نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 736 از 1383 نخستنخست ... 2366366867267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457467868361236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,351 تا 7,360 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Mahan Air from 08SEP13 is introducing new service to Dubai, with twice weekly Mashad – Dubai operation, on board Airbus A310 aircraft

W5084 MHD1900 – 2100DXB 310 7
    W5084 MHD1930 – 2125DXB 310 3

W5085 DXB2230 – 0130+1MHD 310 7
    W5085 DXB2300 – 0200+1MHD 310 3

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستای من از هواپیمایی قطر بلیط گرفته که پولش رو از طریق کردیت کارد دوستش که آمریکا پرداخت کرده. بعدش میگه زنگ زدم به دفتر هواپیمایی قطر بم گفتند که حتما در فرودگاه امام باید کردیت کارد باهات باشه و گرنه ما اجازه نمیدیم که شما سوار هواپیما شید!!!!
    به نظرتون همچین چیزی درسته؟؟؟؟
    درست گفتن، دوست خود من رو تو فرودگاه نزاشته بودن سوار شه!! با اینکه مدرک شناسایی من و کردیت کارت دستش بود، پول رو مجددا در فرودگاه داده بود تا واسش کارت پرواز صادر کرده بودن، البته پرواز قطریش از دبی بود و تا دبی رو با پرواز داخلی رفته بود. بعدا هم پول بلیط خریداری شده رو با کسر مبلغی ریفاند کردن به کارت

سلام
    ببخشید من موضوع رو خیلی گشتم ولی جواب سوالمو پیدا نکردم.
    بعد از اینکه با استفاده از کردیت کارت از سایت cheapOair.com بلیط را خریدیم چه اتفاقی می افته؟ از صفحه ی آخر پرینت می گیریم و با همون می ریم فرودگاه؟ یا نه باید اون شماره رو ببریم آژانس تا اونا یه بلیط خاصی را برامون صادر کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام
    بعد از اینکه با استفاده از کردیت کارت از سایت cheapOair.com بلیط را خریدیم چه اتفاقی می افته؟ از صفحه ی آخر پرینت می گیریم و با همون می ریم فرودگاه؟ یا نه باید اون شماره رو ببریم آژانس تا اونا یه بلیط خاصی را برامون صادر کنند؟
    با همون میرید فرودگاه با آژانس کاری ندارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ApplyP نمایش پست ها
    درست گفتن، دوست خود من رو تو فرودگاه نزاشته بودن سوار شه!! با اینکه مدرک شناسایی من و کردیت کارت دستش بود، پول رو مجددا در فرودگاه داده بود تا واسش کارت پرواز صادر کرده بودن، البته پرواز قطریش از دبی بود و تا دبی رو با پرواز داخلی رفته بود. بعدا هم پول بلیط خریداری شده رو با کسر مبلغی ریفاند کردن به کارت
    اضافه کنم که در صورت خرید از سایت هایی مثل چیپو ایر که واسطه هستن، هیچ مشکلی بخاطر مغایرت نام دارنده کارت و مسافر به وجود نمی آید، چون مرحله تأیید کردیت کارت در همان زمان خرید توسط شرکت واسطه انجام میشه، تو این مورد هم تجربشو کردم و مطمئن باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssmmmrrr نمایش پست ها
    سلام
    میخواهید دیگه محکم کاری کنید میتونید با رفرنس نامبرهای بلیط هاتون برین تو سایت های اصلی هواپیمایی ها و از اونجا هم بلیط رو پرینت بگیرین. ولی این بلیط ها هم زیادیه! من خودم جالبه بدونین که یک بار حتی بلیط رو پرینت نگرفتم و آنلاین با گوشیم چک این کردم. تو گیت هم صفحه گوشیمو نشون دادم!!! عصر فناوری اطلاعاته دیگه

سلام بچه ها من هفته دیگهبا آلیتالیا پرواز دارم و می خام صندلیامو خودم مشخص کنم(کنار پنجره و دور از بال می خام برای بار آخر از ایران خدافظی کنم :دی) می خام بدونم چطوری میشه اینترنتی اینکارو کنم؟ من بلیطمو از آژانس و ریالی خریدم ممنون میشم اگه کسی می دونه کمکم کنه.........

سلام دوستان
    کسی تا حالا تجربه ی سفر با Air India رو داشته؟ می خواستم ببینم فرودگاه دهلی چه جور فرودگاهیه؟ میشه روش حساب کرد؟

سلام دوستان عزیز
    کسی از این دو تا سایت تا حالا خرید کرده؟ می خواستم ببینم مثل cheapOair.com معتبر هستند یا نه؟

www.expedia.co.in

www.airtickets.com

ممنون میشم اگه کسی سر در میاره یه نگاهی بهشون بندازه، آخه اینترنتی خرید کردن یه کم ترسناکه...

Member
    رشته و دانشگاه
    Textile - NC State University

از دوستان کسی از میزان بار مجاز سفر به آمریکا از تهران با قطر ایرلاین اطلاع دقیق داره ؟
    ت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)