نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 718 از 1383 نخستنخست ... 2186186687087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287688181218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,171 تا 7,180 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh_star نمایش پست ها
    آقای Pearson، واسه ترم بهار تا کی می شه بلیط ارزون گرفت؟
    اين سوال مثل اين ميمونه كه بپرسيم برای چی ما به دنيا اومديم!
    تمايل انسانها در كشورهای مختلف را به سفر در بهار نميشه از قبل حدس زد

نقل قول نوشته اصلی توسط pgf66 نمایش پست ها
    سلام،

1. من احتمال داره به پروازی که از هواپیمایی امارات برای لس آنجلس ساعت 5 صبح یکشنبه دارم نرسم، فکر کنم توی سایتش نوشته بود که تا 24 ساعت قبل می تونم کنسل کنم، ولی به آژانسی که برام صادر کرده زنگ زدم، گفتش که روز شنبه هم می تونم کنسل کنم، آیا این درسته یا آژانس داره اشتباه می کنه؟
    2. یک نفری که دیروز داشتم باهاش صجبت می کردم به من گفت که بلیط یک طرفه به آمریکا با هواپیمایی امارات در صورتی که ویزای سینگل داشته باشیم قابل استفاده نیست، این درسته؟
    3. من یک نگاهی به قوانین حمل بار هواپیمایی امارات انداختم، ولی دقیق متوجه نشدم که آیا می تونم کوله لپتاپ، یکی چمدون با ابعاد کوچیک و یک ساز رو با خودم تو ببرم یا نه؟ اگر نه، ساز و کوله چی؟ آیا لازمه سیم های ساز باز بشه؟ (چون بردن سیم توی هواپیما ممنوعه)

ممنون
    1. خب روز شنبه ساعت 5 صبح كه آژانس باز نيست كه كنسل كنه بليت رو احتمالن اشتباه مي كند و يا بليت جريمه no show‌ندارد
    2.خير درست نيست
    3. ميتونيد ببريد . تا حالا من راجع به سيم های ساز مطلبی نشنيدم. اين رو از كسي شنيدن يا همينطوری به ذهنتون رسيد؟! فقط خواهشند از ارلاينز اين سوال رو نپرسيد كه از فردا مد ميشه بايد سيمهای ساز ها بازشوند

نقل قول نوشته اصلی توسط roadrunner نمایش پست ها
    سلام دوستان

من این سوال رو داشتم که برای لندن،فرانکفورت، امستردام کدومشون ویزای ترانزیت می خواد.من می خوام بوسیله یکی از اشناهام که کارت اعتباری داره به صورت انلاین بلیط واسه هفته دیگه از دوبی برای امریکا بگیرم.ضمنا با پرواز دلتا و بریتیش چند تا چمدون میشه داشت.
    احتمالن يه دونه بيشتر نمي تونيد ببريد
    هيچكدوم از شهر هايي كه گفتيد ويزا نمي خواهند به شرط اينكه بيشتر از 24 ساعت ترانزيت نداشته باشيد و همينطور تغيير فرودگاه منتها براي اطمينان با من هم مشورت كنيد قبل از خريد آنلاين

نقل قول نوشته اصلی توسط amene jooon نمایش پست ها
    میشه چک کنین که آلیتالیا واسه بازه 24 تا 26 آگوست (ترجیجا 26م) برای شیکاگو جا میده یا نه؟ کلاس بیزینس، قیمتش رو هم بگین لطفا. ممنون.
    آليتاليا چيزی جا نميده
    باز اگر خواستيد پيام بديد براتون چك كنم

نقل قول نوشته اصلی توسط technophile نمایش پست ها
    پرواز ارزووووووون از تهرون به شیکاگو اوهاری واسه 1 sep . قیمت مهمه فقط !!!!!! کسی بهترین راه خرید (Cheapoair مثلا یا آژانس ) و قیمت رو میدونه ؟؟؟؟
    توركيش بيزينس ارزونش جا ميده حدود 5 ميليون

دوستاني كه بليت KLM خريدند مي خواهند كنسل كنند
    جريمه كنسلي رو KLM پنجاه دلار اعلام كرده بود ولي داره 35 يورو ADMINISTRATION FEE ميگيره كه در عمل همون 100 دلار كنسلي رو بايد براي اين ارلاينز در نظر بگيريد

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

دوستان, من باید حدود ٣ تا ٤٠٠٠ دلار پول به ایران بفرستم واسه همین ترجیح میدهم برای ٣-٢ نفر از شما که میخواهید به امریکا بیاید و نیاز به بلیت هواپیما دارید, بلیت بخرم که شما پولش را به حسابی در تهران واریز کنید. من از کارت آمریکن اکسپرس یا مسترکارت برای خرید بلیت از سایت cheapoair.com استفاده میکنم که کارت هایم پوشش بیمه سفر (٥دلار برای هر itinerary) دارد. در صورتی که مایل هستید, بهم پیام بدهید تا ٨-٧ روز آینده برایتان بلیت بخرم.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    دوستان, من باید حدود ٣ تا ٤٠٠٠ دلار پول به ایران بفرستم واسه همین ترجیح میدهم برای ٣-٢ نفر از شما که میخواهید به امریکا بیاید و نیاز به بلیت هواپیما دارید, بلیت بخرم که شما پولش را به حسابی در تهران واریز کنید. من از کارت آمریکن اکسپرس یا مسترکارت برای خرید بلیت از سایت cheapoair.com استفاده میکنم که کارت هایم پوشش بیمه سفر (٥دلار برای هر itinerary) دارد. در صورتی که مایل هستید, بهم پیام بدهید تا ٨-٧ روز آینده برایتان بلیت بخرم.
    اگر دلار رو به نرخ روز محاسبه ميكنيد و كامزدي نميگيريد ايده خوبي هست

قرارداد پروازهای تركيبی ايران ار كی‌ ال ام هم فسخ ميشه تا آخر سپتامبر
    اين شامل بليت های صادر شده نميشه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    توركيش بيزينس ارزونش جا ميده حدود 5 ميليون
    نه.... پزوازهای دیگه هم هست در حد 2.5

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)