نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
1435. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • QATAR AIRWAYS

359 25.02%
  • LUFTHANSA

189 13.17%
  • EMIRATES

231 16.10%
  • ETIHAD AIRWAYS

51 3.55%
  • TURKISH AIRLINES

348 24.25%
  • KLM

113 7.87%
  • ALITALIA

73 5.09%
  • ? + IRAN AIR

51 3.55%
  • AEROFLOT

20 1.39%
صفحه 740 از 1383 نخستنخست ... 2406406907307317327337347357367377387397407417427437447457467477487497507908401240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,391 تا 7,400 , از مجموع 13825

موضوع: پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

Member
    رشته و دانشگاه
    Architectural Engineering

پیش فرض پاسخ : پرواز به آمریکا (بلیت، آژانس، بهترین مسیر و محدودیت بار)

سلام
    برای هفته آخر دسامبر چه پروازی و پیشنهاد میکنید؟
    برای شیکاگو
    و اگر الان رزرو کنم چند هست قیمتش حدودا؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    شما فكر مي كنيد كه دفتر قطری چه شخصي كار ميكنه ؟!‌ همون كارمند های‌ سابق آژانس .
    خيلی‌ اطلاعات محدودی دارند و اخبار ارلاينزها و مسير ها رو كه هيچ اخبار ارلاينز خودشون رو هم تعقيب نمي كنند.
    مقدار بار مجانی رو خود سيستم مشخص مي كنه و توی بليت درج شده وقتي براي سگمنت سوم بليت هم نوشته 2PC ديگه اينجا حرف كسی ديگه ملاك نيست
    صحبت من البته بر اساس خود سایت قطری بود در این که کارمندها گاهی اشتباه می کنند که شکی نیست هرچند در مقایسه با ایرلاین های دیگه ما در طول 7هفت هشت سال گذشته همیشه از قطری سرویس خوبی گرفتیم. ما هنوز بلیت نگرفتیم برای همین نمی دونم روی بلیت چی می نویسه ولی این حرف کارمند با اطلاعتی که خود وب سایت به من موقع رزو همین بلیت می ده میخونه. در قسمت توضیحات بلیتی که من روی سایت خود قطری رزو کردم میگه:

• Free checked baggage per passenger
    • Adults and children : 2 Piece(s) not to exceed 23 kg, and a maximum dimension of 158 cm each.

• For details of checked baggage allowances on Qatar Airways flights, please click here.
      Baggage allowance may differ for flights operated by another carrier. Please click here for more details..

• For Codeshare (4-digit flight numbers) and feeder flights baggage conditions of the operating airline are applicable. Please contact operating airline for detailed information

حالا من فقط می خوام بدونم آیا در عمل هم مطابق این گفته و این مقررات برخورد میشه یا اینکه فقط فرمالیته است و به نوعی حرف شما درسته؟ برای همین اگه دوستانی هستند که تجربه سفر با این جور بلیتی را داشتند ممنون میشوم راهنمایی بفرمایند

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    صحبت من البته بر اساس خود سایت قطری بود در این که کارمندها گاهی اشتباه می کنند که شکی نیست هرچند در مقایسه با ایرلاین های دیگه ما در طول 7هفت هشت سال گذشته همیشه از قطری سرویس خوبی گرفتیم. ما هنوز بلیت نگرفتیم برای همین نمی دونم روی بلیت چی می نویسه ولی این حرف کارمند با اطلاعتی که خود وب سایت به من موقع رزو همین بلیت می ده میخونه. در قسمت توضیحات بلیتی که من روی سایت خود قطری رزو کردم میگه:

• Free checked baggage per passenger
    • Adults and children : 2 Piece(s) not to exceed 23 kg, and a maximum dimension of 158 cm each.

• For details of checked baggage allowances on Qatar Airways flights, please click here.
      Baggage allowance may differ for flights operated by another carrier. Please click here for more details..

• For Codeshare (4-digit flight numbers) and feeder flights baggage conditions of the operating airline are applicable. Please contact operating airline for detailed information

حالا من فقط می خوام بدونم آیا در عمل هم مطابق این گفته و این مقررات برخورد میشه یا اینکه فقط فرمالیته است و به نوعی حرف شما درسته؟ برای همین اگه دوستانی هستند که تجربه سفر با این جور بلیتی را داشتند ممنون میشوم راهنمایی بفرمایند
    اطلاعت وبسايت شون مثل كارمندشون به روز نيست
    همانجور كه خدمتتان عرض كردم اين سيستم و اطلاعات بليت هست كه حرف آخر رو ميزنه
    من دو مدل بليت صادر شده قطری رو با پرواز دامستيك كد شر و غير كد شر براتون گذاشتم

