستاده بود، با يك يادداشت كوتاه براي دوستم فوروارد كردم كه پرينت بگيره و در صورت لزوم توي فرودگاه نشون بده كه بليت رو واقعا خودم براش خريدم. توي مدت زماني هم كه قرار بود چك اين كنه، گوش به زنگ بودم كه اگه كسي از فرودگاه تماس بگيره براي تاييد اينكه واقعا خودم بليت رو براي دوستم خريدم. ولي به هيچ كدوم اينها نيازي نشد.

راستي بنا به گزارش دوستم، در فرودگاه JFK براي دارندگان كرديت كارت MasterCard يك lounge مشتي وجود داره با وايفاي پرسرعت و iPad براي استفاده رايگان. من اين دفعه كه بر مي گشتم آمريكا اگه مي دونستم چنين چيزي هست، توي اون سه ساعتي كه در فرودگاه شيكاگو منتظر پروازم به توليدو بودم، براي وايفاي مفتي زير بار منت MdDonald و Burger King و Starbucks نمي رفتم. انشاالله دفعه بعد. بالاخره هيچ وقت براي ياد گرفتن نكات جديد دير نيست.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام.
    از علماي با تجربه فروم خصوصا جناب mehrad و pearson خواشمندم راهنمايي كنن.
    من بليطم رو جند روز بيش از تهران به لابك تكزاس براي ١١ اكوست كرفتم و براي اينكه ارزونتر بشه يه برواز طولاني توي جيبواير بيدا كردمً. ٢٥ ساعت برواز و ١٤ ساعت استراحت با ٣ تا كانكشن كه ١٠ ساعتش توي فرودكاه دوحه هست. حالا سوالات:
    -با توجه به اينكه برواز دومم كه از دوحه به لندن هست با هوابيماي انكليسيه، ايا من هم ميتونم از هتل قطر استفاده كنم يا فقط براي كسايي هست كه برواز دومشون هم قطر باشه؟
    - نظرتون راجع به فلايت بروتكشن جيه. ٥٥ دلار دادم ولي تا ١٠ روز رفاندبل هست. به نظرتون بروتكشن رو رفاند كنم يا ميرزه نكه دارم.
    خيلي ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saman820 نمایش پست ها
    سلام.
    از علماي با تجربه فروم خصوصا جناب mehrad و pearson خواشمندم راهنمايي كنن.
    من بليطم رو جند روز بيش از تهران به لابك تكزاس براي ١١ اكوست كرفتم و براي اينكه ارزونتر بشه يه برواز طولاني توي جيبواير بيدا كردمً. ٢٥ ساعت برواز و ١٤ ساعت استراحت با ٣ تا كانكشن كه ١٠ ساعتش توي فرودكاه دوحه هست. حالا سوالات:
    -با توجه به اينكه برواز دومم كه از دوحه به لندن هست با هوابيماي انكليسيه، ايا من هم ميتونم از هتل قطر استفاده كنم يا فقط براي كسايي هست كه برواز دومشون هم قطر باشه؟
    - نظرتون راجع به فلايت بروتكشن جيه. ٥٥ دلار دادم ولي تا ١٠ روز رفاندبل هست. به نظرتون بروتكشن رو رفاند كنم يا ميرزه نكه دارم.
    خيلي ممنون
    شما حتي اگه كل پروازهاتون هم با خود قطري بود، به دليل اينكه بليت روي سيستم قطري نخريديد، بهتون هتل نميدادن. چه رسه به الان كه حتي دو تا پروازتون هم قطري نيست. پستهاي چند صفحه قبل رو بخونيد، يكي از دوستامون كه بليتش رو از خود قطري گرفته بود و طبق مقررات بايد بهش هتل ميدادن، باز هم دودره بازي كردن و توي فرودگاه نگهش داشتن.

اون flight protection براي حوادث پيش بيني نشده هست كه اگه نتونيد پرواز كنيد، براي اولين پرواز "موجود" شما رو reschedule مي كنن. نه اينكه همينجوري نريد فرودگاه و انتظار داشته باشيد خيلي راحت تاريخ رو عوض كنن. همون جايي كه نوشته flight protection يك لينك داره كه شرايطش رو نوشته. تجربه دوستاني كه از cheapoair بليت گرفتن در مورد خدمات مشتريان خيلي خوب نيست. تنها در صورتي از cheapoair بليت بگيريد كه از تاريخ سفر صددرصد مطمئن باشيد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

سلام
    من یک بلیت ایران ایر - لوفتانزا برای 10 آگوست به شیکاگو داشتم که به خاطر ویزا کنسل کردم
    ممنون میشم راهنمایی فرمایید الان برای تاریخ حدود20 تا 25 آگوست بهترین گزینه به شیکاگو چیه

Junior Member

واسه کنسل کردن بلیط باید چند روز قبل اقدام کرد؟؟؟

چرا آژانسها میگن برای 20 روز دیگه بلیط گیر نمیاد در صورتی که توی سایتهای cheapoair یا kayak میشه حتی برای فردا بلیط گرفت؟
    When You Think It Is Impossible, Be Sure That Someone Did It Before

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

با سلام امکانش هست بگید که توی مسیرهایی که چند تا کانکشن دارند محدودیت بار توسط کدوم ایرلاین مشخص میشه؟ توی سایت هایی نظیر chipoair چه جوری می شه برای یک مسیر با چندتا ایرلاین مختلف محدودیت بار رو دید؟
    ویرایش توسط mehdiut : August 4th, 2013 در ساعت 01:42 PM

پییرسون عزیز

میشه لطفا بگید محدودیت بار آلیتالیا چقدره؟ و اینکه میتونم یک چمدون کوچیک و یک کوله ی لپ تاپ با خودم ببرم تو هواپیما؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)