نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 733 از 1383 نخستنخست ... 2336336837237247257267277287297307317327337347357367377387397407417427437838331233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,321 تا 7,330 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام دوستان.
    متاسفانه در پرواز تهران به رم, کاور لباسام که حاوی 2 دست کت شلوار نوبودرا جا گذاشتم.
    بعد از چند روز پیگیری آخر پیداش کردم و بهم گفتن که تنها راهش اینه که یا خودت یا یه نفر دیگه بیاد از ترمینال 1 فرودگاه رم بگیره..
    خواهشی که دارم اینه که اگه کسی ظرف هفته آینده پرواز داره به آمریکا و با آلیتالیا میاد یه پیام بده که من مدارک لازم برای پیک آپ بارم رو بهش ایمیل بزنم.
    بعد که رسید آمریکا یه جوری بارم رو ازش میگیرم... من ماساچوست هستم و تمام هزینه های مرتبط با تحویل بارم (پیک آپ و پست به ماساچوست) را پیشاپیش حاضرم بپردازم.
    منتظر پیام های پر لطفتون هستم

Junior Member

میشه Pearson من رو هم راهنمایی کنید که برای 2-3 و 4 سپتامبر اصلاً گزینه ای دارم یا نه؟؟؟ (((
    و اینکه دارم فکر می کنم بلیط ماهان بگیرم از تهران به استانبول و بعد از اونجا اینترنتی بلیط رو برای Minneapolis بگیرم، کسی نظری داره در این خصوص؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Gisha نمایش پست ها
    میشه Pearson من رو هم راهنمایی کنید که برای 2-3 و 4 سپتامبر اصلاً گزینه ای دارم یا نه؟؟؟ (((
    و اینکه دارم فکر می کنم بلیط ماهان بگیرم از تهران به استانبول و بعد از اونجا اینترنتی بلیط رو برای Minneapolis بگیرم، کسی نظری داره در این خصوص؟
    به نظر من 5 سپتامبر بليت بگيريد به نيويورك بعد يه بليت داخلي از اونجا تهيه كنيد
    بليت دو تيكه با ماهان مشكل بليت يكطرفه و بار پيدا ميكنيد

دوستانی که رزرو سیستمی دارند حوااسشون باشه که یه افزایش ۷ درصدی به علت افزایش نرخ ارز روز یکشنبه در راه هست بهتره بلیت هاشون رو قبل از این روز صادر کنند

سلام دوستان

من از قطر ایرویز برای واشینگتن بلیط گرفتم. آیا تو فرودگاه باید کردیت کارتو به همراه بلیط نشون بدم؟
    اگر اینطور باشه در این صورت من که اینترنتی بلیط گرفتم و از طریق شرکتهای پرداخت اینترنتی هزینه رو دادم. چیکار باید بکنم؟

با سپاس

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

سلام
    یکی از دوستای من از هواپیمایی قطر بلیط گرفته که پولش رو از طریق کردیت کارد دوستش که آمریکا پرداخت کرده. بعدش میگه زنگ زدم به دفتر هواپیمایی قطر بم گفتند که حتما در فرودگاه امام باید کردیت کارد باهات باشه و گرنه ما اجازه نمیدیم که شما سوار هواپیما شید!!!!
    به نظرتون همچین چیزی درسته؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستای من از هواپیمایی قطر بلیط گرفته که پولش رو از طریق کردیت کارد دوستش که آمریکا پرداخت کرده. بعدش میگه زنگ زدم به دفتر هواپیمایی قطر بم گفتند که حتما در فرودگاه امام باید کردیت کارد باهات باشه و گرنه ما اجازه نمیدیم که شما سوار هواپیما شید!!!!
    به نظرتون همچین چیزی درسته؟؟؟؟
    بله
    اگر از وبسایت قطری گرفته باید حتمن نام دارنده کردیت کارت با مسافر یکی باشه یا حداقل یکی از مسافرین صاحب کارت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar229 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از قطر ایرویز برای واشینگتن بلیط گرفتم. آیا تو فرودگاه باید کردیت کارتو به همراه بلیط نشون بدم؟
    اگر اینطور باشه در این صورت من که اینترنتی بلیط گرفتم و از طریق شرکتهای پرداخت اینترنتی هزینه رو دادم. چیکار باید بکنم؟

با سپاس
    اگر از سایت قطری گرفتید بلیت رو ریفاند کنید

Junior Member

پیرسن عزیز یکی از دوستان برای دوهفته اول نوامبر از آتلانتا به تهران یا مشهد و برگشتشم یک ماه بعد به مقصد آتلانتا بلیط می خواد.زحمتتون میتونین یه آفر بهش بدین.ممنون میشم.

Junior Member

پیرسون جان، تاریخ رو اشتباه کردم! به جای نوامبر، دو هفته اول اکتبر منظورم بود تاریخ رفتش.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)