09-02-2013 08-33-12.png09-02-2013 08-34-11.png

نقل قول نوشته اصلی توسط dyana نمایش پست ها
    سلام
    برای هفته آخر دسامبر چه پروازی و پیشنهاد میکنید؟
    برای شیکاگو
    و اگر الان رزرو کنم چند هست قیمتش حدودا؟
    مرسی
    قطری كلاس N قيمت خوبي ميشه گرفت حدود 2/4 ميلون
    گزينه بعدی مي تونه پرواز تركيبی ايران ار بريتيش از طريق لندن باشه توی يك روز فرد به قيمت حدود 2/2

Junior Member

جناب Pearson
    اگه از سایت cheapoair یک بلیط از امارات ایرویز برای آمریکا بگیرم، بعدا میشه تاریخش رو تغییر داد؟
    در کل خرید بلبط از این سیستم را نسبت به خرید از آژانس های داخلی پیشنهاد می کنین؟ (الآن این سایت نسبت به ارزون ترین آژانسی که من پیدا کردم حدود 450 هزار تومن ارزون تره)
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ikaveh نمایش پست ها
    جناب Pearson
    اگه از سایت cheapoair یک بلیط از امارات ایرویز برای آمریکا بگیرم، بعدا میشه تاریخش رو تغییر داد؟
    در کل خرید بلبط از این سیستم را نسبت به خرید از آژانس های داخلی پیشنهاد می کنین؟ (الآن این سایت نسبت به ارزون ترین آژانسی که من پیدا کردم حدود 450 هزار تومن ارزون تره)
    خیلی ممنون
    خیر روی تغییر تاریخ بلیت های چیپ و ار اصلن حساب باز نکنید
    یه شماره تماس داره که شمار رو میذاره ۲۰ دقیقه پشت خط بعد یه نفر توی هند جوابتون رو میده
    خرید از چیپ و ار باید آخرین آلترناتیو باشد و یا تفاوت فاحش ۱۰۰ درصدی توی قیمت با بلیتهای سیستمی داشته باشته با توجه به اینکه غیر قابل استرداد هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

اینجا یه جدول هست که هزینه حمل بار رو برای ایرلاینهای مختلف آمریکا توش نوشته.

دوستان ....پرواز تركيش.... كلاس j ...چمدونم ارتفاعش 27 ايناس سايز كابين ( البته حالت ذوزنقه اي داره...يه جاييش زياده!...به نظرتون راه ميدن تو كابين؟
    تو سايتش نوشته 23!

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    دوستان ....پرواز تركيش.... كلاس j ...چمدونم ارتفاعش 27 ايناس سايز كابين ( البته حالت ذوزنقه اي داره...يه جاييش زياده!...به نظرتون راه ميدن تو كابين؟
    تو سايتش نوشته 23!
    سايزش اوكی هست
    از CIP‌ جديد فرودگاه امام ورود كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ببینم کسی از دوستان تجربه سفر با قطری به آمریکا داشته که قسمتی از مسیر داخلی آمریکا با ایرلاین دیگری باشه؟ و اگر بله آیا مجبور به پرداخت اضافه بار شدند برای قسمت آخر سفر یا نه؟ پدر و مادر من برای مسیر مشهد-دوحه- شیکاگو- پتزبورگ می خواهند از قطری بلیت بگیرند که تا شیکاگو/نیوییورک با قطری هست و بعد با آمریکن ایرلان. دفتر قطری بهشون گفته که اگر چه بلیت رو اونها صادر می کنند و پرواز کد شیر هست ولی بارشون رو باید شیکاگو تحویل بگیرند و برای قسمت آخر باید 70 دلار اضافه بار بدهند چون آمریکن ایر لاین بار مجاز مجانی نداره. من سایت قطر ایرلاین و آمریکن ایرلاین رو هم چک کردم و همین موضوع رو هر دو جا دیدم که بار مجاز فقط برای پرواز های همان ایرلاین اعتبار دارد و قسمتی از پرواز که با ایرلاین دیگری انجام می شود شامل مقررات آن ایرلاین می شود. ولی اینجا ظاهرا دوستان نظر دیگه ای دارند و در جواب یکی دیگه از دوستان که همین مورد رو از دفتر قطری شنیده اند بهشون گفتند که اشتباه از دفتر بوده. می خواستم ببینم کسی در شرایط مشابه قرار گرفته و تجربه دست اول هست در این مورد که بتونیم بهش استناد کنیم؟ ممنون از راهنماییتون

من و این دوستمون که چند خط بالاتر نوشته بلاهای عجیبی سمون آورد این قطری که نمونش خیلی خیلی داره زیاد میشه که وزارت خارجه هم اعتراض کرده.منم از مشهد به شیکاگو و ازونجا با امزیکن به سن لوئیس بلیط داشتم که بهم در مشهد تگ بارهامو برا سن لوئیس زدن اما کارت پروازو تا دوحه بیشتر ندادن.اونجام بلیطمو فروخته بودنو یه شب تو فرودگاه خوابیدیم و فرداشم که رسیدیم بارهامون نرسید خلاصه قاطری به معنای واقع قاطری شده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)